Kedy rastie bruško?

pituska89
4. aug 2013

Chcem sa opytat, v ktorom mesiaci zacina rast brusko? Zacne najprv trvdnut spodok, ako to je nemam skusenost, dakujeeeeeeem za odpoved.

sissy27
4. aug 2013

@pituska89 no to je individuálne... ja som ešte v 6. mesiaci skoro žiadne brucho nemala, v 7. už ľudia mali podozrenie, že som tehotná 😀 😀 😀 kamoška v 3. vyzerala, že každú chvíľu porodí dvojičky...

henikav
4. aug 2013

@pituska89 kazdemu inac, niekomu vidiet uz na zaciatku v tretom mesiaci a niekomu az v siestom

livocka21
4. aug 2013

@pituska89 mne zacalo az v piatom...

miku1
4. aug 2013

Ja som už v 3ťom mesiaci vyzerala, ako iné baby v 5-6tom 🙂

saska.t
4. aug 2013

prvorodickam väcsinou medzi 16-20 tt, viacrodicky omnoho skor 12-14 tt...

sudabe
4. aug 2013

mne rastie brusko peimerane postupne to je dolezite ak narastie rychlo potom sa spravia strie, a u kazdej je to individualne asi nie su ziadne mieri kedy mä byt brusko ako velke a v ktorom mesiaci. ked ti tvrdne tak chod ku gynek a povec mu to.

martinkatinka
4. aug 2013

Tak ja mám jedno dieťa a brucho mi bolo vidno už v 10.tt Ja som taký krpec, som štíhla, takže preto to bolo dosť vidno.
@saska.t fíha, to som nevedela 😀

saska.t
4. aug 2013

@martinkatinka 😀 no to asi este nebolo tehotenske brusko,ale skor nafuknute zo vsetkych zmien a velkou plynatostou,ktora je v pociatocnom stadiu velmi casta 😉 kedze v 10 tt je babätko cca 3 -4 cm velke

lucina26
4. aug 2013

ahoj 🙂 ja som bola pred tehu mozem povedat stihla..mala som 53kg a brusko sa mi zacalo dat vidiet az ku koncu 6.mesiaca. takze asi je to individualne 🙂

pituska89
autor
4. aug 2013

dakujem vam velmi pekne za info 🙂

fiffinkaa
4. aug 2013

ked som čakala prvé dieťa bruško si ludia začali všímať až ked som bola v 7 mesiaci, pri druhom synovi som bola "vypučená" už v treťom!!! 😀

martinkatinka
4. aug 2013

@saska.t bolo, lebo mi potom iba rástlo a rástlo... je to individuálne

m_ij_ka
5. aug 2013

je to individuálne, záleží aj na tom akú postavu má žena.....mne v prvom tehu bruško začalo rásť až koncom 6 mesiaca a v druhom tehu koncom 5 mesiaca 😉

lucinka1104
5. aug 2013

na konci 5 mesiaca 🙂 , teraz som v 19 tt a mama také malé ale mám

lucinkab
5. aug 2013

podla mna je to individuálne... každá máme iný typ postavy..niekto zvykne aj priberat do zadku a stehien, iný do bruška .🙂 sestra sa vydávala v 6mesiaci a nikto nevedel že je tehu 🙂, kamoška bola v 4mesiaci a vyzerala aspon na 6ty mesiac... ja som zvedava ake to bude u nas.... 😀 😀 😀 ale este máme časúúúúú

zkutnikova
5. aug 2013

PODLA TOHO AKO MAME STOCENU MATERNICU KED JE DO VNUTRA NESKOR ZACNE RAST BRUSKO TAK AKO MAMINKY PISU ZE ESTE V 6.MESIACI IM NIC NEBOLO VIDNO.......TIE CO MAJU DO VONKA OTOCENU AKO JA...SOM V 4 TAK MI UZ VIDNO.......JE TO PODLA TOHO.... 😉 ....

nikadiablik
6. aug 2013

vela zavisi od toho aj ake maš bruško ja som nemala žiadne a posledne dva tyždne mi poriadne vybehlo a to som len v tretom mesiaci 😒

pusinocka664
7. aug 2013

takych je viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre