Snažilky z Kysúc

lyli5
18. júl 2014

Ahojte, rada by som touto cestou našla, dievčence ktoré sú s tohoto okolia a snažia sa o bábätko. My s manželom sa snažíme už 1,5 roka a stále nič, zatial som neriešila žiadne vyšetrenia, vitamíny ani hormóny. Ako ste na to vy? Ku ktorému doktorovi v Čadci chodíte? Ja chodím ku dr. Gulčíkovy. Už sa na Vás teším 🙂 😉

lyli5
autor
19. júl 2014

žiadne snažilky s kysúc?

bejbinka
26. júl 2014

@lyli5 Ahoj, ja som z Kysuc, ale uz nie snazilka, pretoze v maji som otehotnela, konecne po xy mesiacoch sa zadarilo. 🙂 Myslim, ze po jeden a pol roku uz by si mohla ist k svojmu dokimu a povedat mu, ze sa babo nedari...spravi Vam vysetrenia, pripadne ak budete v poriadku, tak mozes chodit na folikulometriu. Ja som akurat brala kyselinu listovu, ine nic.

lyli5
autor
28. júl 2014

@bejbinka Ahoj, no doktor mi pred pol rokom povedal že najprv sa musí vyšetriť chlap a až potom sa sleduje žena. A kedže už druhý mesiac mám manžela 20 dní v robote a 5 dní doma, tak to sa potom ťažko plodí. 😀 😀 A ako dlho ste sa snažili, a odkiaľ presne si? 🙂

bejbinka
29. júl 2014

@lyli5 Ano, taky je postup - najskor mm, moj len oci prevracal, ked som mu povedala, ze ak sa nebude darit, tak bude musiet ist na vysetrenie aj on 😀 . Nam sa to podarilo na 10-ty krat....a to prave vtedy, ked uz som hodila flintu do zita...reku, ze kaslem uz na to a aj s dokinou som bola dohodnuta, ze ak sa do decembra nepodari, az potom zacnem chodit na folikul., ale v maji sa nakoniec zadarilo...a poctivo si "uzivam" celodenne tehu nevolnosti 😅 A este...som z Cadce. 🙂

22beba
29. júl 2014

ahoj ahoj 🙂 ja mám doma synčeka 26 mesačného a asi už rok sa snažíme o surodenca ale nedarí sa ☹ vymenila som starú doky za novú 🙂 teraz chodím ku polákovej 🙂 je suprová poriešili sme moje problémy na ktoré ex doky kašlala užívam lieky a verím že sa to čoskoro podarí 🙂

lyli5
autor
29. júl 2014

@22beba ahoj, no ja to zatiaľ nechávam volne, uvidíme či nám bude dopriate zatiaľ bez nejakej liečby. Dnes sú to 4 dni čo mi mešká MS ale test je zatiaľ negativný. ☹

22beba
30. júl 2014

@lyli5 kočka mne tiež testy ukazovali negatívne 🙂 a až v 7 tt mi ukázalo dúšika 🙂 takže nádej tam je pokial budú dlho jmeškať 🙂 vieš čo ja som pri prvom velmi pribrala a aj to je teraz moj problem že nemožem otehu tak sa snažím jesť zdravo ale bez liekov to zatial nejde nemam vobec ms ☹

lyli5
autor
1. aug 2014

@22beba no ja som momentálne, na rozpakoch lebo už je to 8 deň meškania a som na bielkovinovej diete a tak neviem že či aj to to nerobí. Tak skúsim zajtra ešte jeden testík a ak tam nič nebude a nedostanem to tak to pôjdem riešiť k doktorovi.

22beba
1. aug 2014

@lyli5 tak kočka dneska som v tescu kupila testy a test biely ... zase 😀 ale čo idem dalej má to pozitivum že mozem bez obmedzenia chudnut 🙂 a ako dlho sa snažiš a kam chodiš ku dokyy? 🙂

lyli5
autor
2. aug 2014

@22beba dnes ráno som si tiež robila test a tiež bieli, a asi to vypadá že sa mrška štartuje ☹ , Ja chodím ku Gulčíkovy do čadce. Premýšľam, že pri najbližšom volne v robote si k nemu dojdem a porozprávam čo je vo veci 🙂 . No a snažíme sa už 1,5 roka. A odkiaľ si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre