Priateľský šéf

3. mar 2022

neviem uz fakt co si mysliet, ale davnejsie som si vsimla od mojho sefa naznaky alebo aspin si myslim, ze ide o naznaky. nastupila som do prace pred rokom, ale zacalo sa to az nedavno, sef hoci s nami travi dost casu a sme takmer zensky kolektiv, nikdy ziadnej neprejavil zaujem, vsak jednak to aj vidime a jednak viete, zensky kolektiv, klebety. paci sa viacerym mojim kolegyniam, je to mlady muz, len o 3 roky starsi odo mna, ja mam 27 no a je slobodny. nejaky vzath mal ale to viem len od kolegyn, ze sa rozisli dost nestastne, ona vraj nechcela deti a dlho ho s tym natahovala, takze bol zdrteny. no v tom case som nastupila aj ja ale sef nikoho nemal, prisiel mi ako nejaky workoholik alebo co, no neriesila som. ale posledne 2-3 mesiace to trva, zacal byt viac priatelsky ku mne. najprv som si mydslela, ze je taky aj k ostatnym kolegyniam, no casom som si vsimla, ze sice s nimi posranduje, ale rychlo odide prec do kanclu. pri mne si vzdy najde zamienku, aby mi toto vyvsetlil, tamto vysvetlil, niekedy banality, zdrziava sa pri mojom stole dlhsie, a najprv som myslela, ze som neschopna alebo co a preto, ale casom si to vsimli aj kolegyne. furt si nieco najde, ked odchadzame z prace, este ma zdrzuje recami, niekedy take banality, ze aky som mala den, ci som vsetko zvladla, ci som v poriadku. nehovorim, je to mily muz, pritatzlivy naozaj, kazdej sa paci a kazda mu to vzdy davala najavo, ale on nereagoval. lenze ja som si robila pracu a hoci sme obcas prehodili par slov, vzdy som videla, ze tie kolegynky sa chichocu, ved nemam im to za zle, je mily, pekny, charizmaticky, gentleman. no lenze okrem slov sa zacali aj "nevinne" dotyky, ze sa cezo mna nahne, ze sa postavi za moj chrbat a je blizko mojich vlasov a take ,vidim, ako sa na mna vzdy pozera cez sklo, vidim ze ak je v miestnosti, hovori nieco vsetkym a pozera pritom na mna. ja som dost chladna, povedala by som, paci sa mi a vzdy sa mi aj, no je to sef, tak som to neriesila nijako. ale teraz, ci nepotrebujem nieco kupit lebo ma cestu do obchodu, ci nechcem obed, minule zavtipkoval, ci neskocime na kavu, a ja cela zmatena krava som povedala NIE, lebo uz nieco mam. ja ani neviem, o co ide. no aj tak pokracuje dalej. sukromne v kontakte nie sme ani, on mi nenapisal ani nic, ani celkovo s kolegynami neni, lebo mame taky pracovny kodex, ze sef a kolegyne alebo aj externi kolegovia, ze proste nie. ako on vo vztahu ku nam myslim. minule nieco naznacil, uz sme isli domov, ze ma zasady a ze chce pockat na vhodnu chvilu. nechapem? aka vhodna chvila? uprimne, zdrhla som...vlastne vzdy zdrhnem, lebo nechapem, minule sme mali poradu vo volnejsej a priatelskej atmosfere, doniesli sme aj obcerstvenie, hoci bol mily aj k ostatnym, neustale telom bol natoceny ku mne, pohladom vyhladaval mna a potom sa suverene od kolegyn vzdialil a stal pri mne, nieco sme prehovorili, no mala som zly den z inych dovodov, tak som bola mlkva ako puk a on tam iba stal, pri mne a ostane kolegyne mal doslova v riti ako to mam takto povedat, sa ospravedlnujem sa toto rozpisanie, mozno si len namyslam, ja nemam odvahu sa ho spytat na rovinu a ako by to vyznelo? ze "chcete ma"? to mi pride kus aj ubohe, takze neviem co to ma znamenat, tie vtipky a podobne, som proste ako zablokovana, asi si ma viete predstavit ze hoci sa mi aj paci, ja mam hlavu v praci a preto toto vnimam tak ze fuh, co to je? 🙂 vlastne ani neviem ci to mam nejako brat

