MUDr. Jozef Andel, GYNAN. Máte s ním skúsenosti?

janushik1
6. máj 2010

Ahojte,

rada by som touto cestou nasla zeny, dievcata, ktore chodite k MUDr. Andelovi alebo s nim mate nejake skusenosti?
My sa snazime otehotniet a chodim k nemu od minuleho roka cca od februara..

Rada by som si precitala nejake konretne skusenosti ktore s nim mate?

Hladala som aj na nete ale o nom vobec ziadne informacie nie su..

Dakujem

maxara
7. sep 2010

Ahoj
Ja k nemu chodim a podla mna je super.. zatial najlepsi zo vsetkych mojich predchadzajucich gyndr

milada47
7. nov 2010

@janushik1 ...ahoj, vrele tohto pána odporúčam, pomohol mne na svet, pomohol na svet môjmu synovi, pomohol na svet dcére môjho bratranca....je to super lekár .... mala som dva potraty u gynekologyčky z Ba.....u nej žiadna starostlivosť, nič, len nosila klebety o mojom stave mojej svokre /ježibabe hnusnej/....bo boli dobré kamarátky ....dokonca aj ked mi antikoncepciu predpisovala, bez krvných kontrol.....napísala mi recept a dovi dopo.....musela som jednoducho preč, ked mi hrozil už 3 potrat...krvacanie v tehotenstve, utekala som k nemu, hned nasadil lieky, vystavil pn do prace a ležať, poctivo 9 mesiacov, každé 2 týždne na kontrolu a teraz je zo mna mamina....aj dakovnu pohladnicu som mu poslala v mene celej rodiny.....osobne poznám vela žien, ktoré ho pochvalujú....a ani jednu z negat. názorom.....vrelo odporúčam .....najlepší doktor akého žena môže mať.... 🙂 aj ma odrodil, mala som ho zazmluvneného, fakt vynikajúca starostlivost a porod s ním šiel ako po masle, nemala som vôbec strach o seba a dieta, žiadne komplikácie neboli a to podotýkam, že nás rodil dve naraz, bol vtedy na roztrhanie a ked ma zašil, pekne mi zagratuloval k synovi...... 🙂

milada47
7. nov 2010

@maxara ...ešte dodám, že ked som bola tehulka a chodila som k nemu, rozprávala som sa v čakárni s babulkami tehulkami ale aj staršími dámami, ktoré šli na obyčajnú kontrolu, zachránil strašne veľa detí, jeho meno vystihuje jeho osobnosť....je to fakt ANDEL ..... aj menom, aj dušou....odporúčam .... 🙂

maxara
7. nov 2010

@milada47 🙂 ja by som ho tiez brala k porodu, ale zial, nedalo sa uz.. resp nechcel, lebo bol nasraty na tento zazmluvnovaci system.. no ale nevadi.. podla mna je to super dr a ja ho tiez odporucam.. vlastne neodporucam, aby som v cakarni dlho necakala 😉 😀

milada47
7. nov 2010

@maxara ...no ak by mi hrozil dalsi potrat a on by mi pomohol udrzat tehotenstvo a stastne porodit.......to cakanie za to rozhodne stoji a o tom, ze tam chodi vela ludi.....hovori celkovo o jeho kvalite....je to rozhodnutie kazdej zeny .... ja som sa u neho nacakala az az, ale som stastna mamicka teraz uz 2,5 rocneho chlapčeka.
So starostlivosťou som tiez nadmieru spokojna....sla som ohladom jedneho problemu s prsnikmi a on mi spravil komplet cele vysetrenie....dost ma to prekvapilo, on pozrel do mojej karty, povedal ze som vynechala jednu kontrolu, tak sup sup na kozu.....vysetril ma....mala som nieco s krckom, tak mi nasadil vnutroposvove lieky....a je mi ok. Ku mne osobne bol vzdy velmi mili, aj sme si parkrat pokecali a ako ma pripravoval na pôrod??? Mi to tam vysvetloval, povedal mi aj jeden svoj zazistok z porodu /taky kuriozny pripad so štastným koncom/ a aj mi ukázal techniku dýchania.... 🙂 Vtedy som sa smiala, ako chlap predychava pôrodne bolesti, no bolo mi to smiešne..... 🙂

milada47
7. nov 2010

@maxara ....on už vôbec nerodí zazmluvnené pacientky?? s tým skončil???? dúfam, že nie.....plánujeme ešte jedno bábo....a nechcem iného pôrodníka ako jeho.... ☹

maxara
7. nov 2010

@milada47 😀 zlatyyy, no ja mam tiez len vyborne skusenosti s nim, tiez uz ineho nechcem.. ja som sa k nemu dostala tak, ze som chcela ist k vycytenemu pezinskemu dr, ale ten mala plnsie ako plno a jeho sestricka mi odporucila tohoto nasho, ze aj ona k nemu chodi 😀 a sama povedala, ze je svetovy.. tak som jej verila, ked je sestrickou u veeelmi dobreho dr. tak asi ma prehlad, ci je alebo nie je dobry 😀
Ma svojsky humor, ze niekedy som ani nevedela, ci naozaj sranduje, alebo nesranduje. Ale potom to zaklincovala zacal sa sam vzdy tak schuti na tom svojom vtipe smiat, ze mi bolo hned vsetko jasne. 🙂 A najviac sa mi paci, ze aj ked ma obcas natrieskanu cakaren a snazi sa rychlo vsetko vybavit, tak vzdy to urobi predcizne a dosledne a nikdt neodflakne.. navyse ked som ako prvotehula mala koooopec otazok, vzdy mi odpovedal na vsetky a nikdy nebol z toho nervozny... resp ak bol, tak mne odpovedal pokojne. To sa mi na nom paci..
No a s tym zazmluvnovanim.. on teraz uz nie je kmenovy zamestnanec Ruzinova, ale len externy, cize u neho plati, ze za porod zo 7000 Sk dostane 5000 Sk porodnica a on len 2000 Sk a to sa mu este zdani.. a vravel, ze jednoducho sa mu to neoplati byt na telefone a skakat kedy zena zavola a pod.. aj my vysvetlil, ze aj keby sa to stalo tak, ze zene odide voda a pride rodit a hned pride aj on a ona hned porodi, tak potom este placenta, zasit, vypisat papiere a tie veci okolo poriesit, ze uz toto ho vychadza na 6-8 hodin a nieto este, ked porod takyto hladky nie je, co vacsina takychto nie je... akoze podla mna by sa dal ukecat, ale ja som ho nechcela nasilu lamat.. mala som mat dohodnuteho dr na kramaroch, ale nakoniec som rodila ako som rodila.. 😖

milada47
7. nov 2010

@maxara ...este dodam, ze som ho mala pre pripad zazmluvneneho, ale ked to na mna prislo, vtedy mal prave sluzbu....tak mi to vyslo....este mi muz hovoril, aby som mu zavolala, ze ideme do porodnice a ja mu ze az potom, ked prideme do porodnice a prave siel okolo....tak som sa tak potesila, az som skrikla...."andel je tu" a muz mi "bud ticho, nemusia to vsetci pocut"....xixixi ....no na porod nikdy nezabudnem, nikdy a s laskou na tie okamihy spominam..... 🙂

milada47
7. nov 2010

@maxara ...no dúfam, ze ho ukecam.....aj by som mu dala miliony, keby som mala....pre mna ten lekar je fakt k nezaplateniu, ved vdaka nemu mam syna.....inak mas pravdu, ma svojsky humor a cenim si aj to, ako si napisala, ze ak ma v cakarni natrieskane, nerobi pod tlakon a kazdej pacientke sa venuje na 100% a nie ako ostatní, že ako na bežiacom páse.....dokonca, pán doktor, ked som bola tehula mi navrhol, že mi spraví sono vtedy za 200 Sk zadarmo ..... som sa trápne cítila, odmietla som s tým, že mu to všetko do haliera zaplatím.....aj mužík bol pri pôrode a tiež nemá na neho žiadne sťažnosti....a s tým humorom, ked ma po pôrode zašíval....veľmi sa na svoje pacientky sťažoval že zdihajú zadoček, že to je dobré pri sexe, ale nie ked on zašíva.....to mi povedal nie pri pôrode, ale ked mi vysvetloval u seba v ordinácii priebeh pôrodu....tak sme sa na tom zasmiali.....no ked ma už zašíval....samorejme, dako to prišlo a zdvihala som zadoček a povedal mi, že ešte raz ho zodvihnem, pošle iného lekára aby ma zašil....tak som sa trošku zlakla ale držala som sa.....potom, ked mi zagratuloval k babatku som pochopila, že z jeho strany šlo o žart....iného doktora fakt nechcem a jedna ma postrašila, že ide do dôchodku a prestane ordinovať a rodiť, ale boli to len famy, žiadna pravda....teraz odbehnem na chvilku, potom sa ozvem .... pa

patylety
11. mar 2011

ahojte prosim vas neviete mi dat kontakt na tohto lekara nemozem ho nikde najst, rada by som si tam dohodla termin, dakujem

stella123321
17. okt 2012

tak od tejto ambulancie CO NAJDALEJ! som rada,ze uz som odtial prec.Sestricka velmi neprijemna za cely rok co som tam chodila sa ani raz neusmiala,tvarila sa len povysenecky,clovek sa jej bal nieco opytat, pritom tam je nato! a pan Andel vedel byt tiez niekedy protivny...takze tak

daduliklondon
17. okt 2012

presne tak, ja som pred dnami prisla potrebovala som recept na antikoncepciu naco namna vyrukovali s tym,ze si ma vyradili z evidencie (!) ani mi nevedel povedat PRECO pomaly pomne krical nic mi nepredpisal teraz sama neviem co mam robit skolu mam od rana do vecera nestiham ist ani ku niekomu inemu....velmi ma sklamal doktor sa mi zdal najprv v pohode ale po tomto...

adka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emamichaela
14. jan 2013

@ stella123321 @daduliklondon ak je podla vas sestricka s doktorom neprijemna, tak nechodte na poradnu k Janacovi na Antolsku 🙂 na mna sa nemusia usmievat, staci, ze su profesionalny so skusenostami. Inak aj toho Janaca odporucam. Nenechajte sa odradit prvym dojmom 🙂

lucusa6969
21. feb 2013

rodili ste teraz niekto s Dr. Andelom?

adka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucusa6969
22. feb 2013

@adka22 dakujem za info ;)

emamichaela
24. feb 2013

@lucusa6969 ano stale rodi,ale uz si nechce zazmluvnovat maminky. Prajem vsetko dobre. Aby porod prebehol v pohode a aby ste boli zdravi 🙂

lucusa6969
24. feb 2013

@emamichaela dakujem a zazmluvnit znamena ze musi prist, ked zena zacne rodit..proste aby tam bol hej?

emamichaela
24. feb 2013

Ano. On sa zmluvne zavazuje, ze vas odrodi. Volate, ked to na vas pride a on prifrci, alebo ho z nemocnice zavolaju. 😎

katka1981
24. feb 2013

@milada47, nie je on nahodou dost stary? Lebo mna vraj rodil Andel u Kocha, pred 31 rokmi a maminka bola max. spokojna, bez nastrihu a super dr. Predtym mala porod neviem u koho a nieco strasne.

lucka654
25. feb 2013

@lucusa6969 Ja som uňho rodila v 2011, ale nie je zazmluvnený. Ako pôrodník je super.

lucusa6969
25. feb 2013

tak potom sa uz len modlit aby mal sluzbu, co ine mi ostava.....alebo sa s nim snad nejako dohodnem....🙂

romanaaa3
8. máj 2013

Neodporúčam... Ja som istý čas tiež chodila k nemu,ale taký hrozný prístup k pacientovi som ešte nezažila. Doktor bol zozačiatku ochotný, ale čím častejšie som k nemu chodila, tým bol neznesiteľnejší a tá jeho sestrička je riadne nepríjemná, tak tí dvaja sa asi našli, len sa čudujem, že má toľko pacientiek ,ja som odtiaľ čím skôr odišla. On by sa nemal volať Dr. Andel, ale Dr. HOUSE...

lenyy
28. jún 2013

dievcata nevite mi poradit ci ma dr. andel na ambulancii aj ultrazvuk /vaginalny dufam ze samozrejme ma/ ale skor ma usg prsnikov zaujima ci dokaze urobit na ambulancii alebo posiela inam? vdaka

lucka654
28. jún 2013

@lenyy vaginálny má na prsníky posiela k milosrdným

lenyy
28. jún 2013

@lucka654 k milosrdnym bratom do blavy?

lenyy
28. jún 2013

Neviete mi prosim poradit pk plus okolie gynekologa co ma nab aj prsnikove sono?vdaka moc

lucka654
28. jún 2013

@lenyy ano

karin363
9. júl 2013

Ja ho neodporucam, vobec, odchadzam od neho. Som v 25 tt a co vsetko si voci mne dovolil a dovoluje si stale, to nad tym rozum stoji. Je to jeden drzy, arogantny, stary, senilny dedo. Neviem, ci to spravanie pochytil od tej sestricky, pretoze on vobec taky nebol, ale teraz co predvadza, to uz je drzost toho najhrubsieho zrna. On nevidi v nas zeny pacientky, nastavajuce mamicky, ale len peniaze, nic ine len peniaze. Raz po mne hulakal, ze jemu je jedno, ci sedim v cakarni 3,4,5 ci 8 hodin, pokial si nezaplatim nadstandard, t. j. ze budem ku nemu chodit na poradne v urcenu hodinu za 20 € poplatok. Kedze ma nechal tehotnu vo velkych nevolnostiach, o hlade a smede sediet v cakarni 4 hodiny, donutil ma tymto zaplatit si spominany nadstandard. Aj tak mi to bolo prd platne, pretoze ked pridem na dohodnutu hodinu-minutu, vzdy zoberie predo mnou neobjednanu pacientku a ja tam sedim pokazde 45 min. a viac. Tak potom nechapem, na co som si to platila? Ale co je najvacsia haluska, obvinuje ma z toho, ze neuzivam lieky tak, ako mi ich predpisal, 3 x mi vynadal, ze ci tie lieky vobec uzivam, potom po mne hulakal, ze ci ich vyhadzujem do zachodu a dnes sa do mna pustil, ze neni mozne aby som mala tolko magnezia, ze on mi tolko liekov nepredpisal a hadala som sa tam s nim, ze mi predpisal od zaciatku tehotenstva celkom 9 baleni, t.j. 450 tabliet. Pri poctivom uzivani mam este cca 4 a pol balenia a on do mna hustil, ze ako to uzivam, ze uz davno som tolko liekov nemala mat. Na to sa sestricka nastvala, otvorila si kartu a naratala pocet predpisanych baleni magnezia v celkovom pocte 9. Na to stichol a vyletela na mna sestricka: "sak ste nam to mali povedat aby sme vam ich nepredpisovali, ked ich este tolko mate!". Na to som sa viac nedala a povedala: "ved som vam to aj vravela, ze mam viac ako 5 baleni". Odchadzala som od nich s hnusom, po kazdej poradni mi byva strasne do placu, take jednanie s pacientom a hlavne s tehotnou zenou, ako keby som ani clovek nebola. No hnus. Ja si chcem vklude vychutnat tehotenstvo a nie kazde dva tyzdne doma nariekat, ze co mi to ten zase povedal, ako so mnou jednal. Fakt neodporucam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre