Výhovorky lenivých ľudí

26. apr 2024

Bavi ma, ako si lenivi ludia vzdy najdu 1500 vyhovoriek, ako nemaju cas, ako sa nieco neda miesto toho, aby spravili pre svoje zdravie nieco na viac. Mam sedave zamestnanie. Ja si napriklad vzdy radsej privstanem, aby som mala cas na rannu prechadzku alebo cvicenie a po praci taktiez mam vela pohubu, hoc aj obycajna chodza. Vsade sa snazim chodit peso. Ano, cez tyzden toho volneho casu je pomenej, ale venujem ho svojmu zdraviu a nerozumiem, ze clovek si nedokaze vyclenit hodinku denne na pohyb. Mam kolegyne so znacnou nadvahou a vkuse po lekaroch chodia, lebo raz tlak, raz bolesti kolien a este produ nasrate a sfucane na lekarov, ze zase mi ten k***t povedal, ze mam schudnut :D a ked maju v praci nahodou prejst z jednej kancelarie do druhej, uz sa tvaria, ako keby mali bezat maraton :D parluku rovno pred robotu a ked nahodou musia zaparkovat o jednu ulicu dalej, uz sa ofucuju, ze musia ist daleko. Jedna kolegyna sa dpkonca necha zviest druhou kolegynou autom o ulicu dalej, co by mala peso 5 minut, aby nemusela chodit. Tiez obezna :D takze ked mi tucny clovek zacne vymenovat tolko staznosti, ako sa daco neda, tak realita je zial taka, ze si len proste lenivy :D

unicornlady
26. apr 2024

Prestaň súdiť.

queendixie
26. apr 2024

@unicornlady tragena hus zagagala?

danica2711
26. apr 2024

všetci sme pochopili, ty si úžasná, kolegyne nemožné. A čo teraz?

sima234
26. apr 2024

Verím, že aj im si to povedala do tváre, že su lenivé a tučné 🤦‍♀️

kacena4
26. apr 2024

máš deti? rodinu? staráš sa o rodičov? študuješ popri zamestnaní?.... ak nie ľahko sa ti hovorí a súdi o čase a prioritách iných ľudí najmä ak sa prihlásila ako anonym

simca06022011
26. apr 2024

mam znacnu nadvahu a vsade chodim pesi... :D a teraz bud mudra.... a teda ja osobne mam skoro rano problem vstavat, neexistuje aby som si privstala kvoli cviceniu, keby som si pirvstala, tak je hore hned kazdy a uz by sa robilo vsetko ine... (a teda o 4tej rano vstavat nebudem)

mk1111111111
26. apr 2024

Ved kazdy je nejaky. Ja nemam problem chodit, prejdem na ture aj 40km, ale, cvicit sa mi nechce, jednoducho ma to nebavi. A teraz co? Ak nemam zdravotny problem, mam to robit nasilu? Kazdy si je zodpovedny za to, ako sa o seba stara, sam, tak sa riad heslom Zi a nechaj zit a mas po probleme

papulienka48
26. apr 2024

A píšeš to anonymne preto lebo...?

melanta
26. apr 2024

Tak ja aktívne cvičím, fitko aj relaxačné cvičenia, chodievam na Spartana beast. Ale nikdy, nikdy mi nenapadlo zakladať diskusie o lenivých ľuďoch. A nikdy mi ani nenapadlo súdiť ich týmto spôsobom. Riešim to, ak mi o tom povie kamoška či známa a chce sa o tom baviť. Ty možno na fyzickú aktivitu lenivá nie si, ale máš evidentne iný komplex, inak by si nemala potrebu založiť diskusiu a hejtovať iných ľudí na pol strany. Takže skôr než začneš súdiť iných, pozri sa do zrkadla na seba. Lenivosť je zlá, ale to čo robíš týmto príspevkom ty, je oveľa horšie.

kofa77
26. apr 2024

taketo nazory som mala tak vo 20-tke. nastastie uz krava nie som.

melanta
26. apr 2024

@kofa77 👍😂😂

foxanda
26. apr 2024

Toľko hnevu v tomto príspevku bolo na čo dobré? Potrebovala si si vyventilovať nejaké boliestky? Čo tým kolegyniam závidíš? Že majú partnerov, deti, síce nie top postavy ale sú relatívne spokojné a šťastné? A ty máš iba tú top postavu... čiže oni majú 80% a ty 20%.

unicornlady
26. apr 2024

@queendixie Ja športujem a starám sa o seba. Mňa sa príspevok nijak nedotkol. Ale ty si očividne autorka, a preto sa ťa to dotklo. Keď prestaneš súdiť, bude ti ľahšie na duši.

0silvia0
26. apr 2024

rešpektujeme tvoj názor, a želáme všetko dobré do ďalšej životnej cesty pri nachádzaní lásky k blížnemu, rešpektu, pokore k životu a k akceptácii iných životných štýlov

hugger
26. apr 2024

@melanta

👍 za Beast a nesúdenie

zuzinka888
26. apr 2024

Predpokladam ze si mlada bezdetna, mozno este byvajuca s rodicmi?. Aj ja vediem aktivny zivot ale mam deti a ak si mas zvolit po praci prechadzku osamote alebo domace ulohu s prvakom - volba je jasna. Mam 2 rocne dieta a uz viac ako dva roky som nespala vkuse viac ako 2 roky. A to sa podpise pod tvoju" lenivost". Ver mi ze moje telo setri vsetku energiu aby som nezaspala na wc ci za volantom. Ale aby si ma nenaxvala lenivou tak uz mam nachodenych 6000 krokov a to je UZ 9 rano!!!! A este milion povinnosti do 23h🤯🤯

anickaaa6aaa
26. apr 2024

no predstav si, že koľko razy si ani ja nenájdem čas. a to všade chodím pešo. nadváhu nemám, ale ráno by som musela vstať o 04:00 no ďakujem. a poobede potrebujem čas na oddych. potom povinnosti. nie vždy ten čas je. a neberiem to tragicky.

autor
26. apr 2024

Prosim vas zeny, koho urazam tymto prispevkom?:D vy ste mi tu zacali dobre nakladat :D ved som normalne napisala zo svojich skusenosti, ze výhovorky lenivych ludi su vacsinou bullshit :D oznacit niekoho lenivym, lebo lenivy naozaj je, nie je urazka.🙂 preco by sa mala podporovat obezita? Neviem ako vy, ale ja ked chodim po ulici, tak kazdy druhy clovek ma nadvahu a su to povacsine mladi ludia. A nie, nezavidim obeznym ludom ich bolesti, zlu motoriku a zapareniny 🙂 a mam aj rodinu a aj deti 🙂 kolegyna, co sa takto vyhovara ma dospeleho syna. U nich doma vari aj upratuje jej manzel a este sa toku pysu, ze ona led pride domov, vylozi nohy a pozera tv :D druha kolegyna taktiez. Takze neodsudzujem tu ludi, co maju na to dovody. Ja som spomenula konkretne pripady 🙂 je trosku pokrytecke, ako sa v spolocnosti odsudzuje,.ked nejaku obeznu zenu niekto nazve lenivou, ale ked stihlu zsnu nazyvaju vyschnute, kostnate, tak je v poriadku 🙂 velmi zaujimave. A tie, co ma tu hejtujete, stavim sa, ze kazda jedna z vas v nejakej diskusii niekoho zhodila, odsudila, ale pod mojim prispevkom vsetky matky terezy :D

monnci2226
26. apr 2024

ano z casti s tebou súhlasím.... ale súčasťou zdravého životného štýlu je aj nesudenie inych, nevysmievanie sa inym a hlavne nestarat sa do zivota inych. Skus zapracovať aj na tejto stranke zivotneho stylu a budes mat krasny zivot ☺️

caroline_
26. apr 2024

Tak to ti tlieskam a gratulujem, ze nie si tučná a lenivá 👏👏👏🥳 ty budeš mať však problém inde, z čoho máš také komplexy? Závidis ze tie tučné a lenivé buchty sa majú lepšie, alebo majú chlapov?

medda_beda
26. apr 2024

Mne je to jedno či je niekto tučný.Pre mňa za mňa nech sa nepohne aj celý deň len nech sa prestanú sťažovať lebo je to len ich problém, ich lenivosť, pažravosť a nikoho ich sťažnosti na celý svet nezaujímajú.
Mám v okolí viacdetné pracujúce matky, takže ani deti pokiaľ sú zdravé nie sú dobrá výhovorka.
Kto chcel čas si našiel aj popri škole aj popri práci a deťoch.
Sú však ľudia ktorí musia všetko zvládať bez partnera, rodiny, takže nikdy nevieš.

h2
26. apr 2024

A veľmi ťa to štve? Kolegyniam si povedala, že sú lenivé a tučné a nech sa prestanú sťažovať a začnú makať, ako ty makáš?

zuzi0911
26. apr 2024

Ja som lenivá a priznám si to . Som na MD ,cely deň sa pri dieťati nezastavim..maká by som sa spevniť lebo mam brucho ako "12 mesiac ". ....ale je to môj problém,moje zdravie ,môj vyzor . Keď to mne nevadí druhým to naozaj nemá prečo vadiť. Ja sa tiez nestaram o to,že susedka ma tak staré dieťatko a chodí do fitka,ku kozmetické,nechty atď,..ten čas mohla tráviť s deťmi napr
Kazdy si žijeme ako to nám vyhovuje ,ako sme spokojný. Keď raz budem nespokojná možno to brucho dám do "laty "😉 a mozno napíšem status o susedke 😉

angeli121212
26. apr 2024

A nie je ti to jedno? Však nech sa sťažujú nechápem ako sa to týka teba, že si o tom musela napísať diskusiu.

foxanda
26. apr 2024

Stále som neprišla na to, prečo teda, keď si tak perfektná v každom ohľade, si založila túto tému a hlavne anonymne? Veď ak si spokojná so svojim životom, tak na čo riešiš iných? Asi doma alebo v práci dačo nie je s kostolným poriadkom a tu si sa proste prišla vygrcať.

nyusika
26. apr 2024

@simca06022011 nadváhu spôsobuje vyšší príjem, ako výdaj
Pohyb je len dobrá pomôcka.

A - samozrejme ...ako u 99 percent obéznych - problém so štítnou žľazou, prípadne ťažké kosti, či genetika.

iwesska
26. apr 2024

No dobre a teraz prejdime k faktom.
1.Kolko mas deti?
2.Kedy rano vstavas,aby si si zacvicila?
3. Kedy odchadzas z prace?
4.Kedy prichadzas z prace?
5.Co okrem cvicenia robis po praci? Varis? Nakupujes? Ucis sa s detmi?
Lebo to su dolezite premenne,ktore vedia vela vysvetlit.

bosorkabb
26. apr 2024

Ja neriešim výzor iných a mám o to menej vecí na riešenie. Som chudá a zároveň lenivá. Necvicim, chodím všade pešo. A jediný môj zdravotný problém sú obličky čo mám geneticky dané.
Iných som riešila keď som bola mladá a blbá. Chvalabohu ma to prešlo 😉

natall113
26. apr 2024

A teba sa to konkrétne ako dotýka keď máš potrebu riešiť to na verejnom fóre?

simca06022011
26. apr 2024

@nyusika ked myslis :DD