Topánočky pre deti so širokým priehlavkom

bambulka174
15. apr 2014

Dobry.chcem sa spýtať mamičiek ktrorých detičky maju široke priehlavky ,aku značku topanok kupujete? botasky sme ešte v pohode našli ,ale topanky na jar -katastrofa ked obujeme nezalepime 😢

acverenkarova
16. apr 2014

Presne aj moja vsetko jej je uzke...

briketa
16. apr 2014

@bambulka174 @acverenkarova "Livie and Luca" topanocky sa mi vzdy strasne pacili, ale mojim strasne sirokanske (a velkost je praveze k cislovaniu na tej mensej strane) tak mozno prave vam by sadli.
A z Anglicka si dat poslat Strite Ride, tie robia aj extra siroke verzie topanociek.

matka31
16. apr 2014

Moja dcera ma tiež širokú nohu a aj plochú tak jej musím dávať ortopedickú vložku. Ja jej kupujem značku Wanda - Partizánske., oni majú také. 🙂

jamelia
16. apr 2014

ahoj, aj moje deti maju hrube nozicky a dcera este aj siroke chodidlo. Ak ti mozem poradit - nekupuj na suchy zips ale skor na snurovanie - tiez sa mi to moc nepozdavalo, ale synovi som take jarne topanocky kupila - lahsie sa to obuva - viac tu topanocku otvoris ako ked je na suchy zips. Ale to ma prve topanocky, ked bude vacsi, urcite budem chciet tiez na suchy zips, aby sa vedel sam obut. Kupujem im superfit - su sice drahsie, ale robia topanocky aj na siroku nozicku a som s nimi zatial velmi spokojna. Mavaju oznacenie WMS na rozne sirky chodidla - W - siroke, M - stredne, S - uzke. 🙂

euka210
18. apr 2014

nam sedia Protetiky

bambulka174
autor
18. apr 2014

@briketa a prosim ta kde by som zohnala tuto značku?
@matka31 wandu kupuješ priamo v partizanskom?a maju aj take balerinky?
@jamelia ,no hej na šnurovanie ,ale ja potrebujem nejaku elegantnu obuv ku sukničke ...... ,tenisky sme po dlhom vyberaní našli ,ale nejake balerinky tak to je katastrofa nič jej nieje dobre ked obuje tak nezalepím zips alebo ma v tom nožičku jak keby mala celu opuchnutu,katastrofa asi budeme chodit bose🙂))
dakujem Vam ,mam teraz prehlad aj o iných zančkach ,už len treba pohladat kde ich predavaju a možme ist na nakup ,nech sa možme vynašat 😀

matka31
19. apr 2014

U nás v meste bol jeden obchod s touto značkou ale už ho zrušili, teraz v predajni partizánske. Ja mám jedny topánky v bazári. 🙂

bambulka174
autor
22. apr 2014

@matka31 dakujem 🙂 ale mas velke tie topanočky ja potrebujem 23.