Gynpor Sliač - laparoskopia

majka47
5. aug 2013

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či bol niekto teraz niekedy na laparoskopii v Gynpore na Sliači. Chcela by som Vás poprosiť o Váš názor na operáciu a tiež na personál. Celkovo o starostlivosť u nich. Ja tam idem 14.8. na laparoskopiu a nie že sa bojím, ale mám z toho panický strach. Ďakujem Vám za Vaše odpovede.

graceful9
5. aug 2013

@majka47 ahoj, robí mi tam teta sestričku 🙂 myslím že personál je tam fajn.ak máš nejaké otázky napíš ip

majka47
autor
6. aug 2013

Ahoj, si zlatá, že si mi napísala. Idem na budúci týždeň, operácia žlčníkových kameňov, je to moja prvá operácia. Mám veľký strach z toho. Rozhodla som sa pre gynpor, lebo čo som čítala na nete, tak som sa na nich dočítala samé chvály. Dúfam, že to všetko dobre dopadne a bude to OK. Najhorší pocit bude pokiaľ ma neuspia, potom to už bude OK.

gabika115
9. aug 2013

@majka47 Ahoooj, vôôôbec sa neboj Gynpor je super, ja som tam bola koncom Júla na Hysteroskopii, tiež som sa strašne bála a prišli sme tam aj s manželom a ani som nemala čas rozmýšľať nad tým ako to bude a ako to dopadne, lebo sestričky ma zabávali, personál, izby super fakt viem len odporúčať. Ide to tam ako na pásovej výrobe, veľmi je zlatý aj ten primár čo tam je. Keby som mohla tak by som tam chodila aj na normálne gynekologické prehliadky, pretože primár všetko vysvetlí, povie..... len ja to mám dosť ďaleko. Každopádne vrelo odporúčam!!! 😉 A držím palčeky aby ti všetko dobre dopadlo.

majka47
autor
10. aug 2013

Ahoj Gabika.Dakujem za Tvoje povzbudive slova dobre mi padli.Hlavne sa bojim toho lahnutia na stol a zaspavania.Dufam ze to dopadne dobre.

gabika115
10. aug 2013

@majka47 Toho sa vôbec neboj moja, anesteziológ ti pred zákrokom príde všetko povedať a keď budeš na stole, tak ti bude presne hovoriť čo budeš cítiť a potom sa už iba zobudíš na tej zobúdzacej izbe a bude po všetkom.... 😉 ešte raz veľa šťastia a budem rada keď sa ozveš ako si dopadla. Pááááá

majka47
autor
10. aug 2013

Gabika si velmi zlata,ze si ma takto povzbudzujuco posmelila.Dakujem Ti.Urcite sa Ti ozvem,ked budem mat po tom.Este raz dakujem.

sweeting
21. sep 2013

Ahojte baby. Ja som druhý týždeň po laparoskopii, operoval ma MuDr. Galád. Mala som obrovský (aj to je slabé slovo) strach. Už keď som prišla do nemocnici som plakala ako malé decko že chcem ísť domov, 11:05 ma brali na sálu, ešte sa so mnou primár rozprával a potom som len zavrela oči a keď som ich otvorila, bola som zoperovaná. Bola mi strašná zima po narkóze, celá som sa triasla a všetky sestričky behali aby mi našli ešte 2 deky aj keď som mala už jednu + paplon. Ešte pred operáciou som poprosila sestričku aby dali hlavne vedieť rodičom, že som v poriadku, nakoľko mám 21 rokov a veľmi sa báli. Keď som po operácii otvorila oči, tá sestrička ktorej som to povedala mi hneď priniesla telefon aby som im dala vedieť. Už okolo 13tej som bola na pooperačnej izbe. Keď mi stiekli infúzie, hneď som stála na nohách a začala sa hýbať. Asi milión krát ma boli sestričky pozrieť a nakoľko som bola z tých vážnejších prípadov, bola som tam cez celú noc. Večer ešte prišiel doktor Galád a porozprával sa s maminou ako som na tom. Na druhý deň mi vybrali vývod a išla som domov. Som šťastná, že už to mám za sebou, odkladala som to dlho ale úprimne, nebolo to také hrozné ako som si myslela, no viac by som nešla a dúfam, že to už nebude nikdy potrebné. Pekný deň a hlavne sa nebojte, ste v dobrých rukách 🙂

standa11
13. nov 2013

Zienky aj mna caka laparoskopia v GYNPRO na Sliaci,tiey mam strach neviem co ma caka nakolko som nastastie nebola operovana idem buduci tyzden niesom informovana kolko ma to financne vinde,neviete niektora...dakujem vsetkym vam drzim palceky

gabika115
18. nov 2013

@standa11 Držím palce.... aby to dobre dopadlo....

meca
19. nov 2013

Ja som bola v gynpore vyberali mi slepe crevo a odstrabovali zrasty v brusnej dutine. platial som 100 Eur.