pbra40
3. mar 2022

To je take pekne ❤ Citam to a usmievam sa❤
Nemam pocit, ze by bol prelietavy, myslim, ze ma uprimny zaujem o teba.
Skus nabuduce namiesto NIE, povedat MOZNO 😉

zero_hero
3. mar 2022

Možno by mu stačil malý signál od teba, úsmev alebo len otázka, ako strávil večer, alebo čo plánuje cez víkend a ľady by sa pohli. Z toho čo píšeš, to vyzerá, že nemáš zaujem ani len komunikovať s ním v inej rovine ako pracovnej a on chudák už asi ani nevie ako inak by mal ešte upútať tvoju pozornosť 😁 v podstate máš dve možnosti, buď sa ho opýtať na rovinu, ale mu dať nejaký signál a budeš vidieť čo sa bude diať.

deginko
3. mar 2022

Jeej,to je také pekné, zdieľam názor vyššie...podľa mňa je ,,do teba,,....ach tiež som sa celý čas usmievala, keď som to čítala...také zlaté nevinné a vzrušujúce kým niekto niekoho bali..užívaj si tie chvíle...

evitaevitaevita
3. mar 2022

On ta proste chce.....je to krásne...

katies0410
3. mar 2022

@pbra40
@deginko presne aj ja sa usmievam 🤭 treba dať nejaký náznak, a bude ruka v rukave.

autor
3. mar 2022

a nemyslite si, ze keby chcel myslim ostat so mnou v kontakte aj osobne ze by sa mi ozval povedzme cez nejaku sukromnu platformu? viem ze som riesila iba pracovne veci, vlastne preto mi prisli aj tie otazky po praci, ze ako sa mam, ci sa mi v ten den darilo len zdvorile, odvetila som ze v poriadku, ze sa mi darilo a zdrhla som, ak to mam tak povedat, lebo som si hovorila, je to sef a asi ziada spatnu vazbu 🙂 totiz vidime to vsetky ze mame aj kolegyna, ja ich nazyvam niektore, ze pipky a to preto, lebo sa smeju, flirtuju s nim no asi aj viete, ako to v zenskom kolektive a skoro ziaden chlap, no on nic... naposledy ked sa jedna chichunala, stal pri nej telom bokom, nie priamo a pozeral mojim smerom, mojim smerom bol aj natoceny, takze to bolo zvlastne, akoby ju ani nevnimal alebo co 🙂 som rada, ze vas moj pribeh alebo co to je potesil 🙂 nechcem vyzniet naivne a este ked je to sef! preto som napisala tu 🙂 hoci mozno som fakt vyznela ze nemam zaujem, ale ja som taka povaha ze podebatim, ale nikdy som neriesila pracu a v nej toto, som si to ani neuvedomila, az casom a casom, ze nieco sa asi deje

opica_skorica
3. mar 2022

@katies0410 aj ja sa usmievam, ked toto citam, taky vyzera byt zamilovany do nej a ona nevie co s tym.
Nuz co, tak ked sa spyta, ze ci dneska na kavu?
Nech mu povie, ze dneska nemoze, ale zajtra by rada isla.
A uvidi.
Alebo aj ten obchod, ze pripadne potrebuje pomoct s tazkym nakupom (trebars mineralky), ale nie ze aby on sam isiel to kupit, ale spolu.

opica_skorica
3. mar 2022

A to je tiez znakom naklonnosti, ze on vyhladava tvoj pohlad a vsimni si, ked niekto povie vtip, pozrie sa na teba?

deginko
3. mar 2022

@opica_skorica no ja byť ňou a spýta sa na tú kávu,tak by som vystrelila hneď takým humorným spôsobom,že jasné poďme aj hneď...proste nech si ho tak doberie..že ako sa zachová,keď mu povie,jasné idem prečo nie..

aurinia
3. mar 2022

Mohla by si nám prosím ťa písať každý deň že čo bolo? Normálne som nedočkava ako to bude pokračovať. Jak druhý diel románu.

autor
3. mar 2022

minule som odchadzala z prace a z kabelky mi vypadlo pero... taka hlupost, ze pero!!! a idem si veselo, uz odchadzam z budovy, idem si veselo po chodniku a zrazu sa ma niekto dotkol rameno, ja som skoro infakt chytila! pozriem sa a tam on, cely vysmiaty a ze "toto si si zabudla, vypadlo ti z kabelky..." ...v udive som len povedala, ze "dakujem" a isla som prec, a potom doma som sa tak zarazila, ze to pero mi nemohol dat po vikende? bol totiz piatok a nebola to ziadna vec ze mobil, penazenka alebo nieco nutne.... povedala som to kamoske, a uz som videla jej pohlad...

opica_skorica
3. mar 2022

Pis pokracovanie, toto bude román

perdiem
3. mar 2022

A chcela by si ho?

zero_hero
3. mar 2022

Mne je to napríklad sympatické, že ti nezačal hneď vypisovať súkromne. Snaží sa face to face to je určite lepšie ako sa skrývať za nejaké spravy. Určite pokial máš záujem ho spoznať lepšie, treba mu dať nejaký signál.

deginko
3. mar 2022

Určite mu daj dáky signál,buď viac zhovorčivejšía lebo si pomyslí,že nemá šancu u teba

autor
3. mar 2022

teraz zmenili diskusiu, to vyznelo ze priatelsky sef akoby bol nejaky uchylny 😒
@perdiem no ja som napisala ze sa mi pacil a aj paci ako muz, ja len to beriem ze je sef a preto mam odstup. alebo inak by som to povedala, ked vidim tie chichotajuce kolegynky poniektore tak mne to pride pod uroven, ze by som sa aj ja tak chichotala a flirtovala a chcela byt stale pri nom, preto asi aj zniem chladne alebo som znela chladne, lebo ja som riesila pracu, praca ma velmi bavi ktoru robim no a, asi rozumiete kam tym smerujem, ze clovek si az neskor zacne vsimat, ze nieco je inak 🙂

kittykat22
3. mar 2022

Tak nabuduce skus hodit navnadu. Ked budes odchadzat a odchyti ta niekde a spyta sa aky si mala den, kam ides, co mas v plane tak na vsetko sa snaz odpovedat "super, blablabla ... prave idem na kavu, nechce sa mi este domov" 😀 a uvidis co ti na to povie. Bud uplne lezerna. Ziadna drama. Ak sa nestihne chytit tak nabuduce sa ta urcite spyta, ci nahodou na tu kavu nemas opat chut alebo ci sa ti chce ist domov 😀

A preco ti nepise? Ved ta nonstop vyhladava a dava ti 200 naznakov, ze ma zaujem a ty pises ze si chladna. No este ti bude pisat, nie? Chudak, sa mozno boji, ze by si ho poslala 😆

autor
3. mar 2022

chcela som to tu napisat aj preto, ci nahodou to nie je tak, ze unho maju sancu skor tie ktore sa tak "snazia" alebo ako tomu mam povedat, ci nie je nahodou on ten ktory tiez vysiela signaly takmer kazdej na flirt a ci si to iba ja neskreslujem 🙂

janka0215
3. mar 2022

Tak na toto si dám notifikácie, zaujíma ma, ako to bude pokračovať 😁 kiež by bol aj môj muž taký snaživý 😭

aurinia
3. mar 2022

@deginko na jednej strane je to fajn že má záujem a je to obojstranné ...ale ak by sa dali do kopy, zmenila by sa určite atmosféra v práci. Čo je dosť dôležitý aspekt. Zas je otázne čo bude silnejšie ? Otázka je...či to nie je ten typ chlapa čo chce to čo nemôže mať...

vazky_a_motyle
3. mar 2022

Pride mi to take mile 🙂 ale ved ked sa ti paci tak mu daj sancu. Donekonecna nebude za tebou chodit jak taky psik tak aby si nelutovala potom. Dobri a pekni chlapi su ako safran. Hej tie vztahy v praci su blbe to ta chapem ale uvedom si co vsetko mozes ziskat 🙂 Ak je naozaj taky sympos ako opisujes tak na co cakas dievca? Jak keby som citala romanticku knihu ten tvoj prispevok ❤ ved na zaciatku budte len priatelia. Spoznajte sa a uvidis. Skus po praci ostat dlhsie akoze mas viac roboty a ked si ta pocka tak ta zavola na kavu alebo len tak na prechadzku. A ty mu len odpovedz ze rada 🙂 v ten den ked budes v praci tak sa sem tam na neho len pozri a usmej sa. Len tak. Cez sklo ako pises 🙂 pochopi to ako pozvanku. A uvidis ze sa rozlomia lady. Poviete si nejake vtipne historky a uvidis ci sa pri nom citis prijemne. No a ked ta nepozve on tak pozvi ty 🙂 PS: potom napis ako to dopadlo som zvedava 😊

autor
3. mar 2022

@aurinia preto raz povedal povedal, co som aj vyssie napisala, ze "som zasadovy a chcel by som pockat na vhodnejsiu chvilu", takze neviem, co tym myslel, predpokladam ze s kolegynami si nezacat? netusim, ale ako som napisala, osobne ma ani neskontaktoval 🙂

aurinia
3. mar 2022

@janka0215 jak sa davaju tie notifikácie. Aj ja si to dam

diana45
3. mar 2022

👍

opica_skorica
3. mar 2022

Uvidis ho zajtra?
Usmej sa na neho 🙂

autor
3. mar 2022

@vazky_a_motyle minule som naozaj musela ostat dlhsie v praci, bolo to asi pred 3 tyzdnami, lebo som riesila nejake papiere a bola tam aj pani sekretarka, nieco som sa zhovarala aj s nou, povodne som myslela, ze uz odisiel domov lebo asi hodinu tam nebol, no a potom sa zrazu objavil a ze "aaaaa, ty si este tu?", a ja ze "ano", sedela som za stolom, dopisovala nejake veci rucne do papierov a zrazu pozeram, sadol si na stolicku vedla. najprv nieco tukal do mobilu, potom sa zohol a napravoval si snurku! ockom som pozerala, ze co sa deje, ale v miestnosti sedela este pani sekretarka, takze som len mlcky robila pracu, ale normalne ma sledoval.. no a potom sa zrazu postavil a na tom stole som mala trosku porozhadzovane iste papiere, on sa postavil akoby oproti mne a zacal tie papiere upravovat, a ze "trosku ti to tu upravim". Ja si vzdy pripradam ako totalny puk, lebo ma vytrhne z tej prace a neviem akoby adekvatne zareagovat, keby je to kamarat, asi poviem nieco trefne, ale takto? no ako taka pubertiacka!!! 🙂 samozrejme, odisiel skor nez ja, ale este pred odchodom sa na mna usmial.... on ze "tak ahoj" a ja ze "dovidenia"... dievcata, ako cista pubertiacka.... ja som si s nim nepotykala, starsie kolegyne a tie co dlhsie robia ano, ja nie, on nam ale vsetkym tyka samozrejme potom, co sa opytal, ci moze celkovo. viem, asi je to divne, niektore mladsie 22-23 mu tykaju, ale to je taky moj blok, vychova, neviem. vlastne nad tym som si uvedomila az teraz, ked to tu pisem, ze ako taka KOZA mu vykam 🙂

ankare
3. mar 2022

Jeeej, to je krásny príbeh. Užívaj si to, užívaj si to napätie medzi Vami, naaadhera. Skús mu vyslať aj Ty signál, že Ti je sympatický, možno sa posuniete ďalej a vyššie. Daj nám vedieť pokračovanie. Držíme silno palce!

babulkomale
3. mar 2022

No a teda chces ho? Konecne dvaja slobodni co sa maju aj kde zoznamit 💪💪💪 trikrat hura!
Chodte do toho, drzim palce 💖

opica_skorica
3. mar 2022

Vykanie nevadí. Veď čo. Teším sa na pokračovanie.
Dobre to začína 🙂

ukulela
3. mar 2022

Mate kuchynku? Varite si kavu? Ked sa zajtra pristavi, pivedz, ze si ides uvarot kavu, ci si da...