HiPP 2 BIO Combiotik®

HiPP 2 BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom. Jej zloženie je založené na posledných výsledkoch výživových expertov. Už viac ako 50 rokov venuje rodinná firma HiPP všetko úsilie a skúsenosti na výrobu mliečnej výživy pripravovanej tak, aby vaše dieťa dostávalo presne to, čo potrebuje pre zdravý vývoj.
HiPP 2 BIO Combiotik®
Materské mlieko je pre spoločnosť HiPP vzorom a inšpiráciou, preto obsahuje unikátnu kombináciu PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK®, ktorú nemá žiadne iné pokračovacie dojčenské mlieko.

HiPP 2 BIO Combiotik® je tiež jediné pokračovacie dojčenské mlieko s kyselinou listovou už v naštiepenej forme, v akej ju bábätko doteraz získavalo z materského mlieka. Kyselina listová (vitamín B9) je účinná, len ak ju dokáže telo správne premeniť. V naštiepenej forme ju dokáže každé bábätko ľahko využiť. Kyselina listová je dôležitá nielen v tehotenstve, ale aj v prvých rokoch vývoja bábätka.

Spoločnosť HiPP vypočula želania rodičov, a preto uvádza mlieko v novom praktickom balení, po ktorom rodičia už dlho volali.

HiPP 2 BIO Combiotik®

Zloženie mlieka je úplne rovnaké. Plechová dóza je užívateľsky prívetivá. Mlieko sa z nej ľahko vyberá. Uzáver má praktický okraj, na ktorom sa dá dávka mlieka pohodlne zarovnať. Vo viečku je integrovaný držiak na lyžičku, takže rodičia ju nemusia loviť z dna plechovky.

Hoci je plechovka pohodlnejšia, nemala by nahradiť papierové balenie. Hlavným dôvodom je udržateľnosť. Papierové obaly zanechávajú menšiu uhlíkovú stopu ako plechové obaly. Preto kombinujte nákup plechovky s nákupom mlieka HiPP COMBIOTIK® v papierovej krabici. Pozitívny vzťah k prírode a udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt spoločnosti HiPP.

A keď už hovoríme o udržateľnosti, plechové obaly sú samozrejme recyklovateľné. Plastové viečko patrí do plastu, plech do plechu a papierový obal do papiera.

HiPP 2 BIO Combiotik® obsahuje:

• PROBIOTIK® Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.
  • PRAEBIOTIK® Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavným sacharidom materského mlieka. Zložky GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.
  • Metafolin®¹- bioaktívny zdroj prémiovej kyseliny listovej v naštiepenej forme. HiPP 2 BIO Combiotik® je jediné následné mlieko s bioaktívnym folátom Metafolin®. Pod touto ochrannou známkou farmaceutickej spoločnosti Merck sa už niekoľko rokov používa bezpečne a overene v potravinových doplnkoch pre tehotné a dojčiace ženy, ktoré tento doplnkový zdroj kyseliny listovej v naštiepenej forme používajú, pretože je zásadný pre rast organizmu a krvotvorbu.
  • Vitamíny C&D²: podporujú správnu funkciu imunitného systému.
  • ALA2 (Omega-3 kyselina alfa-linolénová): dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast vášho dieťaťa.
  • DHA2 (Omega-3 kyselina dokozahexaénová): pri dennom príjme 100 mg DHA prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat.
  • Z cukrov obsahuje iba BIO laktózu.

HiPP 2 BIO Combiotik® je v BIO kvalite, vyrobené v harmónii s prírodou. Prísne kontroly kvality – od prvých surovín až po konečný výrobok – zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa.

#test_hipp_bio_combiotik2

¹Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediné následné mlieko s bioaktívnym folátom Metafolin®.

² Podľa požiadaviek legislatívy všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C, D, ALA a DHA.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepšie. Výživu konzultujte s lekárom, ďalšie info na obaloch a combiotik.cz. Dbajte na zdravý spôsob výživy dieťaťa. Potravina pre zvláštnu výživu.

Kde kúpim náhradnú dojčenskú výživu HiPP 2 BIO Combiotik?

Prečítajte si, ako dopadlo redakčné testovanie:

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

test_hipp_bio_combiotik2

Hodnotenia a skúsenosti s HiPP 2 BIO Combiotik®

Máš skúsenosť s HiPP 2 BIO Combiotik®?
laura170  3. apr 2023

Hipp mliečko a ja

Mireček je dojčený a prikrmovaný a aj napriek tomu sme zvažovali, či neskúsime aj nejaké to mlieko, keďže sa synček v noci často budí.
Otestovali sme mliečko Hipp Combiotik 2, ktoré je plné vitamínov a veľmi podobné materskému mlieku.
Príprava mliečka je rýchla, vodu s mliečkom stačí pretrepať, samozrejme ochladiť na požadovanú teplotu a už len aby chutilo 😉
Mliečko Hipp pekne vonia, má peknú bielu farbu, nepení a hlavne sa dokonale rozpustí (žiadne hrudky). Po dopití nezanecháva na cumlíku ani na fľaške žiadne usadeniny, čo je pre mňa topka.
Chuť je sladkastá, tú mi opísala moja testerka dcérka, keďže ja mlieko nepijem.
Prišiel na rad náš malý degustátor. Zaujala ho pekná dizajnová krabička aj fľaša, ktorú sme si dokúpili, ale skôr ako hračka, keďže na fľašu naučený a zvyknutý nie je. Z prvej pripravenej dávky sme ochutnali a vypili minimum. Povedala som si nevadí, veď sme len na začiatku.
Ale s každou ďalšou pripravenou dávkou to bolo rovnaké. Skúsili sme zmeniť fľašu, no malý odmietal aj tú a tým pádom vypil mliečka vždy len trocha, maximálne polovicu ( i to nasilu ). Keď som mu ponúkala fľašu ďalej, skončilo to plačom. Neviem, v čom bol problém. Porovnať to s iným mliekom nemôžem, keďže sme iné ešte neskúsili. Takže za nás predstava bola iná ako realita. Skôr to bol taký boj s drobcom a fľašou. 😀 Zatiaľ si musíme vystačiť materským mliekom, alebo skúsiť nejaké iné.
Triedenie je dôležité a to oceňujem na balení, ktorým je kartónova krabička. Určite by som ocenila, ak by bolo rozdelené do menších balení. Inak nie je čo tomuto mlieku vytknúť.
Napriek tomu, že mliečko u nás neobstálo veríme, že má určite veľa malých a spokojných papkáčikov. My tejto značke zostávame verní v kozmetike, tá nám sadla úžasne.

S pozdravom Mireček s maminkou.
  • Dobre rozpustné
  • Voňavé a príjemná chuť
  • Kvalitné
  • Nevyhovovalo mi zarovnávatko
  • Balenie by mohlo byť prerozdelené do dvoch menších
  • Vyššia cena ako iné mlieka
maruska2269  1. apr 2023

Plné bruško = spokojná Eli = spokojná mamka = spokojní všetci 😊

Keď sa blížil Eliškin polrok, začala som sa obzerať po pokračovacom mliečku. Prečítala som si čo-to o viacerých a už vtedy mi HiPP padol do oka a rozhodli sme sa, že ho vyskúšame ako prvú možnosť. A ak nám nesadne, potom uvidíme, čo bude ďalšie.
Samozrejme mliečko ochutnala aj maminka 😄. Eliška bola dovtedy plne kojená, takže som na jej reakciu bola zvedavá a trochu som sa aj obávala. Avšak nebolo sa čoho. Eliška prvú flaštičku “scucla”. 😋
Bruško bolo plné, Eliška spokojná. A s pitím mliečka Hipp aj ďalej pokračujeme. Nezbadala som žiadne trváviace tažkosti (čoho som sa veľmi obávala), stolica pravidelná, nezapeká ju.
Už máme nakúpené aj ďalšie krabice. Nejdeme skúšať nič ďalšie.
Zloženie mliečka je naozaj vynikajúce.
PROBIOTIK, PRAEBIOTIK, kyselina listová v naštiepenej forme !!! a mnoho ďalších vitamínov. Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré mliečko pre Vašu ratolesť vybrať, určite na 100% odporúčam vyskúšať.
Jediné, čo mne až tak nesadlo, bola papierová krabica. Ale je to naozaj premyslené perfektné balenie. Krásne sa dá nabrať s odmerkou a hneď je tam aj výkroj na odloženie odmerky. Takže vlastne aj to balenie je super, no moja pasia je mať všetko pekne v dózach. Som už tak zvyknutá a najviac mi to v kuchyni vyhovuje. Mliečko presýpam do dózy. S pôrodnice sme si doniesli jednu od Hipp takže našla svoje využitie 😊
  • - chutné
  • - ľahko sa rozpúšťa
  • - plné vitamínov
  • - kyselina listová v naštiepenej forme 👍🏼👍🏼👍🏼
  • - BIO kvalita
  • - pre mňa osobne papierová krabica - len z dôvodu, že mám rada všetko v dózach.
roxana123  1. apr 2023

Testujeme HiPP Bio Combiotik 2

Synček sa odstavil sám a nečakane, keď mal 8 a pol mesiaca. V tomto období som sa začala rozhliadať po umelom mlieku, keďže mi odmietal čaj a vodu a potreboval pitný režim. Ako prvé ma príjemne prekvapilo balenie a praktické uchopenie odmerky na obale, ktorú som nemusela loviť v krabici. Mliečko sa jednoducho a dobre rozpúšťalo, neostávali zvyšky vo fľaši, ako som si všimla u inej značky. Malému veľmi chutilo, vždy vypil celú fľašu, bol spokojnejší, lepšie spal, bez bolesti bruška, bez zvracania a zlepšila sa mu aj stolica. Mliečko prešlo testovaním u najmladšieho člena rodiny a mňa zaujalo jeho zloženie. Môžem ho len odporučiť - my sme našli svojho favorita medzi umelými mliečkami.
  • Stráviteľnosť
  • Rozpustnosť
  • Praktické balenie
maslicka1  1. apr 2023

Spokojné bábätko = spokojná mama

Môj syn sa volá Samko a má 11 mesiacov. Od narodenia sme sa trápili s dojčením, čiže výber kvalitného mliečka bol pre nás kľúčový. Synček mal problém s bruškom, čiže som hľadala pre neho nejaké vhodné mliečko, aby bol spokojný. Príprava samotného mliečka je veľmi dobrá, rozpúšťa sa veľmi ľahko, nepení a nezanecháva hrudky. Stačí nasypať prášok do fľašky, pridať vodu a je hotovo. Samka mliečko pekne zasýti a krásne nám priberá. Keďže ešte nechce piť vodičku, mliečko máme stále ako hlavný zdroj tekutín. Po dovŕšení roka plánujeme pokračovať s Hipp mliekom ďalej.
Prajem všetkým maminkám spokojné bábätka.
  • nezanecháva hrudky
  • obal
dorah1507  31. mar 2023

Hipp mliečka, vitajte v našej rodine!

Naša dcéra sa od narodenia trápila s refluxom, a AR mliečko od HIPP nám prišlo najvhodnejšie. Už dlhšie sme plánovali prejsť so synom na túto značku, preto sme sa tešili na možnosť testovania.
Rozhodli sme sa testovať mliečko hlavne u syna, raz sme dali aj dcére na vyskúšanie.
Mlieko je jednoduché na prípravu, má jemnú konzistenciu, na prvý pohľad je ťažko rozoznateľné od materského mliečka (fotka č. 2 vľavo materské mlieko, vpravo HiPP 2 Bio Combiotik). Synovi chutilo, nasýtilo ho, vždy papal rovnaké množstvo mlieka ako aj doteraz od inej značky, nenechal ani kvapku. Mlieko sme použili aj na prípravu kašičky.
Tráviace problémy sme nespozorovali, stolica bola pravidelná, možno ešte častejšia, ako predtým.
Dcére sme tiež dali na vyskúšanie, aj u nej platilo to isté. A napriek tomu, že má problém s vygrckaním, mlieko HiPP 2 Bio Combiotik sa u nej nevrátilo.
V 7. mesiaci (pri príkrmoch, denne 2-3x mlieko) malému 500 gramové balenie vydržalo asi 5 dní.
Rozhodli sme s týmto mliečkom ďalej pokračovať u syna, hneď sme si objednali ďalšie balenia.
  • Zloženie mlieka
  • Ľahko rozpustné
  • Pení minimálne (na fotke v porovnaní s materským mliekom)
  • Ľahko stráviteľné - žiadne ťažkosti pri trávení, pravidelná stolica
  • Možno nenasýti syna tak ako iné vyskúšané, nevedeli sme za tú krátku dobu posúdiť
  • Balenie - manipulácia so sáčkom, ale pravdepodobne Hipp vyrába tie mliečka na základe predpokladu, že rodičia majú potrebné dózy
kwetocek1111  31. mar 2023

Spokojné dieťa - spokojná celá rodinka

Keďže každá matka chce pre vývoj svojho dieťaťa to najlepšie, aj my sme sa rozhodli pre mliečko Hipp combiotik 2. Vyskúšali sme aj iné mliečka a nesadli nám. Skúsila som dať na sestrinu radu a vyskúšali sme Hipp. Nemala som veľké očakávania, že ho malý bude dobre znášať, nebude mať zápchy a bude mu chutiť, no opak bol pravdou. Od začiatku používania Hipp combiotik sme nemali ani jeden problém, malému mliečko krásne sadlo a to doslova. Krásne mliečko papá, chutí mu a čo je najdôležitejšie, nakoľko sa narodil s malinkou pôrodnou váhou, pekne priberá. Toto mliečko bolo pre nás doslova zázrak po všetkých skúsenostiach s ostatnými. Nemám mu čo vytknúť! Malému od začiatku chutí a to je najdôležitejšie. Mliečko Hipp combiotik 2 odporúčame všetkými 10timi.
  • Dobrá chuť
  • Dobré trávenie
  • Podpora imunity
  • Vitamíny C, D
  • Probiotika
  • Mliečne kultúry, ktoré sú aj v materskom mlieku
ivushik_anavi  30. mar 2023

Testovanie mliečka Hipp bio combiotik 2

Túto značku mlieka už poznáme dlho, keďže synček je už dlhšie na UM. Od začiatku sme používali len jednu značku, nikdy sme ani neprešli na inú značku, len sme zmenili druh mlieka, čo sa týka zloženia. U nás ide toto mlieko vo veľkom, aj keď sme už zaviedli príkrmy. Vždy ho primiešam ku kaši alebo prípadne aj do nejakého príkrmu. Malému toto mliečko veľmi chutí, pretože sme museli navýšiť dávku o jednu odmerku.
Ak niektorá mamička sa na začiatku nevie rozhodnúť aký druh mlieka zaviesť, určite odporúčam Hipp bio combiotik.
  • Nepení sa.
  • Po vypití mlieka fľaša neostáva mastná.
  • Po zamiešaní sa nerobia hrudky.
  • Prijala by som väčšie balenie, lebo jedno balenie vydrží cca 5 dní.
  • Vyšia cena.
1ivka12  30. mar 2023

Hipp Bio combiotik 2

Mliečko mojej dcérke úplne sadlo.
Na rozdiel od iných odskúšaných umelých mliek moja dcérka nemala žiaden problém. Mliečko je dobre stráviteľné, nezapeká, nenadúva. Nespôsobuje žiadne bolesti bruška.
Pekne zasýti na celú noc. V čase prerezávania zúbkov sme ho mali taktiež stále po ruke, keďže v tom čase nechcela dcérka nič papať.
Aj vďaka hipp combiotik moja dcérka rastie hravo, zdravo. Hipp Bravo!
  • Nenadúva
  • Zasýti
  • Nespôsobuje koliky
  • Dobre stráviteľné
nikusiknika  30. mar 2023

Najlepšie mliečko Hipp combiotic

Toto mliečko môj synček pije od 3. mesiaca 😊. Predtým sme skúsili asi 4 iné značky, ale ani jedno malinkému nesadlo. Odkedy pije Hipp, netrpí bolesťami bruška ani zápchami 😊. Je veľmi spokojný a chutí mu😊, určite odporúčame všetkým mamičkám/bábätkam, ktoré nevedia s akým mliečkom začať alebo aké mliečko skúsiť.😊
  • Ľahko rozpustné
  • Chutné
  • Cenovo dostupné
  • Stráviteľné
eternityz  28. mar 2023

Na UM si asi ešte počkáme, ALEEE ...

Pred 7 mesiacmi k nám pribudol štvrtý člen rodiny - valibuk Aleško s pôrodnou váhou 4.7 kg. Už po pár dňoch bolo jasné, že s jeho apetítom ho nezastaví ani pomaly sa rozbiehajúce mliečko po CS, práve naopak, vďaka nemu sa po pár dňoch dočkal tohto tekutého zlata.
Malý akčný chlapček svojou nekonečnou energiou neustále prekypuje a to má samozrejme za následok hlad. Ako vravím, hlad mení charakter a po dvoch hodinkách bez papania je to jednoducho katastrofa. Pre neustále hladošenie sme skúšali zaviesť aj UM a trošku si tak vypomôcť, Aleš však trucovito odmietal UM, on čapuje iba Natural 87 od maminky!
Trošku nám pomohlo zavedenie príkrmov, umelé mliečko naďalej odmietal.
Ak mám byť úprimná, úplne chápem. Ako väčšina z nás, aj ja som okoštovala, ovoňala a tiež by som asi uprednostnila "domáce". Tu som však od viacerých mamičiek počula chválu na HIPP mliečko. Veď dobre, skúsim, možno motyka vystrelí a ak by aj nie, tak kúpime na skúšku.

Motyka vystrelila a ja som si o pár dňoch rozbalila balíček. Pri mliečku HIPP sa mi pozdávala konzistencia, farba, vôňa, aj som ho ochutnala. Jemne nasladlé, bez pachute, ako niektoré iné mlieka.
Prvotné nadšenie však vystriedalo sklamanie, nakoľko Aleško UM naďalej bojkotoval hlasným nesúhlasom. Po pár dňoch som to vzdala. Škoda mliečka.

A tu prichádza to "ALE"... Aleš miluje kaše s ovocím. Kupujem bezmliečne kaše, ktoré zarábam s mliečkom. HIPP 2 som teda využila a Aleškovi sa tak ráno a večer dostáva kvalitná mliečna kaša, či už ryžová, alebo krupičková. Najviac mu chutí s ovocným príkrmom.
U nás sa osvedčila kombinácia kaša, mliečko a strúhané jabĺčko. Obľubuje aj naparené jabko s hruškou, banánom a jahodami. Po kaši sa ide umľaskať.

Milé maminy, nevešajte hlavu, ak vám bábo nepije UM. Všetky vitamíny a látky, ktoré HIPP 2 obsahuje vie bábo prijať aj v tuhej strave, napríklad aj formou kašičky.

Každé bábo má svoje bio hodinky a na mliečko časom dorastie. :)
  • Celkovo nutričné hodnoty
  • Konzistencia
  • Farba
bobi23  28. mar 2023

Náš prechod na UM

Veľmi som sa bála ako dcérka bude reagovať na mlieko, ale na moje počudovanie, hneď prvá fľaška padla celá. Mliečko jej veľmi chutí a často pri ňom aj zaspinká. Taktiež sa nám zlepšil spánok. Má výborne zloženie, je super na trávenie. Za nás môžem len odporučiť a určite pri tomto mliečku ostaneme aj naďalej. So značkou HIPP máme len tie najlepšie skúsenosti.
  • Výborná chuť
  • Krásne sa rozpustí
  • Nerobia sa hrčky
  • Výborne zloženie
  • Skvelé na trávenie
  • Vyššia cena oproti iným mliečkam
marikapt  27. mar 2023

Testovanie HiPP BIO Combiotik 2

Túto značku sme nepoznali vôbec, veľmi milo ma prekvapilo zloženie mliečka a preto som sa rozhodla zapojiť do testovania. Mliečko ma prekvapilo svojou vôňou a aj tým, že neostali po zarábaní žiadne hrudky nalepené na fľaši a v mliečku. Malej veľmi chutilo, vždy ostala prázdna fľaša (pri iných značkách mliečka nikdy nedopila celú fľašu). Nemali sme žiadne problémy s bruškom ako pri iných mliečkach. Veľmi dobrá skúsenosť, určite ostávame pri ňom aj naďalej.
  • Žiadne tráviace ťažkosti
andrejka_oo  27. mar 2023

Naša najobľúbenejšia značka - HIPP 🌸

Už v pôrodnici som bojovala o úspešné dojčenie. Trvalo to a bola som nešťastná, že nemôžem od začiatku môjmu dieťaťu dať to najlepšie a najšpeciálnejšie, čo moje telo ponúka - materské mliečko. Preto som dostala na výber: sestrička z novorodeneckého oddelenia mi ponúkla 2 značky umelých mliek - Nutrilon a Hipp HA1. Siahla som po mliečku Hipp, pretože už počas tehotenstva som čítala pozitívne recenzie a skúsenosti mamičiek s menovanou značkou detských produktov. Rozhodovalo samozrejme aj zloženie a originálny dizajn každého výrobku, ktorý už na prvý pohľad upúta pozornosť.
Synčekovi bolo teda podávané mliečko hipp. Bol po ňom veľmi spokojný, krásne spinkal. Moje mlieko sa rozbehlo až doma, no nakoľko si malý zvykol na fľašku a odmietal prsník, naplno u mňa fungovala odsávačka. Podarilo sa mi odsať mliečko, no chýbajúca stimulácia od bábätka a určite aj moja psychika zapríčinili, že som po mesiaci o toto málo, čo som dokázala, prišla. Od ukončeného 1. mesiaca sme prešli výlučne na mliečko Hipp HA 1, a od 3. mesiaca sme pokračovali aj s kombináciou Hipp AR. Reflux zázrakom pominul zavedením príkrmov.
Vedela som, že chcem zostať verná značke Hipp aj pri pokračovaciom mlieku. Rozhodujúcim faktorom bolo, že zloženie mlieka bolo podobné ako to, ktoré malý jedol od narodenia. Taktiež obsah probiotickej kultúry, vitamíny pre správnu funkciu imunitného systému a Omega 3 pre správny vývoj mozgu a nervových buniek. Preto som sa rozhodla pre pokračovacie mliečko Hipp 2 Bio Combiotik. Po 2 týždňoch testovania a sledovania konštatujem, že môj malý je aj po tomto mliečku Hipp spokojný a nemá problémy s bolesťami bruška, zvrackaním a príliš tvrdou stolicou. Mlieko sa výborne zarába a rozpustí sa okamžite, teda nezostávajú hrudky. Má príjemnú vôňu a aj chuť 😇.
No a áno, každé dieťatko je jedinečné a sadne mu iný typ mlieka. Ale verím, že mnoho malých gurmánov si obľúbi práve Hipp 2 Bio Combiotik.

Hipp budem stále odporúčať vďaka jeho kvalite, vizuálu a skvelému zloženiu.
  • Dizajn
  • Chuť a Vôňa
jaroslava15  27. mar 2023

Testovanie Hipp po Bebe

Naša Zoey mala doteraz Bebu a chcela som vyskúšať iné mliečko, lebo malú začalo bolievať bruško.
No žiaľ moje očakávania sa nenaplnili. Malá začala mať zelenú zapachajúcu stolicu a bruško ju začalo ešte viac bolieť ako doteraz.
Možno je problém v malej, no jej toto mliečko žiaľ nesadlo.
  • Naštiepená kyselina listová
  • Zlé balenie - zle sa mliečko naberalo
amandee  27. mar 2023

Testovanie mliečka HiPP Bio Combiotik 2

Začnem tým, že mliečka od značky HiPP poznáme. Keďže dcérka mala ťažký reflux do 1 roka sme používali mlieko HiPP AR (antireflux). Po tomto mliečku nám bolo odporúčané prejsť na pokračovanie mlieko HiPP Bio Combiotik 2.
Tak ako som bola zvyknutá pri tejto značke dojčenského mlieka, nesklamalo. Mlieko je veľmi jemné, chuť a vôňa je príjemná a dcérka Paťka nemala najmenší problém zvyknúť si. Mliečko od prvej fľašky nerobilo žiadne problémy, či už s trávením a rovnako ani s refluxom. Toho som sa bála najviac.
Určite s mliečkom budeme pokračovať aj po testovaní. ♥️
  • Výborná chuť
  • Ľahká príprava
  • Dcérka prospieva
  • Nemáme žiadne tráviace problémy
  • Ekologická krabička
  • Ľahká dostupnosť mliečka v obchodoch a lekárňach
  • Pre mňa zbytočný držiak na odmerku, vôbec som ho nepoužívala - dá sa kúpiť originál krabica na mlieko značky HiPP - pre mňa top
dagi12  27. mar 2023

Mňamka pre malé bruško

Keďže kojím, ale nie vždy je toho 🥛mliečka🥛 dosť, tak nám toto mlieko pomohlo v príprave 🍮 mliečnych kaší, ktoré veľmi chutili a bruško nebolelo. Predtým som mala Combiotik 1 a teraz sme prešli na Combiotik 2. A malá otvárala ústočká ako vtáčik 🐣🐣🐣.
  • Nemali sme žiadne problémy
  • Atopický ekzém sa nepresadil
  • Dostupnosť
  • Kvalita
  • Chuť a vôňa, aj kojenej chutilo
  • Nerobilo hrčky
  • Dobré balenie
  • Mne to otieratko na dávkovanie nevyhovovalo
maalina  27. mar 2023

Najlepšie mliečko pre spokojné bruško

Mliečko od Hipp našej malej sadlo zo všetkých skúsených mliečok najviac. Veľmi sa teším zloženiu, ktoré obsahuje prospešné vitamíny aj minerály a vďaka obsahu probiotík z neho nebolí bruško ani nezapeká. Príprava je veľmi jednoduchá a fľašky vypité do dna značia spokojnosť nášho bábätka.
  • zloženie s probiotikami
  • naštiepená kyselina listová
  • nepení tak veľmi v porovnaní s inými mliečkami
  • robí dobre brušku
  • balenie obsahuje vždy lyžicku
  • krabica má tvar na otretie lyžicky čo iné nemajú
  • troška vyššia cena oproti ostatným mliečkam
therealveronica  27. mar 2023

Zoznamovanie s UM

Aj napriek tomu, že dcérka je kojená, už dávnejšie som sa rozhodla, že po dovŕšení 6 mesiacov jej začnem pomaly ponúkať aj UM (človek nikdy nevie, kedy sa zíde a aby bol bábätko schopný nakŕmiť aj ocko a my sme radi pripravení). Toto mlieko som mala vzhliadnuté vďaka pre mňa najlepšiemu zloženiu už dávnejšie.
Mliečko má príjemnú neutrálnu chuť a dobre sa zarába. Dcérka síce nebola zo začiatku nadšená, predsa len materské mliečko je materské, ale zmenou fľaše bola ochotná niekoľko 10ml vypiť (čo som sa potešila, nakoľko predošlé vzorky mliek, ktoré sme skúšali vypľúvala a naťahovalo ju z nich). Mlieko sme vyskúšali aj zarobené v kaši a bolo to v poriadku. Aj keď úplne prestať dojčiť ešte neplánujem, verím, že toto mliečko je to pravé, ktoré budeme po odstavení používať.
  • Príjemná jemná chuť
  • Super zloženie
  • Balenie, mliečko sa mi zo sáčku trochu ťažšie naberalo
mmagdula  27. mar 2023

Skúsenosti s HiPP Bio Combiotik 2

Doteraz sme skúšali viac mliek. Posledné nám robilo hlavne zápchu. Keď sme skúsili HiPP Bio Combiotik 2, Eliškine trávenie sa upravilo a dokonca sa jej zlepšila aj stolica. Sama som to mlieko ochutnala a musím povedať, že oproti ostatným má aj omnoho lepšiu chuť. Má aj skvelú konzistenciu. Pri príprave sa aj krásne napení. Eliška je s ním spokojná a my tiež. Spokojné bruško, spokojné dieťa. Šťastní rodičia. Za nič ho už nevymeníme. Odporúčame ho všetkými desiatimi.
  • Skvelá chuť.
  • Zlepšené trávenie.
  • Šetrné k životnému prostrediu.
ludmila_bejby  5. mar 2023

Vynikajúce

Toto mlieko od narodenia pije synček a žiadny problém. TERAZ má rok a sám si ho príde vypýtať
konik_testuje  11. jan 2022

Vyvážené a obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje

Firmu HiPP vo svete mamičiek a detí netreba predstavovať. Snaha inšpirovať sa zložením materského mlieka sa im skutočne darí. Vyniká unikátnou kombináciou látok a vysokou kvalitou.

Za redakciu Modrého koníka môžeme mliečko odporučiť. Presvedčilo, nielen nás, svojim zložením, ale aj malú testerku svojou chuťou. Spokojné bruško a pokojný spánok sú veľmi príjemným výsledkom tohto testovania.
  • nová vylepšená receptúra
  • jediné pokračovacie mlieko s kyselinou listovou v naštiepenej forme, v akej ju bábätko doteraz získavalo len z materského mlieka.
  • snaha inšpirovať sa zložením materského mlieka
  • unikátna kombinácia látok
  • vyvážené zloženie - obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje
  • obsahuje nielen probiotiká , ale aj praebiotiká
  • veľmi dobrá rozpustnosť bez hrudiek
  • jemná sladkastá chuť
  • príjemná vôňa
  • mlieko je vyrobené v súlade s prírodou
  • vysoká BIO kvalita prevyšuje požiadavky, ktoré kladie EÚ na BIO produkty.