Meno Tatiana

2. feb 2022

Ahojte co hovorite na meno Tatiana,Täňa?Mojmu muzovi sa velmi paci od kedy sme sa dozvedeli ze cakame dievcatko chce len Tanicku.Ja som sa stym nejako este nestotoznila,paci sa vam?

thereisabear
2. feb 2022

Mne sa páči.

karelova
2. feb 2022

Mne osobne sa toto meno nepáči vôbec a svoje dieťa by som tak nepomenovala. Ale ako som uz pisala v jednej podobnej teme - neriad sa MK aj keby ti tu 100 zien napisalo, ake je to meno krásne. S menom musíte byt stotozneni vy, obaja rodičia a pokial nie ste (ty), hľadajte inu alternatívu. Mne sa napr celý život paci meno Daniel a Hanka. Mužovi sa nepáčia, tak sme našli ine alternatívy. Netlacila by som na mena, pokial by muz s nimi nebol stotozneny a rovnako by ten tvoj nemal tlačiť na teba.

zuzana9393
2. feb 2022

Kamaratka ma Tatianku a vravela, ze je to strasne dlhe. Ked ju oslavuje, alebo na nu krici stale Tatianka. Kedze Tana sa na malicke dievcatko nehodi. Ale inak je to pekne meno 🙂

ddaassuullaa
2. feb 2022

Ty sa s tym musis stotoznit, nie ludia tu. Hladaj vyhody, preco ano a pripadne ak naozaj nechces, preco nie. No na mene sa mate zhodnut vy dvaja rodicia.
- nebude rozhodne tuctova Tatiana, Tana, Tanicka
- mam uz teda fakt dost rokov a za cely zivot som stretla a osobne poznam len 2 Tatiany, obe su moje rovesnicky a 1 bola spoluziacka na zakladnej a druha je kolegyna. O ziadnej inej neviem
- ked povies Tana, nie je to vobec skarede, ked povies Tanicka je to mile, Tatiana je nahodou pekne
- surodenca este nema, co by povedal ten/ta?

PS: keby MK povedal nie, ja to.meno urcite dam🤣

tomikejt
2. feb 2022

Mne sa veľmi páči

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. feb 2022

@ddaassuullaa ano ma a paci sa jej🙂

markaterka
2. feb 2022

Veľmi pekné meno... Poznám jedno dievčatko, volajú ju Tánička, Tatianka, Tanka. A keď raz bude dospelá, tak oslovenie Táňa je úplne v pohode.

deti95060810
2. feb 2022

nie...

ixayxa
2. feb 2022

Páči sa mi, ale možno to nie je ani menom, ale poznám len sympatické Tatiany, Táne.

ddaassuullaa
2. feb 2022

Ja som cely svoj dlhy zivot chcela pre dievcatko jedine meno, dvaja chlapi doma mi ho zatrhli. Mali pravdu, dodnes mam najlepsie kamosky s tym.menom😁. Nasli sme meno, ktore sa pacilo vsetkym, ma.3 slabiky, nie je vobec tuctove, aj tak ju volame skratenym menom vacsinu casu (nieco ako Tana, aj ked bola malicka, dietatu je jedno ci niekto povie 30 zdrobnelin). Ako vacsina deti, frflala na svoje meno asi do 10 rokov, teraz je jeho hrda nositelka

markaterka
2. feb 2022

Každému sa páči niečo iné. Podľa mňa toto meno je pekné, ja by som napríklad nikdy nedala meno Kristína a koľko ich je.

ervenka
2. feb 2022

Ked bola moja mama tehu citala roman od Puskina- Eugen Onegin. Preto je moja sestra Tatiana. Mne sa to meno paci. Nie je caste. Ked zavolas Emma, Sofia otoci sa pomaly polovica ulice. Moje meno je Elena.

allie458
2. feb 2022

Mne sa paci a mam Tatianu kamaratku, je to uplne normalne meno ktore nikto neriesi, nikdy s nim nemala problem.

vera30
2. feb 2022

Mam doma takmer 8rocnu Tatianu. Volame ju tak aj my aj v skole. Decky Tatianka. A to mame velmi dlhe priezvisko.

tani777
2. feb 2022

Ja som Tatiana,doost dlho som to meno neznasala,volali ma taňka,to neznasam doteraz 😁 a kazdy ma vola Táňa,co tiez nemam rada..predstavujem sa zasadne ako Tatiana..to je pekne..ak skratku,tak teda Táni..pre male dievcatko je pekne Tatianka..ale inak je to krasne meno

ada85
2. feb 2022

Mám neter Tatianu -3r. Najčastejšie ju volajú Taťuša. Aj aj bonboniéra je to celkom fajn 😉

tata1401
2. feb 2022

Aj ja som Tatiana, rodina ma volá Tánička, brat Taťa, predstavujem sa Táňa-to je už pekné pre ženu... Ale napr. manžel je maďar a pre neho je to ťažké meno😀tak ma volá pred dieťaťom maminka a pred rodinou manželka moja, manželka moja kde si😃

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanicka19
2. feb 2022

Odporúčam toto meno. Ja som veľmi spokojná, je nás relatívne málo. Ako dieťa ma volali Tánička, teraz som Táňa, príp.milšie Táni. Tatiana ma volala len mamka keď som robila zlobu😊😊 Taňka mi hovorila iba jedna učiteľka na ZDŠ, brrr, inak nikto.

sonicka19983
2. feb 2022

My sme malú pokrstili Táňa....je to kratšia verzia... keď chceme tak Tánička inokedy Táňa.... Tatiana je tiež dlhé na nás...

simsalabim
2. feb 2022

Velmi pekne meno 👍 Ako dieta som sa tak chcela volat 😊

tanika
2. feb 2022

Kadže mám 47 r. Pre môjho otca som stále Tánička , manzelTaňa , syn aj dcéra mi oslovujú sú už veľký …….Tani . kolegynka Tiež má oslovuje Táni .
A mam jednu známu či sa jej páči meno Tatiana a tA má po telefóne oslovuje Tatianka no super vždy mi to to dobre padne 😉ake inak som maximálne spokojná moja mamina strašne chcela aby som bola Tanicka bola taka doba a že vraj vtedy malo kto chcel dať taketo meno a ona chcela niečo iné nove . Jú a zabudka som a môj svokor mi vždy hovoril moja Tánka ☺️
Takze Asi tak 😉

diana999
2. feb 2022

Táňa sa mi páči tatiana je skôr pre staršiu
🤭😀

michellemary
6. feb 2022

Pekné, vznešené meno. 🙂