Zvláštne príznaky tehotenstva

4. okt 2022

Ahojte mešká mi MS 2dni , mam nafúknuté brucho plne plynov a chvíľami pocit na MS, potom zas nie, potom áno...dokola. prsia nemám vôbec naliate ani bolestivé , žiadnu inú zmenu necitim.

Aké ste mali vy priznaky ešte pred testom ?
Testovať nechcem, snažíme sa priveľmi dlho a radšej budem opäť sklamana MS ako negatívnym testom...

bluemoon24
4. okt 2022

Ja jsem stale mela pocit, ze MS uz musi prijit, ze uz je fakt tada a nakonec nedosla 😅 zadne jine priznaky jsem nemela

nina004
4. okt 2022

Ja som chodila pri oboch tehotenstvách každú chvíľku na wc kontrolovať či už došla ms ,lebo som mala ten pocit. Pri terajšom tehotenstve ma ešte dosť bolela hlava a mala som zvýšenú teplotu zo dva dni. Iné príznaky prišli až 7-8tt

xena0
4. okt 2022

Ja som okrem meškajúcej menštruácie nemala na začiatku žiadne iné príznaky 🙂

ambient
4. okt 2022

Ja som mala presne ako pred MS - podráždenosť, bolesť brucha a krížov ale okrem toho ma neskutočne boleli korene zubov

gabca295
4. okt 2022

@nina004 teplotu tela či bazalnu?

zuzsat
4. okt 2022

Ja som plynatost mala asi ked doslo k oplodneniu. Druhy den po sexe. Dala som.si vzdy espumisan.to mozes aj v tehu..potom o par dni som raz mala ruzovy vytok asi 6dpo na 10dpo duch, raz mi bolo rano zle na 6.7.8 dpo a na 10dpo.duch
Proste priznaky su vtedy ked sa zacne tvorit hcg takže test ti musi ukazat aspon pidi ducha.

nina004
4. okt 2022

@gabca295 teplotu tela trochu cez 37 som mala ,čo u mňa nebýva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre