Termín pôrodu júl 2013

fracle
25. okt 2012

Prida sa niekto? 😉

michaelamia1902
25. okt 2012

Ahoj tak to je aká náhoda už pár dni sa pohravam s myšlienkou že založim tému julovky 2013 akurát som to išla zrealizovať a pozerám že už je téma na svete. Tak sa teda pridávať dúfam že nás bude každým dnom viac. Termín mám 3.7.2013 presne na naše výročie svadby 🙂

fracle
autor
25. okt 2012

@michaelamia1902 jej super, hned po zalozeni ma napadlo, ze tu budem zopar dni asi sama 😀. Zalozila som aj sukromku (je vela veci ktore nechcem rozoberat takto verejne), uz si pridana 😉

michaelamia1902
25. okt 2012

Napíš aspoň ktorí dpo si 🙂

nicolettka2126
25. okt 2012

ahojte dievčatá,ja som tiež dneska od rána premýšľala či založiť alebo nezaložiť tému s týmto názvom 😀
Ale nakoniec som ju nezaložila,keďže zatiaľ mám len pocit že som tehu,ale potvrdené to nemám ešte nijako..ms by mala prísť v utorok ale ak mi moje telo správne naznačuje to čo si myslím tak nepríde 🙂

nicolettka2126
25. okt 2012

@michaelamia1902
@fracle
nejako ste sa vyparili,kočky 😀 😀

fracle
autor
25. okt 2012

@michaelamia1902 podla mojich vypoctov by som mala byt 10 dpo 😉

@nicolettka2126 drzim palce na utorok 😉. Ja som tiez mala uz par dni pocit ze sa to podarilo, pred dvoma dnami sa k tomu pridali nevolnosti, vcera rano uz so vsetkym co k tomu patri 😀. Testovat som chcela az cez vikend, ale nevydrzala som 😅

nicolettka2126
25. okt 2012

@fracle a kedy si mala mat ms??
Ja som dneska 8dpo,ale este sa mi zda skoro testovat..
ale tiez mam take chvilkove nevolnosti,pichanie v podbrusku,no a o bradavkach ani nehovorim ake su hrozne moc citlive..
Ozaj,a test ti vysiel na prvu šupu pozitivny??Prihod foto ak mozes,som zvedava 😀
A gratulujem 😉

michaelamia1902
25. okt 2012

@fracle @nicolettka2126 ja toho pracujem 🙂 ja som chodila so témy meranie BT som mala problém s otehotnenim ja som podľa hradu vedela už na 9dpo že som tehu a test mi to ukázal na 11dpo www.fertilityfriend.com/home/3dc178 bremeno mame už pár istých tehuliek a pár adeptiek tak dúfam že sa pridaju 🙂
A dnešný test takto 15dpo:
Kocky je to vaše prvé tehu či už máte deticky?

michaelamia1902
25. okt 2012

@nicolettka2126
@fracle na testovanie doporučujem mamatest s citlivostou 10 uml tie sú najspolahlivejsie

tamarar
25. okt 2012

@nicolettka2126 ahoj, ja tiez cakam v utorok, ci dostanem🙂. tak som zvedava, ako nam to klapne🙂....

nicolettka2126
25. okt 2012

@michaelamia1902 ano ,viem,citala som o tych mamatestoch same dobre veci 🙂
Prave som aj bola v lekarni a kupila som rovno dva..len este sa bojim testnut,radsej pockam este 🙂
A ty si kedy mala mat ms ze uz mas take krasne // na testikoch??
A ak by sa zadarilo,tak by to bolo prve ňuňátko 😵

nicolettka2126
25. okt 2012

@tamarar to vazne??????Jooj ci som rada ze nie som sama 🙂
tak pevne verim ze nas mrcha obide obrovskym obluuuciskom a vrati sa az o 9mesiacikov 😉

michaelamia1902
25. okt 2012

@nicolettka2126 ja mám krátky cyklus viem to už od soboty ovu som mala na 12 DC a v utorok neprišla MS test pozitív tak som šla na gyndu na krv a je to tam //

nicolettka2126
25. okt 2012

@michaelamia1902 ja zase mavam cca 26dnovy cyklus,co sa uz asi nepovazuje za kratky-netusim 😕
Ale samozrejme tebe z celeho srdca gratulujem k malej fazulke a prajem prijemne tehulkovanie 🙂
A dufam ze ta budem nasledovat aj ja 😅

tamarar
25. okt 2012

@nicolettka2126 dufam, ze v lete budeme kocikovat!🙂 v nedelu skusim testik🙂)

nicolettka2126
26. okt 2012

@tamarar no tak to pevne dufam aj ja 🙂
A kolko dnovy mavas cyklus??
Ja by som chcela testnut az v utorok,ak vydrzim 😅

tamarar
26. okt 2012

@nicolettka2126 ja mavam tak 28-32. ako kedy. ale ked sa neviem dockat🙂))....a mas volake priznaky? ja ziadne. dnes ma bolelo trocha v podbrusku, ako keby som mala dostat....inak nic. to vydrzis do utorku?🙂 ja som strasne nedockava 😀

korylan
26. okt 2012

Dievčatá, pripájam sa k skupine, zatiaľ som neoficiálny člen, ale už to tak vyzerá, že sa zadarilo. 🙂 Teraz len budem tíško dúfať, že všetko prebehne ok. Gratulujem všetkým úspešným 🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

@tamarar no ja mam par priznakov...ako hrozne citlive bradavky,ked sa ich dotknem tak sa o hodný kus zvacsia a okolo su take stmavsie..potom som mala take akoby pichanie v podbrusku a dost caste bolesti hlavy a som hroooooozne unavena....
No a ja som tiez poriadne nedockava,najradsej by som sa testla uz teraz ale musim to vydrzat,lebo uz velakrat som mala duchov na teste a potom nakoniec z toho aj tak bola ms..
Takze teraz chcem vydrzat 😉
A ty z coho posudzujes ze si tehu ked nemas ziadne priznaky??

tamarar
26. okt 2012

Neposudzujem, len duuufam. Skusali sme. ALe kedze nemam ziadne priznaky, tak to asi nevyslo tento mesiac. Ale citala som na forach, ze vela bab nemalo ziadne priznaky a nakoniec boli. A test im tiez vysiel pozitivny az ked im meskala 2-3 dni. Utecha, aj ked slaba... 🙂. No ale radsej s tym testom vydrzim aj ja. Ale myslim si, ze Vam to vyslo 🙂 . Tie priznaky su jasny signal!!!!🙂 Drzim Ti moc palce.

tamarar
26. okt 2012

@nicolettka2126 Neposudzujem, len duuufam. Skusali sme. ALe kedze nemam ziadne priznaky, tak to asi nevyslo tento mesiac. Ale citala som na forach, ze vela bab nemalo ziadne priznaky a nakoniec boli. A test im tiez vysiel pozitivny az ked im meskala 2-3 dni. Utecha, aj ked slaba... emoticon. No ale radsej s tym testom vydrzim aj ja. Ale myslim si, ze Vam to vyslo emoticon . Tie priznaky su jasny signal!!!!emoticon Drzim Ti moc palce.

michaelamia1902
26. okt 2012

@korylan vítaj budeme tehulkovat spolu

korylan
26. okt 2012

@michaelamia1902 dakujem tesim sa na to

tamarar
26. okt 2012

@korylan uz mas pozitivny test? kedy cakas menstr.? 🙂 drzim palce!!!

korylan
26. okt 2012

@tamarar Kedze som dost netrpezliva, robila som ich uz dost,najskor to boli velmi slabo viditelni duchovia a posledny som robila 4dni pred MS a uz bol silnejsi duch. Stale len duch, ale ostal viditelny na teste aj po uschnuti. A zacina sa menit moj zdravot.stav. MS ma prist v nedelu, to uz vydrzim bez testu a dalsi tyzden este skontrolujem a objednavam sa k Dr.kedze cakacia doba su 2 tyzdne 🙂 Ako to vidis u Teba,bude?

ockayova
26. okt 2012

ahojte, tiež sme nedávno zistili že čakáme druhé bábo, je plánované, aj viem kedy bolo počaté, ale k dr, sa chystám až v pondelok, tak presný termín ešte neviem, možno august, ale snáď sa môžem zatiaľ pridaať, možno to júl bude a strááááášne sa tešíme.

nicolettka2126
26. okt 2012

@tamarar no tak dufam ze aj vam to vyslo,aby nas tu bolo co najviac 🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

@korylan vitaj medzi nami 🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

@ockayova tak snaf sa este zaradis medzi nas julovcatka 😉 Budeme sa tesit mooooc 🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

noo,baby,takze nakoniec som to s tym testovanim nevydrzala(u mna normálka) 🙂
A vysiel mi tam celkom jasne viditelny dusiiiiiiik 😵 😵
A pritom do MS mam este 4dni 😵
Hned pridam aj fotky a posudte sami,aby som si bola ista ze nemam halucinacie 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre