Pichá a bolí ma hlava

6. máj 2024

Ahojte žienky boli pichá a boli ma v tejto časti hlavy idem na neurologiu o mesiac len som prelaknuta z čoho to môže byť občas aj za uchom boli na dotyk

taktotedanie
6. máj 2024

Krcna chbrica a svaly, skus magnezium, guajacuran a suche teplo alebo nejaku mast na bolest

autor
6. máj 2024

@taktotedanie všetko užívam a nič skúsim ešte tie maste

gabika0825
7. máj 2024

Môže to byt milión dôvodov, vôbec sa nemusíš stresovat. Ako dlho tá boli hlava? Je to dlhšie alebo len teraz? Myslím si že dôvod je krcna chrbtica a porozmyslaj ako v noci spis a či máš vhodný vankúš a aj matrac. Ja som mávala tiež bolesti a všetko išlo z krčnej mala som zlý spánok, aj keď som si myslela že ho mám dobrý, no ráno som bola permanentne dolámaná a keď si už telo zvyklo tak už má len bolievala hlava. Keď som vymenila matrac a vankúš tak hneď som cítila úľavu.

autor
7. máj 2024

@gabika0825 asi mesiac ma boli ... nemám dobrý vankus ráno vstávam a mam traoku problémy z krcnou trosku opotrebovana platnička stále som seknuta 🤦skúsim vymeniť madrac

lobic
7. máj 2024

mne magnezko na toto nepomohlo, moj doktor mi odporucil uzivat Revitanerv, ten mi zabral po nejakom case uzivania.

autor
7. máj 2024

@lobic tiež som o tom počula ze to zaberá je to na predpis trosku lacnejšie?