Meno pre dcérku

20. apr 2024

Ahojte viem ze každému sa páči iné meno,ale páči sa Vám meno Tánička,Táňa?Čakáme dcérku a muž chce strašne toto meno, ja som není moc s nim stotoznena.Bolo by k priezvisku Tarabekova. Ďakujem za odpovede.

klotildabazarik
20. apr 2024

Za mna nie uz len preto lebo priezvisko je tiez na T, ked uz tak skor Tatiana akebo Tereza sa mi hodi viac ale ved je to na tebe mi na koni nebudeme tvoje dieta oslovovat😊

petronellla87
20. apr 2024

Tatiana Tarabekova sa mi zdá príliš dlhé. Ja by som dala nejaké kratšie meno.

lauriik
20. apr 2024

Paci sa mi Táňa Tarabeková ☺️

walentina7
20. apr 2024

Daj si aké sa ti páči. Aj tak sa potom vydá a sa jej priezvisko zmení.

autor
20. apr 2024

@petronellla87 nebude Tatiana, normálne len Táňa.

alickapusinka
20. apr 2024

Alebo Tamia

petronellla87
20. apr 2024

Ahááá tak...Tak to sa mi pozdáva 🙂 Ja som myslela že len Tatiana je v kalendári 🙂

autor
20. apr 2024

@petronellla87 nie,už je aj Táňa,Svagrinej kamoška je tak krstena len Táňa.

mumi9
20. apr 2024

Asi by son trochu myslela aj na jej budúcnosť… bude musieť vysvetľovať, že nie, nie som Tatiana ale proste Táňa… no ak na to kašleš, nech si s tým dcéra už sama poradí, tak za mňa je to pekné meno, no jedine s tým, že by som osobne zostala pri plnej SK forme - Tatiana… k priezvisku sa skvele hodí 🙂

doriiis
20. apr 2024

Ja som dala meno Naďa

petronela1985
20. apr 2024

Krásne meno, aj Tatiana aj Táňa, tiež ho máme vo výbere. Čo poznám dve Tatiany (dospelé ), každý ich volá Táňa alebo Táni. V škole má moja dcérka jednu Tatianu, v školskom klube, volajú ju Tánička.

kristiii
20. apr 2024

Mne sa páči skôr Tatiana, poznala som tri, super baby všetko, volali sme ich Táni, nie Táňa, to sa mi moc nepáči. Ale však vy dajte podľa seba ako je vám milé. Je to fajn neutrálne meno, akurát ja moc nemusím mená s diakritikou.

bagerka
20. apr 2024

Krásne meno, moja mama bola Tatiana aj najmladšia sestra je. Ja som chcela mať Tanju ale mam chlapca. Táňa je super

rorino
20. apr 2024

Táňa k tomu pasuje😉

autor
20. apr 2024

Ďakujem všetkým

mateson
20. apr 2024

Mne sa páči.

cali2016
20. apr 2024

My máme Tatianku doma, ale nevoláme ju Táňa ani Tánička. Sú to dve rozličné mená, sú ako zvlášť v kalendári. To len pre upresnenie.

tanuuulka
20. apr 2024

ja som tatiana a svoje meno mám celý život veľmi rada. 99% ľudí ma volá táni, táňa. nedávno táňa pribudla aj v kalendári. podľa mňa sa u vás hodí aj k menu. my máme priezvisko na D a staršia dcéra má aj meno na D a znie to dobre 🙂

zuzana76
20. apr 2024

mne sa páčia aj Tanja, Nadja,

kacorkaanicka
20. apr 2024

Veľmi pekné meno, hodí sa k priezvisku 🙂

anouschka5
21. apr 2024

Tatiana je krásne meno

daniela2202
23. apr 2024

Áno,v skrátenom tvare ...Táňa 👍

taga
23. apr 2024

Juj ❤️ ja som Tatiana, teda skratene ma volaju Tana... za slobodna som mala dlhe priezvisko na T, a pre mna to bola krasna kombinacia... ja svoje meno milujem, nechcele by som ine, nie je tuctove, ziadnu inu Tatianu ani nepoznam a ma pre mna osobitne caro... takze za mna, milionkrat ano!

taga
23. apr 2024

@cali2016 fakt su zvlast v kalendari? Ja stale oslavujem 1.2. A Tana vzdy bola len skratka od Tatiany, ako Martin - Mato, Katarina - Katka atd... to je nejaka novinka?

mqkm
24. apr 2024

Hmmm.. Tánička vanička Táňa vaňa.. 🛁 a tiež ten klasický starý slovenský čokoládový dezert

autor
1. máj 2024

@taga áno oslavujú obe 1.2.

taga
2. máj 2024

@mqkm nikdy v zivote mi nikto nepovedal takuto debilnu asociaciu 🤣

Btw autorka, meno je super aj preto, ze je perfektne pouzitelne v zahranici