Topánky na širokú nôžku pre školáka

filipko14
12. sep 2020

Ahojte maminy! Poraďte, akú značku topánok/botasiek na širokú nôžku? Teda na vysoký priehlavok. Syn začal chodiť do školy a nejako neviem nájsť topánku, ktorú by si šikovno obul sám. Teraz nosíme adidasy. Do škôlky sme mali superfit, geox, reebok, ale tam pomohla mama, keď bolo treba. Teraz do školy nemôžem ísť /korona/. Ďakujem za každý tip 😍

sarahh09
12. sep 2020

@filipko14 Protetika

uhnakova
12. sep 2020

fajn tenisky su aj z Decathlonu, maju rozne, treba vyskusat rovno v obchode a uvidis, ktore najlahsie obuje. Na telocvik v skole v pohode stacia.

cucoryedka
12. sep 2020

my mame radi D.D. stepky s lepakmi, preferujeme prevazne u oboch kvoli rychlemu obuvaniu, a z Decathlonu tenisky na telesnu

jajka71
12. sep 2020

Moj ma tenulinku nozku i skrz hendikep ale viem, ze na sirsiu nozku dd step odporucali v mnohych diskusiach a mnohe maminy v spatnych vazbach chvalili.

cucoryedka
12. sep 2020

heh pisem odporucanie a napisem, ze D.D stepky maju lepky a lahko sa obuvaju 😁 to tak, ked pisem diplomovku ... je to pravda, ale tiez maju jemnu kozu, pekne prepracovanie, ohybnu podrazku, lahke topanky, deti si ich ich chvalia, ze su pohodlne ... taktiez obcas fungujeme na Protetika, obcas lasocki, kornecki (ale poslednu dobu maju len ekokozu) ... D.D su prevazne na sirsiu nozku, starsia ma sirsiu s vyssim priehlavkom, a ideal, maly ma sice uzsiu ale nosi ortopedicke vlozky a v pohode sa mu zmestia ... detom od mala vyberam topanky s lepakmi, urychluje obuvanie (obaja zvladnu snurky, ale v skole musia byt rychli) ta tak 😅

jabuducanevesta
13. sep 2020

z protetiky tie jak sandálky, že si lepky prisposobí nôžke

filipko14
autor
13. sep 2020

@cucoryedka a kde kupujete tuto znacku? Maju specializovanu predajnu alebo?

filipko14
autor
13. sep 2020

Z protetiky sme tiez mali, len tie sa mi zdaju tazke, neohybne...

cucoryedka
13. sep 2020

@filipko14 kupujem uz cez internet, lebo plynulo prechadzame z velkosti do vacsej velkosti ...v BA maju v Bory mall "kiosk" ... len nvm, ci bydlisko v profile Vam sedi a NT nepoznam 🤔 urcite ale najlepsie je poskusat ako vracat zakupeny tovar ...

jajka71
13. sep 2020

Pozrela by som topankyhavo alebo m-shop, obaja su predajcovia obuvi, kde najcastejsie kupujeme ak neratam predajcov cez konika ci kamenne predajne ci slovobuv.sk (vyrobca i predajca orto obuvi v bj)

patrica8
13. sep 2020

Odporúčam feelmax alebo beda barefoot, aj vivobarefoot niektoré modely. Moji chalani majú veľmi široké nohy a starší aj vysoký priehlavok. Tieto mu najlepšie sedia.

arianna25
17. sep 2020

Pridam sa, tiez protetiky, da sa popripafe aj vybrat vlozka z topanocky, ale ja som drobcovi teraz kupila v ccc star wars a cars, a prkne sadli. Adidasy nosil doteraz ale uz nenavleciem mu na sirku. Velkost m teraz 25 neviem sko tvoj syncek. Moj ma rok a pol ale je velky