Hrozba plochonožia, široká noha a bacuľatý palec. Aké papučky máme zvoliť?

Zodpovedané
23. apr 2024

Dobrý deň,

dcéra má nôžku dlhú 16,5 cm, 7 cm širokú s bacuľatým palcom. Má nábeh na plochú nohu a nôžky sa jej veľmi potia.

Aké papučky máme zvoliť?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre Vašu dcérku so širšou nohou a bacuľatým palcom by mohli byť vhodné značky ako BabyBare alebo Bare3foot. Tieto značky sú špecializované na barefoot obuv, ktorá podporuje zdravý vývoj nohy a poskytuje dostatočný priestor pre prsty. To je kľúčové pre komfort a zdravé držanie tela.

Barefoot papučky sú navrhnuté tak, aby napodobňovali chôdzu naboso, čo pomáha prirodzene posilňovať svaly nôh a podporuje správnu formu chôdze. Sú tiež vhodné pre deti, ktorých nohy sa potia. Sú zvyčajne vyrobené z priedušných materiálov, ktoré umožňujú nohám "dýchať".

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk