Uspávanie dvojmesačného dieťaťa

ellynka333
25. nov 2020

Mamičky chcem sa opýtať ako uspavate zhruba dvoj troj mesačne dieta lebo ja mám pocit že robim niekde chybu stale place 😃... Mame uz dva mesiace a spi celu noc len uspat ju je ťažké.... ked sa mi zdá ze je unavená mrnci dam cicik ked nezaspi pockam a ked mrnci aj tak zacnem uspavat ma aj cumlík ale nechce sa mi ju nosiť na rukách pol dňa lebo pri zaspavani plače potom ked zaspi za 10 minút je hore a zas na ruky s placom... jedine v kočíku vydrží aj 3 hodiny aj ked sa zobudi podrgam a spi ... Je vela ked spi cez den 3 hodiny v kuse ? Vydrží hore skoro dve hodiny ale ked spi iba hodinku zda sa mi to malo lebo ked sa potom zobudi zas place trva dlhšie kym sa preberie potom je skôr unavena no sama na cumli nezaspí a večer kym zaspi uz tak je aj pol noc... Robíte to aj vy tak ?

denden77
25. nov 2020

@ellynka333 podavam/pridrziavam dudel 😁

4stanka4
25. nov 2020

Naša ma 3 mesiace a už je tak zvyknutá že o 19:00 kúpem (každý druhý den) a potom ide do pyžamka. O pol 8 vypínam svetlo a nechám len malú lampicku zapnutu nakojím ju-pri krmeni zaspí a preložím ju do postieľky. V noci sa budí 1-2x na kŕmenie. S uspavanim našťastie nemáme problém tak dúfam ze jej to tak ostane. Cumlík nemá lebo jo nechce tak jej ho na silu ani nepcham

katamirama
17. mar 2021

]