standa11
23. nov 2013

Dakujem Gabika...moj termin operacii sa prelozil na 3.december...s toho stresu okolo operaciii som dostala skor mrchu 😒

standa11
6. dec 2013

baby som po laparke chcem sa opytat kolko ste krvacali

paula321
16. jan 2014

Ahojte chcela by som sa opýtať či ste bola niektorá na laparoskopii žlčníka v Gynpore na Sliači. Ake ste boli spokojné a koľko trvala hospitalizácia. Rozhodujem sa či ísť na Sliač , alebo do B.B. len tie čakacie doby v B.B. sú hrozné.
ďakujem za odpovede

mirka251
4. dec 2014

@standa11
@majka47 dievčatá,prosím vás,caka má operácia žlčníka,a,rozmýšľam nad Sliacom,ako ste boli spokojne a koľko ste boli v nemocnici,ďakujem

majka47
autor
4. dec 2014

@mirka251 Ahoj Mirka. Ja som bola vlani na operácii žlčníka v Gynpore. Nevieš si predstaviť, aký som mala strach. Bola to moja prvá operácia. Ale môžem Ti povedať, neni sa vôbec čoho báť, zbytočne sa nestresuj nemá to význam. Je to tam všetko v pohode. Ja som tam bola jednu noc. Držím Ti palce a neboj sa, ozaj sa nemáš čoho báť.

mirka251
4. dec 2014

@majka47 ďakujem za info,ja mám sice za sebou 2 cisárske ale aj tak mám strach,ale musím to zvládnuť,aspoň to,že tam netreba ležať 3 dni,lebo tu u nás si v nemocnici 4 dni,tak preto som sa rozhodla pre Sliač,a zvládla si v pohode ísť druhy deň domov?

mirka251
18. jan 2015

@paula321 ahoj prosím tá bola si nakoniec na Sliači?

paula321
20. jan 2015

Áno bola som na žlčníku chceš vedieť dačo podrobnejšie?

akia
17. dec 2015

O Gynpore tu už bolo popísané dosť, a ja sa tiež pridávam ku všetkým tým názorom. Gynpor je jedno úžasné zdravotnícke zariadenie, príjemné prostredie, nie typické nemocničné, žiadny nemocničný smrad, úžasný personál, príjemní doktori, starostlivosť o pacienta na úrovni, a to všetko len za 20 €. Pred operáciou som mala veľký strach, ale hneď, ako som sa dostala na izbu, všetok strach zo mňa opadol. Ja som bola na vyberaní cysty, bola som tam jednu noc. Bola tam aj jedna pani, ktorej vyberali žlčník, tiež tam bola jednu noc. Operoval ma Mudr. Králik, bol milý, poobede prišiel povedať, ako dopadla operácia. Na druhý deň prišiel na vizitu Mudr. Galád, nikdy predtým som ho nevidela, ale hneď na prvý pohľad to bol veľmi príjemný človek, išla z neho taká dobrota. Takže Gynpor všetkým doporučujem, nie je nad čím rozmýšľať.

eli281
4. nov 2016

Ahojte, vcera som absolvovala v Gynpore v Sliaci laparoskopiu a mozem len odporucit. Krasne prostredie a velmi mile sestricky, nakolko som nemala ani papuce a ani nocnu kosielku, vsetko mi hned ochotne s radosťou poskytli. Bola som tam nakoniec jednu noc, nakolko mi prepichovali vajecniky a mala som silne pooperacne bolesti. Doktor primar Galád, co ma operoval spolu s doktorom Szedélym boli skveli a svoju pracu si odviedli na velku jednotku. Normalne sa mi nechcelo verit, ze za 20eur bola výborne odvedena aj operacia a aj starostlivost a cely pristup k pacientom. 👌🏼☺️ Este raz: MOZEM LEN ODPORUCIT !

monika123654
13. nov 2018

cavte baby je moznost v tomto zariadeni aby tam mohol so mnou prespat nakolko sme z daleka a idem tam na operaciu tak by manzel vela cestovat aby potom zase prisiel pre mna,neviete ci je v gynpore nejaka moznost zaplatenia si nadstandardnej iyby s tym ze by tam muz mohol byt do prepustenia so mnou??dakujem

viva13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viva13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viva13
27. jan 2019

@graceful9 sprava

viva13
27. jan 2019

Prosím vás stále sa plati len 20e?chcem tam ísť ma odstránenie cysty a myomu

26nika
23. feb 2019

Ja tam idem 12.3.2019 a ked som tam volala tak mi povedali ze 67 €

viva13
24. feb 2019

@26nika mne praveze nepovedali nič

26nika
24. feb 2019

@viva13 mne moja gynekologicka vravela ze 20€ a ked som tam volala tak mi povedali ze 67€ tak tiez som zvedavá a co idú vam robiť

monika123654
24. feb 2019

@26nika ja idem do gynporu ties 12.3. Na operaciu ,ja budem platit 100€,lebo mne idu brat maternicu,na aky zakrok ides ty?? Ja tam budem an hospitalizovana 2-3dni

26nika
9. mar 2019

Ja tiez idem 12.3 ale mne idu robyt prefuk a tak bo sa nam a manzelom nedari otehotniet 😕😪 tak uvidime ci to pomoze tak drzim ti palce na kolku si objednana