Mám ešte nádej?

komentatorka
3. mar 2017

Ahojte,
podla cyklu som mala ovulaciu aj sex 15.1. Posledny sex sme mali 27.1.
Bola som u gyn prvykrat ked videl len 9mm vacok a zltkovy vak. Vraj 6. tyzden.
O tyzden uz nevidel ani zltkovy vak ani plod, nic a stale gestacny 9mm.
O dalsi tyzden kontrola - HCG rastlo z 28 na 32 (vraj malo), plod zrazu videl (bez srdiecka), gestacny ale stale rovnaky, velkost opat na 6. tyzden. Mam este tyzden pockat a potom ist do nemocnice na cistenie, vraj je to missed.
Myslite ze mam este nadej? To HCG aj plod ze zrazu videl ma zmiatlo. Ale to ze vak nerastie je asi smutna sprava.

dedax
4. mar 2017

@komentatorka aj moju dceru prepusntili z nemocnice mysleli ze spontane potrati hcg slabo stupalo a mam krasneho vnucika hore hlavu

sunny8
4. mar 2017

@komentatorka urcite sa nevzdavaj a navstiv aj ineho doktora velakrat sa stava ze zenu zle informuju napr ze potrati urcite potrati a nic sa nestane alebo ze bude mat predpoklad na downa a narodi sa zdrave dietatko urcite sa nevzdavaj a bojuj za svoje dietatko chod k tolko lekarom kolko sa da jeden sa moze mylit ;) hlavu hore aj ulyrazvuk je len stroj ktory sa moze mylit a doktor len clovek co mpze zle vidiet zle precitat zle pochopit zle vysvetlit daj ptm vediet ako si dopadla

komentatorka
autor
6. mar 2017

Spustilo sa, ale neviem ci je to ono. Stvrty den mam silny hnedy vytok. Nie je to cerstva krv, skor len stara krv a kusy "hmoty". Aj krvave, ale aj take biele a priesvitne. Myslite ze je to ono, alebo budem musiet ist na kyret do nemocnice? Predpokladam ze vystielka maternice este neodisla, len obsah maternice, ak to bolo ono.

jarkap1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre