Lenivý muž

1. nov 2022

Ahojte, uplne som na nervy. Ja som na rodicaku, moj muz chodi do prace na osem hodin, od 8 do 16, v kancelarii, doma neurobi vobec nic, a stale ked aj maly nieco chce robit tak mu povie nech ide maminka s tebou, ked mu poviem, ci by nemohol nieco doma aj on urobit alebo s malym, jeho odpoved ja chodim do prace a zajtra rano idem zasa …. Normalne rozmyslam, ze ked zacnem aj ja robitc na co mi takyto chlap bude!! Ja budem potom tiez chodit do prace, okrem toho este aj do brigady, ktoru mam teraz pri rodicaku, akoze neviem si to predstavit, ze ja budem chodit do prace, do druhej, doma vsetko sama, s malym vsetko sama a na co mi taky chlap akoze bude …. Lenivy, nemozny, ani opravit nic nevie, ziadne muzske roboty nic … chce sa mi plakat a uz mi aj zle sa na neho pozerat …. Mali ste to niektora takto? Dokazali ste takehoto muza zmenit? Alebo poslat do riti? Dikes

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
1. nov 2022

A predtým, ako ste plánovali dieťa, ste sa nerozprávali o fungovaní v domácnosti? Alebo ako fungoval predtým? Pomáhal v domácnosti, robil niečo?, lebo takýto hnilý chlap sa asi nezmení. Ja by som si s takým ani dieťa nespravila.
Prestaň mu variť, prať, povedz že ty si celý deň zamestnana dietaťom.

autor
1. nov 2022

@elizabet173 dnes cely den lezi, lebo ze ma nadchu a zajtra ide do prace rano a musi byt fit a mna ide uz akoze roztrhnut …. Praveze ked sme spolu zavali byvat sme upratovali spolu, malemu sa tiez najskorej velmi venoval, potom to zacalo semtam sa menit a stupnovat

autor
1. nov 2022

@stanulienkat zo zaciatku prave ked sme zacali byvat este pomohol s niecim, teraz uz nula bodov len lezat, telka, mobil, s malym len nutne ked ja idem nieco vybavit a musi vlastne ….

autor
1. nov 2022

Najhorsie na tom je ze zacinam byt z toho celeho fakt vycerpana hlavne psychicky, hocikedy si uz poviem ze sa idem na dve hodiny asi zavret do kupelne a budem tam plakat alebo co …

deti95060810
1. nov 2022

tak s takým chlapom len v byte bývať. Absolútne nevhodný do rod. domu kde je dvor, záhrada, nedajbože v kuríne zopár sliepok....

ropucha6
1. nov 2022

No lenivy kus. Stopni mu servis, nech sa troska spamata.

77katarina
1. nov 2022

Vitaj v Klube. Takého idiota mám doma už vyše 10 rokov. Nie nedá sa takýto chlap zmeniť, bohužiaľ. Treba ho poslať do ..... Aj ja nad tým rozmýšľam. Ešte 2-3 roky a pôjde kade ľahšie 😢

autor
1. nov 2022

@77katarina ja uz nad tym uvazujem, ze ako zacnem robit a bude mat normalne financie svoje tak ho kopnem niekam, lebo však len nervy z neho mam …. Uz som s nim dva mesiace ani nespala, lebo vsak akoze cele dni ma lwn vytaca, neschopnostou, lenivostou, a potom este mam s nim nieco nadsena mat, uplne som z neho znechutena

autor
1. nov 2022

@ropucha6 len navarit musim, vsak aj pre maleho, cize to on sa nebude pytat a zoberie si …. Upratovat musim, lebo pri malom su tu hracky stale vsade …. Jedine prat ze by som mu prestala, zehlit a tak, ale verim tomu, ze ked prestanem, on mi povie, dobre tak ja ti zasa nedam k dispozicii svoju vyplatu a budem nahrata

luccija
1. nov 2022

To je lenivou povahou.Kolko chlapov maka fyzicky a este sa obracaju doma, na dvore.My mame suseda co maju 3r dvojicky o 17 je doma a 17:15 je s nimi vonku , alebo striha kriky, rozhadzuje kamienky po celom dvor, rube drevo.Prave minule som ho davala za priklad mojmu muzovi🙂povedal, ze sused je o 15 r mladsi a, ze mozno radsej ide makat von ako dnu pocuvat deti🙂
Tak, ked budes chodit do prace bude to tazke jednoducho sa musi zapajat.Toto skusa vela chlapov cest vynimkam.Bud bude varit prazenicu ci nieco zvladne na veceru, chodit do obchodu, s malym von ci sa hrat...moj muz mal tiez take tendencie, ale on je skor taky, ze mu treba povedat co ma robit.Ja navarim ty sa pohras s malym, okupes ho?dat ku knihu do ruky nech mu cita.Nie direktivne, lebo to sa zatne a nepohnes s nim.
Ty vies aka je povaha co nanho plati.Ak je ignorant nepohnes s nim a iba Ti pojde na nervy

lenkaviki48
1. nov 2022

To čo čítam niekde sa vidím aj ja ako všetko robím sama, tiež to bolo iné na začiatku a teraz všetko si musím svojpomocne spraviť. Tiež uvažujem sama ísť a vykašľať sa na neho. Ale v tejto blbej dobe sa ťažko dá vyžiť s rodičovského

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77katarina
1. nov 2022

To ti verím. On sa nezmení, keby chcel tak by sa už dávno. Ja mám 10 ročné dieťa a chodím do práce od jeho 3 rokov a ver mi, že už moje trpezlivosť pretiekla. Ešteže nie je môj muž iba otec môjho dieťaťa.

ropucha6
1. nov 2022

Tak by som mu dala dieta, ze teda ty ides do roboty. Ja nemam rada taketo typy chlapov, ten moj zas neobsedi, aj keby mohol chvilu.

zun
1. nov 2022

Vymyslieť si svoju aktivitu. Piatky večer pilates

autor
1. nov 2022

@luccija presne toto som mu aj ja povedala, ze nech sa neohana stale pracou, ze su muzi, ktori robia 16-ky niekde na stavbach a podobne a makaju aj doma …. On je ignorant presne aj teraz ked som mu toto menovala sa otocil v posteli a nic ani slovo a v podstate spokojny ze bude mat pokoj, ako keby si povedal povedz si a daj mi pokoj

petamich
1. nov 2022

nie nemame to takto 🙂 napr. dnes je s malym prevazne manzel, ja som sice na rodicovskej ale s dietatom co ma vrtulu v zadku a v noci poriadne nespi sa citim akoby som robil 18-hodinove sichty, zvysne 2 cez den spi a 3-4 je s nim manzel, ten ale dobre vie ake je to narocne, po vikende, ked som bola s kamoskami na wellness sa zbieral este tri dni 🤷‍♀️ mala by si viac mysliet na seba a nechat ho s dietatom, prosby na tento typ nezaberu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
1. nov 2022

Ako pise petamich iba ho vhodit do vody.Idem do obchodu bud s malym, tato Ta okupe budete sa hrat vo vani....a ja som aj klamala🙂)ze mala sa vypytuje kedy pride, lebo chce ist s nim na bicykel to mu lichotilo a isiel.Ak by som zacala mam toho vela, nic mi nepomozes blabla ved to poznas...ja som sa musela naucit diplomaticky rozpravat, lebo ja som dost hrr a muz vsetko bral ako utok a vycitky
Vela chlapov si zvykne, ze deti su stale s mamou vsetko chcu robit s nimi, zeny pocas casu co su doma na RD preberu vsetky povinnosti na seba a potom je peklo, ked idu do prace.Ja ani nepoznam muza co je doma z prace o 16.Kolko ma syn rokov?Nechaj ho ved vies, ze chory chlap katastrofa dnes nema vyznam mu nieco vycitat skor porozmyslaj ako dalej.Zeny by mali viac odchadzat od deti a robit si svoj program.

sima338
1. nov 2022

On sa musí naučiť inak fungovať. Ja ti poviem pravdu, ja keď som počas VŠ začínala robiť v kancelárii, do toho ešte dochádzala okolo 40 minút domov, tak som po robote bola tiež nepoužiteľná. Fakt že totálne som bola vycicaná z energie a to som 8 hodín ,,sedela" za PC. Nič sa mi nechcelo, dala som si večeru, kukla prvú kravinu v TV a vyplo ma. Ale potom prišli aj iné veci a naučila som sa fungovať inak, ale trvalo mi nájsť si taký ten režim, že po robote mám nejaký osobný život, že mi treba si variť, keď chcem normálne jesť ( to uňho môžu byť domáce práce, ktoré ti treba spraviť na dome ), že sa dá ísť cvičiť, do mesta, do kina, na večeru alebo upratovať/robiť niečo doma. On je lenivý, ale to sa dá zmeniť, len s tou zmenou musí začať. Držim palce!

autor
1. nov 2022

@lenkaviki48 ved to urcite nie, to budem musiet pretrpiet nez pojdem do prace

autor
1. nov 2022

@elizabet173 to na otehotnenie si davam mega pozor, to on by aj chcel druhe a ma take reci ale to by som musela byt trafena s nim mat druhe, ja som z neho taka znechutena, ze s nim ani nespim

mirkava
1. nov 2022

No poviem ti ze mam doma niečo podobné. Zo synom sa pohra trochu, ale inak ani doma nie je často. Trénuje hokej. Ak nie je v práci alebo netrenuje tak si chystá papiere do roboty. Proste nepomáha. Keď sa akože naštvem tak niečo porobi, vylozi umývačku, alebo vynesie plasty, poupratuje si stôl, oskrobe zemiaky.Je to ako ďalšie dieta. Mam pocit ze všetko robím sama, domácnosť, okolo syna, ucit sa, robiť projekty, na krúžky, k lekárke všetko ja, muž žiadna zodpovednosť. Aspoň keby veľa zarábal, sle aj to je bieda. Napriek tomu som si ho vycvicila v tom smere, že musí domácnosť fungovať podľa mojich predstáv a už sa trosku snaží aby som nevybuchovala ako sopka 😁. Aspoň sex je úžasný 😁, ale no má ma rád a aj ja jeho, mame spoločný humor aj záujmy.

autor
1. nov 2022

@zun ano asi by som mala zacat niekam chodit na taluto aktivitu

panelacikova
1. nov 2022

@elizabet173 ono je to tak, ak si zodpovedná matka, tak nechať takému neschopákovi dieťa na deň, nebodaj víkend, je poriadne riziko. to aby si sa bála, že milosťpán zaspí a dieťa sa kdesi prizabije alebo podpáli dom, či vyvedie čokoľvek iné... poznám to, niečo podobné som kedysi mala doma. ale ten vedel aspoň peniaze zarobiť.

autor
1. nov 2022

@panelacikova presne toto, ze ja by som da mu aj maleho bala nechat, ze on si bude lezat a maly sa prizabije …. No moj muz zarobi okolo 1500€ v cistom, cize ziadna slava, ale asi by som ho mala uctievat alebo co a najhorsie ze keby si aspon teda vazil ze vsetko robim ja, ale ja napriklad upracem kupelnu, ked maly spi a tam ide a hned oprska baterie, zrkadlo, pokrci kobercek a nic ide dalej, nezaujem ze to je pol hodinu vsetko tip top upratane, alebo kuchyna tip top upratana a on hned tam kraja chlieb a omrvinky necha a nezaujem

77katarina
1. nov 2022

Nepíšem to náhodou o mojom somárovi, čo mám doma, lebo je to presne ako cez kopirák, len s tým rozdielom, že to nie je môj už.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. nov 2022

@elizabet173 to mi povie ze co si on nema pravo po tyzdni v praci cez vikend oddychnut