Má oneskorené podanie injekcie vplyv na stimuláciu?

Zodpovedané
13. apr 2023

Dobrý deň,

som v procese stimulácie. Od 2. dňa cyklu beriem Meriofert a od včera, čiže 7. dňa sa k tomu pridala prvá injekcia Cetrotide. Pichám si ich o 21:00. Len jedenkrát (včera) sa stalo, že som si injekciu pichla o pol hodinu neskôr.

Môže to mať negatívny vplyv na stimuláciu?

Ďakujem

Dobrý deň,

podávanie injekcií nemusí byť na minútu presne. Rozdiel +/- 1 hodina je plne akceptovateľný a bez akéhokoľvek negatívneho efektu.

S pozdravom
MUDR. Galo Silvester, PhD.

web: GYN FIV - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu
Tel. Bratislava: 0902 81 81 00
Tel. Nitra: 0908 40 68 77
Tel. Žilina: 0905 40 86 19