Ktoré z týchto mien je naj?

terki24
20. feb 2016

Ahojte babulky.
Čakáme drobčeka a nevieme sa dohodnúť na mene.
Pre dievčatko sa nám páči: Zora, Táňa, Zoja, Lýdia, Lívia, Anežka po mojej milovanej prababke, alebo Matilda.
Pre chlapca je to jednoduchšie: Alexej/Alexander, Maximilián, Zachariáš alebo Félix.
Všetky majú krásne významy a chceme počuť čo najviac názorov, všetky si vážime a vopred ďakujeme <3

PS: priezvisko je Kianička/ Kianičková

nelinka2009
20. feb 2016

Mam podobnu dilemu a asi ti ukradnem Zachariasa...

salome51
20. feb 2016

My máme doma Alexeja. Toto meno môžem vrelo odporučiť. Naše krsniatka ho volajú Xejko 😉 . Pre druhé sa nám páči Maxim a Dorotka. Mne sa páči aj Zoja, ale manžel mal psa s týmto menom tak to hneď zatrhol. Takže Zoja a Maximilián u mňa vedú 😀

aandrea9
20. feb 2016

Hlasujem za Matildu a Zachariáša 🙂 sú také "neobnosené "...

reni1512
20. feb 2016

za mna Zoja/Lýdia, chlapcenske ani jedno sa mi nepaci 🙂

bonaqa2013
20. feb 2016

z dievčenských ani jedno -ale dala by som po babičke, a chlapčenské Alexander - mala som vybraté pri 3 tehu a nakoniec to bola dcéra - čo som sa dozvedela až po pôrode. Ale aj Maximilián je super....

laurita285
20. feb 2016

Nepáči sa mi ani jedno z dámskych a podobne ani z pánskych...

cvirenka
20. feb 2016

Zachariáš - krásne a netradičné 🙂
a dievčenské - Zoja (kamarátka má Zoya. Voláme ju Zojka. je to pekné, ale trvalo kým sme si zvykli.). Osobne by som si dala asi Táňa. Je to také "detské (Tánička) aj dospelé meno. Pri mene Lýdia ma napadá moja svokra 😀 a pri Matilde - kravička. Top Zoja a Táňa 🙂

jana_eyre
20. feb 2016

zacharias je syn mojej najlepsej kamaratky - velmi pekne meno.. a dievcenske sa mi vzdy pacilo matilda..

zajko_usko
20. feb 2016

Zoja a chlapcenske su pre mna top Daniel,Dominik,Tomas

okataivana
20. feb 2016

Matilda a Maxim 😉

amiga
20. feb 2016

Z tých uvedených mien: Táňa/ resp. Tatiana alebo Alexej/ Alexander 😵

anega79
20. feb 2016

livia/felix

tvorivachalupka
20. feb 2016

anežka je krásne, síce možno zaváňa čechmi - ale je pekné, a chlapčenské Zachariáš,aj ked si neviem predstaviť zdrobneninu.

anndrea
20. feb 2016

Anežka a Maximilián

michala.s
20. feb 2016

Anežka a Maximilián

jane338
20. feb 2016

Matilda, Alexander/Maximilian

misel0806
20. feb 2016

Matilda, Maxim jednoznacne😀😀😀

dahra
20. feb 2016

Zoja ešte ujde. Ale dala by som slovenskejšie, tie budú pomaly viac netradičné.
Zachariáš Kianička, hm...
čoskoro pribudne aj Izaiáš, Jeremiáš, Ezechiel, Ozeáš atď., ej, bude tu kopec prorokov.
@tvorivachalupka Zašo = Zachariáš

smatka
20. feb 2016

Táňa,Felix

janinah
20. feb 2016

z vašich Zora a Alexej,za mňa by to bol Kamil Kianička a Katka Kianičková

pribinak
20. feb 2016

Zachariáš Kianicka? Prepáč, to je strasneee

Alex Kianicka je super, je to pomerne smiešne priezvisko, takze co najmenej komplikovane krstné meno

Anezka Kianickova, sorry to nie je meno, to je logopedicke cvičenie ;)))
Hlasujem za Zoju

korytnacka7
20. feb 2016

Ja hlasujem za Tatianu- jednu 4-rocnu mam doma a navyse sa vsm hodi k priezvisku 🙂 Za chlapca Alex. Drzim palce!

gabyvt
20. feb 2016

Zoja a Maxim 🙂

beatasvecova
20. feb 2016

Ahoj.Zaujímavo pekný by som nazvala výber a u mňa by bodovala Anežka a Maximilián 🙂

silaviat
20. feb 2016

zacharias a anezka - samozrejme zalezi i ako to znie s priezviskom..ja som meno malej zmenila pred porodom dovtedy ma ani len enapadlo povedat cele i s priezviskom a vyzeralo to hrozne lol . tak som zmenila a som maximalne spokojna

paris3
20. feb 2016

ku komplikovanému priezvisku by som dala čo najjednoduchšie krstne meno ....teda napríklad v tvare Maxim Kianička alebo Alex Kianička... u dievčat ešte o to viac, keďže sa to komplikuje s príponou -ová. volila by som ideálne dvojslabikove....
z uvedených mien ti tažko poradím... hlavne nech ste vy spokojni 😉

horalka007
20. feb 2016

Tu Anezku neviem mam znamu Anezku a este aj po rokoch, ked je stretavka a chalani su pripiti tak robia nemiestne zarty "anezka, co ma....na jezka" mne samej to je neprijemne, ked to na jej adresu pocujem...inak je to mila zena ale sama povedala, ze by Anezka nikdy dievcatu nedala...
Priklonila by som sa k Zoji a skratene Alex Kianicka...

aroska
20. feb 2016

mne sa páči Zoe/Zora a Zach 🙂

seahorse27
21. feb 2016

Matilda mi evokuje vzdy korytnacku, neviem preco. Mne sa paci Anezka (v zivote by mi nenapadlo spojit to s..."má ..... na jezka 😀...ale chlapci maju asi ine zmyslanie 😀) a Livia. Chalan Alexander.

mima4
21. feb 2016

u mna su pekne mena Lýdia a Zachariáš, su to pekné a originálne mená