Laparoskopický zákrok - zotavovanie

luciakstv
6. máj 2021

Ahojte žienky som prvý deň po laparoskopii,prosím vás koľko dní ste sa dávali doporiadku ? Mám z toho troška strach, pretože mám doma 6m dieťa. Ďakujem Vám za odpovede. ♥️

bolarazjedna
6. máj 2021

Každým dňom to bude lepšie. Ja som týždeň po zákroku upratala celý môj bytík, navarila večeru a po hostila návštevu. Síce som bola potom trochu unavená. Po 2 týždňoch som sa vrátila do prace, ale už som ledva čakala, kedy môžem, už som sa nudila a cítila sa fit. Asi prvé 3 dní budú najhoršie, ale fakt každým dňom to bude lepšie.

kkovacovak
6. máj 2021

@luciakstv týždeň po laparo som fungovala. Síce obmedzene ale normálne som žehlila, prala atď. Bolesti som po príchode domov už nemala. Len také tlaky a ťahanie pri vstavaní. Z toho budete rýchlo fit 😉

roztlieskavacka
6. máj 2021

Ja som po 3 dňoch uz bicyklovala ale je pravda ze úplne fit som bola po cca 2 týždňoch

weja07
6. máj 2021

@luciakstv ahoj, prvé 3 dni určite, ale úplne fit som bola keď mi vybrali štichy po 2 týždňoch.

luciakstv
autor
7. máj 2021

@bolarazjedna Mne štichy budú vyberať za 3 týždne a neboli to zase že umieram ale kde som mala hadicu tak ten otvor ma dosť bolí no a tento víkend ešte sa mi o malú postarajú ale od pondelka makam pri nej sama. 😊 tak dúfam že bude lepšie

roztlieskavacka
8. máj 2021

@luciakstv ja som si stehy musela sama vyťahovať, vraj mi dali vstrebatelne co tvrdila nemocnica aj moja gyn, takze po 2 týždňoch co sa ani nepohli a zarastali do masa, som si ich sama musela vystríhať a veru nebolo to prijemne ☹

kkovacovak
8. máj 2021

@roztlieskavacka fuj 😄 mne síce dali klasické ale v pupku mi to dr nechala dlhšie lebo som tam mala strašne na pevno stiahnutú kožu. No a keď to po týždni vyťahovala tak to samozrejme ruplo a všade krv 🤦‍♀️ nebolelo to len sa to muselo dlhšie hojiť a teraz to mám hnusne 😄

luciakstv
autor
8. máj 2021

@kkovacovak och bože no dúfam že to nebude môj prípad 😅 cítim sa už lepšie operáciu som mala v stredu ale ešte stále som taká slabá takze o malú sa drahá kade kto 😅😅

kkovacovak
8. máj 2021

@luciakstv nieeee to len my sme asi nejaké "výnimočné" 😄 aspoň si chvíľku užívate nevyžiadaný relax