11 - mesačný syn stále neskutočne plače

1. sep 2022

Uz to trva nenormalne dlho ale ten moj syn ja nechapem on za kazdym reve az vrieska, susedia si musia mysliet ze ho rezeme odkedy vstane… odkedy vstane ja nemozem nic urobit nemozem ho polozit nemozem nic bez toho zeby nespustil rev az sa vysype az vrieska… a ja som uz vynervovana nenormáne z toho… normalne som schopna na prasky a clovek nechce zacne kricat tiez, pomoc

pribinak
1. sep 2022

Separacna úzkosť?

neznamaznama
1. sep 2022

Ja sa tiež prikláňam k separacnej úzkosti. Má podľa mňa jediné riešenie. Máj ho stále pri sebe. Je to náročné, ale prejde to. Ideš na wc, nech ide s tebou. Potrebuješ variť, nech vari s tebou (miešať v hrnci suchu ryžu či cestoviny môže stále, daj mu krájať priborovym nožíkom napr. chlieb, potrebuješ vysávať, nech vysáva s tebou.....) Proste mu daj pocit istoty, že si tu pre neho kedykoľvek potrebuje. Postupne sa odtrhne.

beatrix85
1. sep 2022

@neznamaznama to sú rady pre dvojročné, nie 11 mesačné dieťa.

autor
1. sep 2022

@pribinak ale zeby trvala od 7 mesiaca ? Cca odkedy stvornozkuje

lucka_ke
1. sep 2022

v noci spí dobre? nemá bolesti? nejaké ochorenie? ke´d ho zoberieš na ruky prestane plakať?

neznamaznama
1. sep 2022

@obeatrix85 nechápem, čo z týchto činností nezvládne 11 mesačné dieťa. Sedieť chvíľku pri mame, kým bude ona na wc? Miešať varechou v hrnci cestoviny (hej, časť z nich skončila na zemi a čo?). Krájať chlebík (cháp búchať nožíkom po krajči chleba). Chytiť tyč vysávaca a chodiť s mamou? No neviem, ale moje deti to so mnou robili.

autor
1. sep 2022

@lucka_ke bolesti by nemal mat, vezmem na ruky prestane plakat, mozu to byt zuby ano zuby mu idu ale netusim kolko , mozno aj tri naraz. Proste umrncany je, hladny nie je, na cicku stale byt nemoze , uz aj ked nepije tak sa lwn hraje na bradavke. No jakmile nieco potrwbujem ist urobit , wc, varit, upratat, polozim ho no a ked ho nieco zaujme hraje sa, ale nie je to na dlho… od narodenia jw narocnejsi to viem ale niekedy extrem co reve

autor
1. sep 2022

@neznamaznama este nechodi len stoji, ak by chodil tak asi pribehne hned zamnou a na ruky, lebo po 4 pride s revom ze chce kumne .. no ja uz niekedy neviwm fakt , teeba sa mu venovat ja viem ale niekedy musim nieco aj urobit

neznamaznama
1. sep 2022

Veď preto hovorím, že zobrať ho so sebou. Pri varení ho máj buď na zemi pri sebe, alebo ho daj do stoličky a ku linke, nech je pri tebe a pod. Ani moji v tomto veku nechodili sami, len po štyroch a buď za mnou priliezli, alebo som ich zobrala so sebou, odniesla....... Proste boli so mnou vlastne vždy. Po nejakej dobe to prešlo, ani som si to neuvedomovala.

autor
1. sep 2022

@neznamaznama ved on je stale primne, byvame v byte, stale je primne, no ked je na zemi niekedy sa zahraje ale inak chce na ruky, v stolicke neobsedi hned sa stavia , ked sa hrame a idem len pre nieco hned rev a lozi zamnou. Prebalujeme reve obliekamw reve ideme dakde obuvam sa polozim ho reve . Proste 🤯