Musím priznať ,že laky na nechty nepatria k mojej každodennej rutine no tento ma príjemne prekvapil a určite sa knemu budem rada vracať 💅
Zložité lakovanie,stekanie,hodiny schnutia pri prvom namočení poškodený vzhlad 😒toto ma veru neláka..no u laku od Alverde nič z toho neplatí 🎉
Velmi dobre sa nanáša,má perfektné krytie takže stačí 1 vrstva... a to schnutie 🤩 -to schnutie- to je splnený sen 😁 má krásnu sýtu farbu a super výdrž.
Farba ma hned neohúrila no po aplikácii som bola naozaj spokojná a ak si budem kupovat lak na nechty presne viem ktorú značku zvolím 🫡