Aj vám rastie dosť rychlo bruško v 1. trimestri?

tomasgrygar
3. feb 2022
mamina0078
3. feb 2022

Ja napriek tomu, že čakám dvojky v prvom nebolo nič vidno 🤣 teraz 15+6tt sa začína zväčšovať ale ešte pod zimnou bundou alebo oversize oblečením ho zakryjem.

daniela_p
3. feb 2022

@tomasgrygar ja ešte nemam žiadne, som 9+0 .. ale to bude asi aj tým, že mám už skoro mesiac nevoľnosti a váha mi išla ešte aj trochu dole .. a tiež som čítala, že prvorodičkám bruško neskôr vykukne 🙂

adrbat
3. feb 2022

Ja som nemala v 1. trimestri žiadne - iba ma nafukovalo. Bruško mi začalo rásť v 6m.

cyberk
3. feb 2022

ja presne ako @adrbat

titla
3. feb 2022

@tomasgrygar Mne narastlo. A to som bola stihla a bolo mi dost zle, niekolko kg som schudla. Tehotenske nohavice som zacala nosit v 12tt, lebo klasicke ma uz tlacili. Ale bolo to v zime, cize pod svetrami to nebolo vidno. Tak poriadne mi brusko vykuklo az okolo 20tt.

lenuska9999
3. feb 2022

Ja som v 17tt a bruško veru ešte nemám..

amelie2017
3. feb 2022

Mne ano, aj v 1. aj v 2. tehotenstve. V prvom sme boli na dovolenke od 6. do 9. tyzdna a uz mi ludia gratulovali. Radsej som hovorila, ze uz som v polovici 🙈😀 a v druhom to iste. Ledva som skoncila prvy primester a uz mi vraveli, ze neboj, tu chvilu to uz vydrzis, co si mysleli, ze o mesiac/dva rodim.

cimage
3. feb 2022

V prvom tehu to nebolo vidiet ani v 20tt a teraz v tretom som to uz ledva schovala na zaciatku. Takze kazde tehotenstvo inak.

tomasgrygar
autor
3. feb 2022

@amelie2017 ja som v prvom tehu do konca piateho mesiaca nemala skoro žiadne ,a teraz nechápem ..ak to pôjde takto ďalej budem ako guľa 😉

tmavovlaska93
3. feb 2022

Mne zacalo rast od 12tt ale pod volnym trickom to este nevidno 🙂 Som prvorodicka a vazim 48kg...

barbie24
8. feb 2022

@tomasgrygar ano som 3 mesiace a dosť vidno na mne ako pri mojich chalanov taky mali kopček

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre