Aké topánky odporúčate pre začínajúceho chodca s bucľatou nôžkou, vysokým priehlavkom a širokým členkom?

Zodpovedané
18. jún 2020

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom vhodnej značky capačiek/topánok pre začínajúceho chodca s bucľatou nôžkou, vysokým priehlavkom a širokým členkom.

Dĺžka nohy je cca 14 cm, šírka asi 6,4 cm. Obvod členka je 18 cm a priehlavok ma 12,5 cm.

Objednala som mu sandálky Liliputi XL, šírka aj dĺžka je v poriadku, no zhora sú mu tesné, gumička je úplne napnutá.

Aké topánky nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

gumičku môžete u liliputi jednoducho vymeniť za voľnejšiu.

Sú to jedny z najpriestrannejších capačiek s dobrý tvarom špičky. Tak skúste vymeniť, malo by to pomôcť.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322