Women secret

transtuzumab
25. apr 2024

Mame to tam? 🙂
2 dní mešká ms, 14dpo.

smajcii
25. apr 2024

Gratulujem 🙂

kubkovan
25. apr 2024

@transtuzumab mne príde na 14dpo slabulinka čiarka a teda 2 daňovom meškaní MS. Vyskúšaj o 2 dni, ale držím palce, nech to to vyjde 🙂

transtuzumab
autor
25. apr 2024

@kubkovan podľa príznakov myslím ze k uhniezdeniu doslo až v pondelok (11Dc) Už som to tento cyklus vzdala ale ten pondelok som mala celkom silné ako menštruačné kŕče a dva dni som špinila. Nikdy som to pred MS nemavala, vždy až druhý deň. Ale tak čakala som ze pride ale uz dva dni nič, aj špinenie prestalo. A to mávam celý život cyklus ako hodinky pomaly na hodinu presne. A samozrejme na fotke je čiarka slabšia ako naozaj.
Ale jasne som opatrná, no po mnohých čisto bielych testoch je tento celkom prijmne vidieť zmenu. 🙂

blonde_bella
25. apr 2024

@transtuzumab na 14 dpo je to slabé. Skús sa pozrieť aj zajtra či silnie...ak silnie, tak toto je tak 11dpo....

majkagu
25. apr 2024

@transtuzumab ja si myslim ze je to tam 🙂 skus este iny testik zajtra pozajtra pre istotu…inak ja som rovnako, dnes 14dpo a uz mam spinenie tak cakam na rozbehnutie ms 🥲mala som na pepine ciarku par dni dozadu ale ukazala sa byt falosna…tato tvoja verim ze nie je 🙂

sofia1979
25. apr 2024

@transtuzumab dosť slabé na to, že meškajú vieš kedy bola ovu? Skús opäť o dva dni či silnie držím moc palce

transtuzumab
autor
25. apr 2024

@sofia1979 potvrdená ovulácia bola 12.4. (16DC) trochu som sa sekla a dnes je 13dpo. Od včera je čiarka silnejšia ale skúsim aj zajtra.

transtuzumab
autor
25. apr 2024

@sofia1979 skôr si ozaj myslím ze k uhniezdeniu prišlo neskôr. Teda 9. Alebo 10dpo. Vtedy som naozaj cítila bolesti aj špinenie len tieto dva dni.

sofia1979
25. apr 2024

@transtuzumab tak uvidíš verím že je to na dobrej ceste potom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre