2-ročný syn stále vrieska

kajka2022
23. apr 2024

Dobrý deň prajem ja už naozaj neviem čo robiť mám syna ma 2 roky chcem mu obuť nové tenisky,sandálky,papučky vrieska a vrieska pokiaľ mu ich nevyzujem chcem mu strihať nechty vrieska chcem ho prezliecť vrieska dám si nové papuče ja a vrieska pokial si nedam svoje staré teraz novinka nechce sa ísť kúpať do vani vrieska plače nechápem čo sa snim deje a neviem čo robiť 😢za každú radu ďakujem🍀

deti95060810
23. apr 2024

zatiaľ len vydržať... môže to byť len dočasne.
s kúpaním sme mali problém aj my - trvalo to niekoľko mesiacov kým sa dieťa ako - tak umúdrilo...

zuzkaa1991
23. apr 2024

@kajka2022 tak nepovolit alebo odniesť do izby a vysvetlit ze vreskat nesmie v obývačke len v svojej izbe sam je dost velky ;) skusa hranice co mamka dovoli a ako bude mamka skakat na spagatiku ;) a kupanie to bola katastrofa dvaja sme ju drzali aby nespadla🤦‍♀️ este ze v dome zijeme inac socialka by bola kazdy den🤣🤣 a to len sprchovanie 2min

jesenzima
23. apr 2024

@kajka2022 nooo, to tak býva 😃 moji majú 3 a 6 a tiež vrieskaju furt 🤷 ani z voza, ani na voz ... Trénuj nervy ..

danica2711
23. apr 2024

no tak vrieska, ide to na nervy, ale buď dôsledná a neustupuj. Keď zistí, kde sú pevné a neprekročiteľné hranice, zlepší sa to

1bambinko1
23. apr 2024

neboj sa, je to len obdobie. sice obdobie vzdoru byva az o kusok neskor, ale dost mi to prave toto pripomina 😀 kazdopadne, ono to prejde, neboj sa. na to asi neexistuje ziadna rada, lebo kazde dieta je uplne ine.

ivangeline
23. apr 2024

Pevný režim. Dôslednosť.