Kúty u mužov a do hola

thor21
31. mar 2024

Ahojte, chcem sa spýtať žien ale aj mužov, či mali skúsenosť s niekým alebo so sebou, že im začali vznikať väčšie kúty, lysiny na hlave na bokoch, na jednej strane oveľa väčšie ložisko, veľkosť a účes ísť strojčekom potom radšej bez nadstavca do hola, lebo každé ráno, keď sa zobudím, tak vidím to veľké biele miesto a vyzerá to hrozne, vyzerá to na genetiku po otcovi. Ženy, ako vnímate aj mužov, ktorí sa strihajú do hola ? Ďakujem pekne a prajem aj príjemné sviatky🙂

egonsk
31. mar 2024

@thor21 kolegovci su strihani na kratulinko, bratranec je na koleno hladky a ja mam vyplznute haro (kuty a aj zhora zrednute), kazdy ma tak, ako mu to vyhovuje 😉

ivanaks
31. mar 2024

Je úplne jedno, ako to ženy vnímajú, dôležité je, ako to vnímaš Ty. Ak to "predáš" ako svoju výhodu, budeš nosiť hlavu zdvihnutú a pôjde z Teba také zdravé sebavedomie, aj ženy si povedia "Wau, ten chlap má čosi do seba. Je taký sexi." Ak z Teba bude vyžarovať ľútosť nad stratou vlasov, budeš chodiť v štýle: "Len si nevšímaj môj účes," ženy si povedia, že ten má voľajaké komplexy, od toho radšej bokom. A teraz na margo holej hlavy - nemám s tým problém, páči sa mi to viac ako vpredu lysina a vzadu ucicmaný myší chvost zopnutý do gumičky. Zabehni za holičom, barberom alebo ako sa u vás "nadáva" kaderníkom, možno vymyslí niečo rafinovanejšie. Ešte na strednej som mala spolužiaka, čo mu výrazne vypadávali vlasy (najmä kúty), teraz chodí úplne dohola a nikto ho nerieši (ani on to nerieši, je to tak a basta - rozhodne mu to na sebavedomí neubralo, má krásnu ženu, deti, vlasy rieši asi len vtedy, keď už treba ostrihať/vyholiť). Krásnu Veľkú noc!

ckocka
31. mar 2024

Úplne neutrálne. Keď sedím za ním v električke tak ma občas upúta zaujímavý tvar hlavy.

dankabetka
31. mar 2024

@thor21 ahoj,moj muz ma plesinu a tak ho holim strojcekom kazdy tyzden..pre mna vyzera sexi...ma fuzy a upravenu bradu... Chlap akeho som vzdy chcela 🤣....a este ma chlpatu hrud...ale na to si sa nepytal ...
A nie nevadia mi muzi do hola...a ani s vlasmi ...vlastne... Pozeram sa na chlapa ako na celok... Bud sedi alebo sedi a hotovo...

thor21
autor
31. mar 2024

@ivanaks ďakujem pekne za názor, no nejako sa zmierujem s hoľou hlavou, lebo nechcem to zakryvat a bude to len viacej, tak mám novú realitu 😁 aj tebe pekné sviatky

liz_lemon
31. mar 2024

u muzov radsej hola hlava, ako dlhe vlasy

thor21
autor
31. mar 2024

@dankabetka To rád čítam, priateľka nie je zvyknutá, ale hádam si zvykne 😁

mandzula
31. mar 2024

Moj manzel ma sice huste vlasy, no takmer vzdy je "na koleno" a presne takeho ho lubim, takze hola hlava je pre mna ok a praveze sa cudujem chlapom, ktori sa silou mocou napriek plesine a kutom snazia mat akoze vlasy.

lindous
31. mar 2024

Za mňa si to radšej priznať a oholiť ako sa to snažiť načuchoriť, prehadzovačky s troma vlasmi na hlave atď, kedy to ešte viac vynikne 😅 mne osobne sa síce viac páčia vlasáči, ale nie je to najdôležitejšia vec na svete a hlavne je to strašne individuálne čo sa komu páči

slavomira236
31. mar 2024

@thor21 ja mojho syna stale steiham na koleno..ma 10 . Jemu to vyhovuje. Zacali sme v skolke.a strasne huste vlasy hore vir. Stale bol mokry v skolke dosliva sa z neho lialo. Teraz xhodi plavat tak mu to tiez vyhovuje . Pretrie hlavu a ide.

natalienka12
31. mar 2024

@thor21 Nuž, ak mas lysiny, hola hlava je ozaj lepsie riešenie. Mne osobne sa muzi s holou hlavou nepáčia, nikdy nepáčili ani nebudu pacit. Moj typ muza je vysoky a vlasatý.

neson123
31. mar 2024

A o nastreleni vlasov si nerozmyslal?tiez mam kuty a uvazujem o tom, robia to uz aj v BA, ale nestudoval som to neviem teda ake su tam rizika/garancie

danica2711
31. mar 2024

vždy lepšie dohola ako Mr. Prehadzovačka Trump

zena666
31. mar 2024

Niesú vlasy bude brada 😀😀😀

8853
31. mar 2024

@neson123 pozri si hair transplat fails, ked vezmu zo zadu hlavy privela a ostane tam nova plesina... Ked velmi nie je odkial tie folikuly vziat, tak co mu tam nastrelia? Chlpy zo stehna?

Za mna hola hlava a pestovana brada

egonsk
31. mar 2024

@zena666 a ked nebudu vlasy ani brada, este v rozkroku to moze zbujniet 😁😁😁

thor21
autor
31. mar 2024

@egonsk aspoň niekde 😁

kandelabra
31. mar 2024

@thor21 pozri sa na princa Williama, tiez plesina na hlave a co, a vies kolko zien z neho odpadava? Ved sa skus ostrihat dohola a uvidis, ci zo seba budes mat lepsi pocit, ci ti to tak bude vyhovovat viac ako teraz. Ked ta bude mat nejaka zena naozaj rada, tak jej bude jedno ci mas vlasy alebo nie.

thor21
autor
31. mar 2024

@kandelabra No už som tak spravil, už ma to hnevalo, keď som sa ráno zobudil a išiel okolo zrkadla a tam vidno lysinu, podľa mňa ten princ Vilo by to mal lepšie úplne holé 😁

nataly420
1. apr 2024

Nastreliť si daj a vybavene …nebudeš prvý ani posledný

0silvia0
1. apr 2024

@thor21 bud rad, ze ti vlasy vydrzali do tridsiatky. Moj syn ma tento problem uz teraz ako 22rocny. Momentalne je vo faze zmierovania sa s kutmi a rozmysla nad kolenom, asi ho to neminie. Kedze je svetlovlasy, ani brada nevyzera ze bude bujna.

liv1
1. apr 2024

@nataly420 tiez si myslim. Muzi s tym nemaju problem, vlasy sa skoro vzdy uchytia. Nie ako u zien.