Aké topánočky pre 3-ročné dieťa s vyšším priehlavkom?

Zodpovedané
20. mar 2024

Dobrý deň,

hľadám topánočky pre 3-ročné dieťa s vyšším priehlavkom 16,5 cm. Tak, aby mali aj pevný opätok.

Aký typ a značku zvoliť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za zaslanie obkresu nožičky Vášho dieťaťa. Rada by som Vám pomohla s výberom topánok, ale podľa poskytnutých informácií mám dojem, že obkres nemusí byť urobený úplne správne. Mohli by ste prosím skúsiť obkres nohy vykonať ešte raz? Tiež by bolo užitočné vedieť, či sa rozmery oboch nožičiek zhodujú, keďže vidím len obkres jednej nohy.

Správne zmeranie nožičky je kľúčové pre výber správnej veľkosti topánok, ktoré budú pohodlné a podporujúce pre vášho malého. Ak potrebujete pomoc s tým, ako správne vykonať meranie, som tu, aby som Vám poradila.

Ďakujem a teším sa na Vašu odpoveď.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk