Rozdielne príznaky na začiatku tehotenstva

emv
27. mar 2021

Ahojte. Pri prvom tehotenstve som nemala žiadne príznaky. Teda aspoň som si to myslela. Až neskôr som sa dozvedela, že 9 dňová črevná chrípka nebola črevná chrípka ale príznak tehotenstva. Okrem tohto som nemala žiadne typické príznaky ako väčšina žien popisuje.
Teraz sa snažíme o druhé bábo. Mám 4 dní do menštruácie a ja mám snáď všetko. Pichá má na ľavom vaječníku, nonstop ma bolí brucho, to ani nehovorím, že ho mám nafúknuté ako balón, nonstop menštruačné bolesti, bolesti v krížoch a naliate prsia....
Mala ste niektorá rozdielne príznaky pri dvoch tehotenstvãch? Ak teraz nie som tehotná, tak ma čaká asi najhorší menzes v živote....

ivangeline
27. mar 2021

Ja cakam tretie a vzdy boli priznaky podobne. Velka unava,pichanie pri uhniezdovani a nevolnosti (rano a v noci a hocikedy,ked som bola hladna,no vzdy inokedy.. raz po 3m,potom hned od zaciatku niekedy po mesiaci..a teraz to bolo od 2m a len mesiac),plus nevolnosti pri cestovani v dopravnom prostriedku az dokonca. :D

michaela789
27. mar 2021

@emv ja som pri prvom nemala absolútne nič, nevedela som že sa čosi vôbec deje. Pri tomto súčasnom zo začiatku PMS príznaky, okolo 9-10dpo špinenie,... teraz neskôr obrovská únava, ranné a večerné nevoľnosti, bolesť pŕs... prichádza to a odchádza. Každopádne, je to iné ako prvýkrát.

petra_bororo
27. mar 2021

@emv Tiez sa pripojim, v prvom tehotenstve som ani necitila zeby som bola tehotna, take ukazkove tehu to bolo, ziadne priznaky, bolesti ziadne nevolnosti....proste nic. Snazime sa o druhe babo, no a taktiez mam 4 dni do MS a pocitujem snad vsetko mozne, bolest prs (su zilnate, pocit tazoby na nich), sem tam zaha, no a od ovu kazdy den pichanie v podbrusku mam ako MS bolesti. Som z toho uplne mimo. Sice mam 4 dni do MS a som 9 DPO (25dc), no ale aj sa obavam co z toho bude a ci MS dojde. Zatial test negativny (dnes robeny). Neviem co tieto moje boliestky znamenaju, ci to fakt bude tehotenstvo alebo je to len PMS 😔

aktak22
28. mar 2021

@petra_bororo mala som teraz uplne to iste , priznaky ako vy a nakoniec mrcha prisla aj ked som nikdy taketo pred mrchou nemavala. Pockajte na termin ms a potom testujte. Ja som nevydrzala a testovala som sa este den pred a zbytocne sklamanie. Drzim palce

sonnenshein
28. mar 2021

3 tehotenstva, pri kazdom totalne ine priznaky.
1. Nic, len neprisla MS
2. MS pre zmenu prisla, ale zacala som zvracat 15x denne, takze som si preventivne spravila test, a hla, bola som v 8tt
3. Par dni pred MS ma zacali neskutocne boliet prsia, tri dni mi trvalo si kupit test (tehotenstvo mi ani nenapadlo, pripisovala som to zaciatku prechodu)

aknamorka22
28. mar 2021

@emv ahoj, pri prvom tehu som netušila ze som tehotná, cakala som kedy príde MS a neprišla. Nesnažili sme sa o dieťa takže ma tehotenstvo dosť prekvapilo. Neskôr mi ráno byvalo kúsok nevoľno ale rýchlo to prešlo. Teraz pri druhom som už asi na 5dpo mala tocenie hlavy, zimnicu, začalo mi byť zle od žalúdka, pobolievali ma prsia, ktoré sa mi naliali. Týždeň na to mi začali celodenné nevoľnosti a veľká únava, nechutenstvo, potom z ničoho nič vlčí hlad, rozne chute :D takže úplne inak ako pri prvom 🙂

monika788
28. mar 2021

Ahojte dievcata chcem sa spytat meska mi 8 den menzes myslite ze by som mohla byt tehotna?

vevesh
28. mar 2021

@monika788 poznas tehotensky test? Tak si ho kup....bez testu ti nikto nepovie ci mozes alebo nemozes byt tehotna....

monika788
28. mar 2021

@vevesh je jedno aky test si kupim?

vevesh
28. mar 2021

@monika788 po ocakavanej menstruacii, ano, staci akykolvek tehotensky test...

monika788
28. mar 2021

@vevesh pojdem si ho dnes kupit dakujem.

petra_bororo
28. mar 2021

@aktak22 dakujem pekne a ved skusim zajtra testnut a ked nic tak az v den ms a uvidime ;)

petra_bororo
29. mar 2021

@emv Ahoooj tak akoooo??? MS prisla alebo nie? Testik ako?

buducamama
3. apr 2021

@petra_bororo ahoj, ja som uz raz tehotna bola pred rokmi, ale skoncilo to anembryomolou, vtedy som mala intenzivne priznaky a prvy krat ma naplo par dni po ovulacii. Potom bola bolest podbruska a strasne silne bolesti prs, napinat ma uz uz nenapinalo, ale prisla velka unava a chcelo sa mi strasne spat. Teraz sa snazime opat, po rokoch, od ovulacie pocitujem mierne bolesti podbruska a pichanie na pravej strane, predvcerom zacali pobolievat trochu aj prsia a dokonca aj trochu svrbiet.. tak uvidime ci z toho nieco bude. Zle mi nie je vobec. Mas aj hlien nejaky? Ja od ovu nemam ziadny, len vcera som mala jeden krat taky zltobiely husty🙈 Do menzesu mi ostava 6 dni, ale asi nevydrzim a v utorok kupim test. V podbrusku citim take tahanie obcas rezanie a picchanie na pravej strane, nie je to vsak stale. Az do krizov mi ta tahava bolest sla. V poslednych mesiacoch som mala kadeake PMS priznaky, ale taketo este ani raz, tak som strasne zvedava. Ale napriklad aj ma napinalo pri PMS a teraz vobec.

monty111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre