Gyncare Kosice

levika26
8. júl 2018

Ahojte .. my sa s manzelom tiez snazime.. zatial je to rok. Zacali sme chodit do na kliniku v KE Gyncare.. pri poslednej navsteve nam p. Doktorka navrhla IUI.. mate skusenosti s touto klinikou ?? Brali ste nejake lieky pred IUI.. ? Mne predpisala clostilbegyt .. podla vysetreni aj ja aj manzel sme OK.. ovukacia v poho a cyklus 26 dni. Aj jed cca pred pil rokom som mala cyklus 29..

lilkim1
8. júl 2018

Ahoj my tiež navštevujeme túto kliniku práve zajtra idem na test z krvi mala som KET s procesom IUI skúsenosť nemáme.... Ale sú tam fajn lekári aj celý kolektív....

levika26
autor
9. júl 2018

My chodime k pani doktorke.. zatial som spokojna.. brali mi krv na hormony a manzelovi robili spermiogram.. vsetko v poriadku aj priechodnost mam v poriadku.. aspon podla ultrazvukoveho vysetrenia.. na zaklade toho nam doktorka navrhla inseminaciu.. momentalne sme v stadiu rozhodocania sa ci ano alebo este budeme skusat 🙂 a ako si dnes dopadla na vysetreni??

lilkim1
9. júl 2018

@levika26 jasne rozhodnutie je iba na vás 😊
Nedopadla som dobre výsledky boli negatívne..... Snáď nabudúce 😊

nikusik0107
18. júl 2018

20
Ahojte... Idem si k vám po radu ... Mam 27 r.... Snažíme sa už 5 rokov no nič... Tak sme sa rozhodli navštíviť gyncare... Urobili nám základné vyšetrenia... Vraj hormonálny profil... Co neviem co obsahuje dane vyšetrenie... Ale len mne... Priateľovi len spermiogram.... Hneď nás poslali na iui... Boli sme 3 krát raz skoro no ne ujalo sa.... Ostatne neúspešne... A hneď ma posielajú na umelé... Ale môj pocit je ze sme neprešli všetkými vyšetreniami... Ako je napr imunológia protilátky proti spermia hematologia... Na nič z toho má neposlali... Príde mi to ako len biznis na zarobené viete mi povedať vaše skúsenosti... Aké všetky vyšetrenia ste prešli pred samornim ivf pripadne iui???? Ďakujem za každú radu

lilkim1
18. júl 2018

@nikusik0107 ani mne nerobili žiadne vyšetrenia mala som ten základ od svojho gynekológa plus genetikú, citologiu a andrologiu....

terezia32
18. júl 2018

@levika26 my sme tiez zacali chodit. Boli sme raz. 3 den mojho cyklu. Manzelovi spravili spermiogram a mne zobrali krv. Vysledky boli dobre. Zase mam prist na 11 dc. Kolko krat ste tam boli kym navrhli iui? Co vsetko vam este robili?

sjuzik15
16. aug 2018

@levika26 ahoj, prosím ťa koľko ste platili za spermiogram a vyšetrenie priechodnosti?

adulka1989
16. aug 2018

@terezia32 ak je spermiogram ok aj krv navrhnu priechodnost a az potom iui inac iui nema vyznam mozu to bit zbytocne vyhodene peniaze ak by meskor prisli na to ze su vajcovody nepriechodne lebo potom sa uz neda jedine ivf

kecalkova
22. aug 2018

Ahojte, my sme boli včera na IUI.
@sjuzik15 Za spermiogram sa platí 20€, za IUI 100 €...A deň pred IUI mi dali pregnyl na spustenie ovulky 25,04 €...a teraz len čakať.

adulka1989
23. aug 2018

@kecalkova drzim palce daj potom vediet ako si dopadla

kecalkova
23. aug 2018

@adulka1989 Diki pekne... snažím sa nestresovať, aj keď dnes som pochovala babku.Ráno ma pichalo vľavo, kde som mala folikul, ešte som mala ružovkastú krv s hlienikom... no tak uvidíme, neviem, ako to chodí... Pán Boh to zariadi a jz sa len prispôsobím 😉

adulka1989
23. aug 2018

To mi je luto uprimnu sustrast prajem no drzim palce nech sa zadary

kecalkova
24. aug 2018

@adulka1989 Diki pekne, tak čo spravíme, keď sa tak rozhodla... Len som v šoku, každej babe sú väčšinou predpísané nejaké lieky po IUI, len mne nič nedala. Asi preto, lebo sa nič výnimočné nečaká u mňa, či čo... Nerozumiem. Baby písali, že berú utrogestan. Na prvej konzultácii sa ma pýtala doc., že ako som s menštruáciou, že mi mešká 2-3 dni, keď som v strese, tak týždeň, ale že inak nemám s tým problém no. A tak povedala doc., že podľa toho by som nemala mať problém s hormónmi... a teraz...keď čítam, že ten utrogestan sa berie pre udržanie tehotenstva... tak je mi do plaču, že ja nemám nič predpísané ;( Ďakujem pekne, si zlatá.... bodaj by si mala pravdu....

adulka1989
26. aug 2018

@kecalkova nebojaj ja som bola smutna preco mi nedala pred iui clostilbegit alebo nieco podobne na viac vajicok no vraj mam ovulaciu ok tak netreba a asi by sa to mohlo zbytocne rozhadzat no progesteron ti mala dat je to cudne ze ti nic nedali ale vsetko zle je na nieco dobre drzim ti palce

kecalkova
27. aug 2018

@adulka1989 Diki pekne.... tak uvidíme no... a to by som mala niečo cítiť, alebo krvácať? Lebo mám taký pocit, že sa nič nedeje ;(

adulka1989
27. aug 2018

@kecalkova kazdy je inak na tom niekto nieco citi iny nie a i tak to vyslo alebo nie vobec si nad tym nelam hlavu boli uz aj pocity tehu a nic z toho nebolo niekedy je to v hlave, krvacat by si mohla najskor 5ty az 10ty den po iui vtedy by mohlo ist o uhnezdenie

kecalkova
28. aug 2018

@adulka1989 Diki za info... tak ja som 6 deň po IUI...zatiaľ nič... tak uvidíme...snáď budú naše modlitby vypočuté 🙏🙄

amimm
18. sep 2018

Ahojte...aj my s manzelom sa chystame do gyncaru...ku komu chodite ak sa smiem spytat? Ja som tam dnes volala a povedali mi, ze si mam vybrat ku komu chceme ist a ja sa neviem rozhodnut...dakujem

kecalkova
18. sep 2018

@adulka1989 No nič z toho...na prvýkrát... tak a teraz mám telo rozladené, takže idem riešiť, čo so sebou a keď bude všetko ok, tak pôjdeme na druhý pokus...

kecalkova
18. sep 2018

@amimm Ahoj, ja mám Toporcerovú, kamoška zas má toho doktora... Hermana či ako sa volá... ja neviem, kto je lepší... mne viac vyhovuje žena, niekomu zas chlap ako lekár... Zatiaľ nemám zlé skúsenosti s prístupom doktorky, tak neviem, koho ti odporúčať. Skús nejaké recenzie..
Držím palce, aby všetko dobre dopadlo a hlavne, aby si bola spokojná s výberom ;)

amimm
19. sep 2018

@kecalkova Dakujem...pozerala som aj na recenzie, ale tak kazdemu vyhovuje nieco ine...teraz mam dilemu lebo zacinam uvazovat aj nad SPLN-nom...uvidime, dufam, ze sa rozhodneme spravne...

kecalkova
19. sep 2018

@amimm Držím palce...ja sa asi len tak nedostanem na ďalšie IUI...lebo nastali u mňa komplikácie, takže tak...

amimm
21. sep 2018

@kecalkova tak nakoniec som sa rozhodla pre gyncar a pani doc. Toporcerovu tak uvidime..no my ideme este len prvy krat tak uvidime co bude a ako bude...

sunny777
21. sep 2018

Ja mam dobre skusenosti s Gyncarom, chodim k p. doktorke Toporcerovej. Som s jej pristupom velmi spokojna, ja uz mam syna vdaka nej, ale bola som na umelom (IVF). Taktiez som bola na IUI, za mna to boli vyhodene peniaze, je to totiz mala pravdepodobnost, ze sa to podari, ale clovek to moze skusit, ale pre mna vyhodene peniaze, aj ked sme s muzom v poriadku. Viem, ze som mala vysetrenie ovulacie, priechodnosti a bohzna co este, a muz iba spermiogram. Ak sa chcete nieco spytat, tak mi kludne napiste. Tehotenstvo som nemala veru ruzove, tak uz viem o hocicom rozpravat a pomoct. Co sa tyka IVF, tak vyslo na prvykrat. 🙂

maria394
24. sep 2018

@amimm
@sunny777 Ona sa už vrátila z materskej? Odkedy už pracuje?

sunny777
24. sep 2018

@maria394 neviem, ci uz je naspat, bola som pred 2 mesiacmi a este tam nebola, ale neviem ci sa medzicasom nieco zmenilo. Zastupovala ju mlada doktorka.

kecalkova
28. sep 2018

Áno, Toporcerová je späť ;)

amimm
2. okt 2018

@sunny777 dakujem...my ideme zajtra prvykrat...ale vyzera to, ze mam PCO, takze uvidime...

edriena28
4. okt 2018

Ahojte...tak my sa z manzelom snazime uz dva roky...a nic... tak sme sa rozhodli ist na gyncare. Volala som...pytala sa ma ku komu chcem ist.. dala som ku dr. hermanovi lebo je vraj naj..v tom. Ale musíme cakat lebo mam zavolat prvy den ked dostanem kramy....a na treti mame prist..a aj s manzelom ze mu zrobia spermiogram...mne moja gynca robila vysetrenia pred 5 mesiacmi a vravela ze som v poriadku....tak ideme do ke aj s manzelom nech vieme na com sme.... ake to je..kus man strach.... 😊

amimm
4. okt 2018

@edriena28 ahoj...my sa tiez snazime cca 2roky...boli sme vcera prvykrat v gyncare...ja som sa rozhodla pre pani doc. Toporcerovu...mali sme prist na 10 hodinu...vzali nas o 11:45...takze trocha dlhe cakanie..manzelovi nerobili nic, pretoze minuly tyzden bol chory a bral antibiotika...mne spravila normalne vysetrenie a vzali mi krv...mam volat o tyzden o vysledky a dohodneme dalsie stretnutie...doc. Toporcerova na mna spravila dobry dojem...bola mila a celkom prijemna...tak uvidime...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre