Prečo idete voliť Pellegriniho?

mikasa_ackerman
27. mar 2024

Videla som tu viacero diskusií, kde sa autor anonymne pýtal, prečo ľudia volia Korčoka a následne mu tam robil antikampaň. Mňa len naozaj úprimne zaujíma, tí čo idete voliť Pellegriniho, PREČO? 🫣

irusa
27. mar 2024

zase ???? jedno a to isté dookola...každého osobná vec koho volí a prečo....

mikasa_ackerman
autor
27. mar 2024

@irusa ak nechceš odpovedať na otázku a diskusia ťa tak poburuje, prečo proste nepreskočíš na inú diskusiu?

7miriam77
27. mar 2024

To by veru aj mňa zaujímalo, lebo ako sa snažím tak sa snažím, no pochopiť to neviem🤮🤮🤮

nelca0510
27. mar 2024

Ja nejdem. Otec ho voli,lebo ma prijemne vystupovanie na úrovni. A preto,lebo Korcok je ako Caputova americký agent. Snažila som sa mu to vysvetlit. Neúspešne.

ibatanecnica
27. mar 2024

už tu nebolo tých tém dosť? Na čo to sem budú písaťženy, keď to potom skončí urážkami a nadávkami.
To, že to ty nechápeš, je tvoj problém, on zase nechápe prečo ty ideš voliť Korčoka. Už mám taký pocit, že niektoré sa v tom vyžívajú aby mohli druhých zhadzovať a urážať

chodec15
27. mar 2024

Ma pekneho psika a jazdi na traktore. To ze povahou je skorumpovany magor, nevadi. Ved aj Boris Kollar bol narcisisticky pedofilny exmafian co zacinal a ucil sa u zavrazdeneho Steinhubela (ten sa tiez rozvazal na ferrari najradsej s neplnoletymi 16tkami a kupil si aj sutaz miss SR na VTV kvoli sukaniu), ale poctom deti (nie mamiciek) pritiahol nejednu mamicku k volbam a dotiahol to na predsedu parlamentu.

stanielka17
27. mar 2024

Ludi mataju nejaki vymysleni americki agenti, lebo Slovensko Slovakom, preto to hodia nominantovi strany, ktora je uplne otvorene ruskym agentom. To je ale ok, hlavne, ze nie Amerika, z ktorej maju psychoticke zachvaty. Tie zachvaty demonstruju z americkych pocitacov, mobilov, denne pouzivaju produkty americkych korporatov, lebo tie ruske (na ktore este nie je embargo) su bud nepouzitelne, alebo rovno skodlive. Ale Ameriky sa boja rovnako, ako anglictiny, a nevedia presne, preco. Inymi slovami tupci.

lawinia
27. mar 2024

Na východe SR je najčastejšia odpoveď: Lebo nechceme vojnu. Zdieľajú na FB aj videá zakrvavených detí a pod tým je napísané že Korčok toto chce. A zdieľajú stále že Korčok=vojna, Pelle=mier. Typické pre opačnú stranu, strašia ľudí a cez ich strach a nevedomosť dostanú, čo chcú. Neoplatí sa vysvetľovať- ako píše @nelca0510 je to zbytočné

janinah
27. mar 2024

@nelca0510 o jeho príjemnom vystupovaní by mohli rozprávať chlapci cašnici v nemenovanom podniku v našom meste.opil sa pod obraz boží a obťažoval ich chytanim za isté miesta...

levandul_ka
27. mar 2024

@mikasa_ackerman lebo nejdem volit Korcoka 🙂

simoli
27. mar 2024

zabudli ste na tie klamstvá, ktoré bez hanby dokáže povedať s úsmevom a jamkami. Nebudem kandidovať, nebudem v koalicii s ficom....zbytočné pokračovať...nedá sa mu veriť v ničom, takže čo keď aj jeho mier je klamstvo 🙂 to na východe nepripúšťajú 🙂

chodec15
27. mar 2024

@lawinia Ako keby sa Putin staral o to, ci nejaky Pele chce akoze mier. Pritom SMER iba vyuziva umyselne sirenu paniku z vojny, covidu,..., aby si upevnili moc.

moonlight1210
27. mar 2024

Tak si mozeme vytvorit nove hesla:

Pelle = bezproblemovy servilny sluzobnicek Fica
Korcok = neprijemnosti pre Fica

🙂

lawinia
27. mar 2024

@chodec15 presne.

ibatanecnica
27. mar 2024

inak zaujímavý vývoj diskusie. Otázka je na voličov Peleho ale odpovedajú tí, čo idú voliť Korčoka. 😂
Ja neviem ale vám to dvíha sebavedomie, ego alebo čo? Potrebujete sa tu navzájom hecovať? Lebo len toto vzbudzujú tie diskusie

chodec15
27. mar 2024

@ibatanecnica Lebo nikto nechce byt verejne za debila, ze voli Peleho. Ale aj tak ho bude volit, len potichu a nikomu sa nebude chvalit.

simoli
27. mar 2024

@ibatanecnica možno ich tu veľa neni 😂 tiež som si neodpustila 🙂 aj ked na takéto témy vôbec nezvyknem...mňa zaujímajú len deti 🙂

ibatanecnica
27. mar 2024

@chodec15 tak v mojom okolí to verejne povedia, nikto s tým nemá problém. Možno preto, že sa niektorí ľudia dokážu aj tolerovať.
Každý má právo na názor a zvoliť si toho, koho považuje za správneho. to, že niekto tvrdí opak, neznamená, že má pravdu. Ako si to mnohí myslia. A to je jedno či volič jedného alebo druhého

stanulienkat
27. mar 2024

Nejdem ho volit. Co som na hlavu?😂 Nevolim zlodejov, klamarov, vrahov a ludi bez chrbtovej kosti.

mikasa_ackerman
autor
27. mar 2024

@ibatanecnica narozdiel od voličov Korčoka sa očividne voliči Pelleho hanbia sa za svoje dôvody, alebo ani sami nevedia prečo🤷‍♀️ Ozaj som doteraz nevidela nejaký normálny, relevantný príspevok s dôvodmi prečo ho niekto ide voliť.

eva8
27. mar 2024

... Pretoze ako obetavy vojak sa ukazuje v reklamach na internete, s vlasteneckymi a duchaplnymi sloganmi...

ibatanecnica
27. mar 2024

@mikasa_ackerman tak na čo sú potom tieto diskusie, keď sa do nich aj tak nezapoja. Fakt mi to príde iba kvôli tomu, že si niekto potrebuje niečo dokázať, pretože to nevie inak

teegreen
27. mar 2024

@ibatanecnica podľa mňa treba ísť voliť Korčoka! Ľudia, hlavne omladina musí padnúť riadne na hubu, keďže ich rodičia mali voči ním benevolentnú výchovu! Nech si to teda vyžerú do dna…veď nestačilo tých posledných rokov teroru a princeznej Zuzany, ktorá tu porušovala Ústavu jedna radosť a robila promo experimentálnej vakcíne.
Takže ja idem dať hlas Korčokovi, nech sa tu majú “lepšie” i tak sa plánujeme odsťahovať mimo SR lebo tak sprostý národ, ktorý opäť naletí na dobre platenú reklamu len tak ľahko nenájdete…vlastne áno, ešte v Amerike, tam si “zvolili” senilnú bábku…

mikasa_ackerman
autor
27. mar 2024

@ibatanecnica čakala som, že sa niekto zapojí, keďže ho volilo cez 800 tisíc ľudí😀 jediná odpoveď, ktorá tu zatial bola je “lebo nejdem voliť Korčoka” 😆

teegreen
27. mar 2024

@mikasa_ackerman a prečo teda voliť vojnového štváča Korčoka podľa teba? Ja ho idem voliť, nech si to tu užijete😂 .

teegreen
27. mar 2024

@mikasa_ackerman a ja ti napíšem, prečo niekto nepôjde voliť “nášho” vyvoleného…no lebo si automaticky uplatní svoje právomoci podľa čl.102 ods. 1 pís. a Ústavy SR a hneď máte ako krajina po práve veta. Užite si to😘

ibatanecnica
27. mar 2024

@mikasa_ackerman a čo ti má na to odpovedať, keď sa dočká akurát tak výsmechu? Toleranciou sa oháňate, ale sami nie ste tolerantní.
@teegreen lenže na toto doplatí aj druhá strana. Netvrdím že sa to nestane pri tom druhom,, postupne aj tam, pôjde všetko dolu vodou.

teegreen
27. mar 2024

@ibatanecnica či hrozí, či nehrozí už mi je to fakt jedno. 20-30 roční potrebujú riadny preplesk, tak nech ho majú. Volím jednoznačne Korčoka, nech ten preplesk majú čo najskôr!

777januska777
27. mar 2024

@teegreen inak a taky pelle počas očkovania povedal, ze keby bol on premiér už je dávno zaočkovana vacsina slovenska. Neviem ti ja, ale nerobí a nemá ten pelle úplne opačne názory? Nezdá sa ti?
Vieš čo je ale sranda, Slováci za celú svoju históriu nevolili nič iné aby rovnakých ludi, tak ten tvoj názor akoze verime reklame no neviem.

tykat
27. mar 2024

@mikasa_ackerman ja ked sa nad tym zamyslim tak mam problem s obidvomi.
- Pelle, ze bude za kazdu cenu podporovat sucasnu vladu
- Korcok, ze bude za kazdu cenu proti sucasnej vlade.
Ak by mi jeden z nich vedel garantovat nestrannost tak ho volim.
Mne by asi najviac vyhovovalo keby ostala Caputova.