Aké letné sandále do záhrady a aj na odrážadlo?

Zodpovedané
22. apr 2024

Dobrý deň,

hľadám sandálky pre 1,5-ročného syna na leto. Nôžku má plutvičku, nosí BF (Bundgaard, Old Soles). Hľadám sandálky na nosenie (aj) bez ponožiek, ktoré zvládnu vodné aktivity na záhrade, pieskovisko aj odrážadlo. Niečo ako crocsy, ale to je naozaj posledná možnosť.

Bola by som rada ak by boli BF alebo aspoň alternatíva. Aktuálne má nožičku 12,4 x 5,8 cm, užšiu pätičku, normálny priehlavok. Budem ich kupovat neskôr, ale potrebujem sa zorientovať, aby som pred letom vedela čo hľadám.

Ďakujem

Dobrý deň,

na základe Vašich požiadaviek na sandálky pre 1,5-ročného syna, ktoré by boli vhodné na letné aktivity vrátane vody, pieskoviska a jazdy na odrážadle, by som odporúčala zvážiť sandálky od značky D.D.Step. Tieto sandálky majú uzavretú špičku a vyvýšený okop. To zabezpečuje dobrú ochranu prstov a vhodnosť aj pre náročnejšie aktivity.

D.D.Step sandálky sú nastaviteľné pomocou dvoch suchých zipsov, čo umožňuje dobre prispôsobiť ich nožičke dieťata. A to zvlášť vtedy, keď má užšiu pätičku a normálny priehlavok. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie a podporu pri zachovaní dostatočnej flexibility.

https://www.obuvame.sk/sandale:ddstep/?pv5=21&p...

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk