Vadilo by vám, keby má chlap holú hlavu?

24. jún 2024

Vadilo by Vám kebyže má chlap holú hlavu? Proste má už plešinku a povedal, že radšej ako chodiť plešatý sa dá dohola.

lisymbia
24. jún 2024

Nevidím dôvod prečo by mi to malo vadiť. Nemôže za to

princkrason
24. jún 2024

on ma problem, s plesinou a teba to trapi?

elenajezova
24. jún 2024

Tak niektorým to tak sluší.

pribinak
24. jún 2024

Nie nevadilo. Plesata hlava nie je chyba charakteru a niektorým chlapom plesina dosť svedčí 😁

pribinak
24. jún 2024

@elenajezova the rock

viestta
24. jún 2024

Lepsie hlava ostrihana na jezka ako prehadzovacka. Konecne sme sa dopracovali k tomu, ze strata vlasov u chlapa nie je tragedia a ani ho to nehendikepuje

tamvtme
24. jún 2024

absolutne nevadilo 🙂

rozculena
24. jún 2024

kvôli tomu sa s ním chceš rozísť?

petrao2
24. jún 2024

Ludia su strasne povrchni 🤦🏽‍♀️

autor
24. jún 2024

Ja sa nechcem rozísť, skôr jeho to trápi, lebo predtým vyzeral tak na 8/10 proste dosť fešák a teraz bez vlasov tak na 6.5/10. Ale povedal, že inak sa nedá a plešatý chodiť nebude.

jaskolka
24. jún 2024

U muža je to úplne normálne a nikto sa nad tým nepozastavuje. Poznám veľa mužov, ktorí si zámerne holia hlavu (nie kvôli plesine) a neviem si ani predstaviť už ich s vlasmi. Manžel tiez bežne v lete si hlavu oholi.

really8
24. jún 2024

Nie. Bruce willis je u mna vzdy vitany.

gribka1
24. jún 2024

No úplne holú asi nie, ale strojčekom skrátené pár mm v pohode. Ale ako chce on, tak sa s tým treba zmieriť. Povedz, že teba sa páči aj tak, nech to extra nerieši.

syslik81
24. jún 2024

lepsei ako prehadzovacka .. zenuy maju xy ucesov , prefarbene vlasy a neviem co vsetko na hlave ako ozdobu..a muz sa vyholi a j...b uz je na konovi

guudy
24. jún 2024

Autorka, kolko mas rokov, ze bodujes vyzor chlapa?

btus
24. jún 2024

veľa chlapov má holú hlavu. A vyzerá to lepšie a v pohode ako plešina a dlhé vlasy okolo ( viď Patejdl. 🙂 Tfhe Rock vyzerá super aj s holou hlavou. 🙂 Takže úplne v pohode 🙂

hopsas
24. jún 2024

Nevadilo chodila som s takými. A holá hlava k nim pasovala.

sense
24. jún 2024

Práve taký sedí oproti mne... A absolútne mi to neprekáža...

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavixy
24. jún 2024

Ja to milujem 😂🙊

betulinka1
24. jún 2024

Radsej oholenú hlavu ako niektore účesy chlapov co sa snazia este ukazat tie 3 vlasy co im ostali 😉🤣. Odkaz mu, ze nemusi byt smutny, lebo príťažlivosť nie je o vlasoch ale o sebavedomom muzovi.

belasy_motylik
24. jún 2024

To akože boduješ chlapov? To fakt? Tak dúfam, že ty si aspoň 9/10, aby si to potiahla bodovo u vás aspoň ty,keď ti chlap tak išiel dole. A k otázke - nie, nevadilo.

evcagabi
24. jún 2024

Mne sa to nepaci ale je hlavne , aby sa to pacilo tebe a hlavne jemu 🙃

zuzubb007
24. jún 2024

Ja neznasam, keď nemá chlap vlasy a nechá si dlhe a prehodí si vlasy až pomaly z riti do predu, hola hlava je top riešenie za mna, hodnotiť na body je trošku povrchné, ako by sa ti páčilo, možno tebe dá chlap 4 body z 10

memma
24. jún 2024

Mam takého doma. Myslím ze mu to pristane. A nemenila by som ho

veselo_neveselo
24. jún 2024

Ked je chlap 8/10, tak ked si oholi hlavu to z neho teda 6.5 nespravi 🙂

viestta
24. jún 2024

A vieš aké skóre máš ty? Keď už bodujeme... Lebo nie je dôležitý porast na lebke, ale to co je v nej. U teba asi platí, dlhé vlasy, krátky rozum...

ahhola
24. jún 2024

Harry sa zameral na bratov vzhľad a napísal: „Všetko som si to uvedomil: jeho známy úškrn, ktorý bol vždy jeho štandardom v styku so mnou; jeho znepokojujúca plešatosť, pokročilejšia ako moja; jeho slávna podoba na mamu, ktorá sa časom vytrácala. S vekom.“

😈
Keď Harry hovoril o tom, že si uvedomil, ako veľmi sa líši od svojho brata, dodal: „V niečom bol mojím zrkadlom, v niečom bol mojím opakom. Môj milovaný brat, môj úhlavný nepriateľ, ako sa to stalo?“

oriesocek
24. jún 2024

Aj ja mam manzela s plesinou a mal ju uz vtedy, ked sme sa spoznali, kedze uz na vyske sa mu urobila. A nevadi mi to a nebodovala som ho a ani neznizovala som mu hodnotenie z toho dovodu.