Skúsenosti s testami Woman secret

mrkvicka12345
12. sep 2013

ahojte, ake mate skusenosti s tehu testami tejto znacky? mne dnes jeden iny ukazal // o par hodin neskor mi to nedalo, urobila som este jeden, ale to uz ten woman secret a ciarka bola len jedna...som 30DC, ms meska...len som si myslela, ze budem dnes mudrejsia, no stale som na tom tak isto - bud, alebo....
preto chcem vediet, ci vam tieto testy ukazali tehu hned, alebo nie...

simonkazga
12. sep 2013

mne woman secret ukázal 11dpo (28dc) poobede ducha. Ak chceš mať istotu skoč zajtra na gyndu, nech ti zoberú krv na HCG. Držím palčeky

graceful9
12. sep 2013

@mrkvicka12345 mne ukázal hneď, robila som si 4 a všetky //. skús ešte deň dva počkať a zopakuj to

mrkvicka12345
autor
12. sep 2013

@simonkazga len to, ze zajtra sa mi neda ☹ takze do dalsieho tyzdna uz vidim, ako vyskusam milion dalsich testov... 😀

mrkvicka12345
autor
12. sep 2013

@graceful9 ja som robila 3testy dnes...dva nejaky baby test, ten vysiel pozitivne, jeden aj druhy a potom woman secret a na tom nic... a kolky dc si testovala?

barny
12. sep 2013

neviem aký je woman secret , ale predictor mne ukázal dve čiarky a dva ďalšie ( pepino a mama test ) iba jednu a večer som dostala MS, a to mi meškal skoro 10 dní . Ešte počkaj a skús poprípade inú značku za nejaké 2 - 3 dni, alebo lekár a budeš mať istotu

graceful9
12. sep 2013

@mrkvicka12345 noo to neviem, ja som sa tým nikdy nezaoberala ale menzes mi meškal skoro 2 týždne už takže asi som už bola dosť tehotnná lebo na druhý deň na sone som bola v 5tt 😀

mrkvicka12345
autor
12. sep 2013

@graceful9 tak to ano...mne meska len dva dni 🙂 len zasa, my sa snazime pol roka 😀 tak to uz mozno aj ja kusok prehanam, ze hned testujem 😀

graceful9
12. sep 2013

@mrkvicka12345 2 dni je dosť málo ale myslím že keď tie dva boli pozitívne, je tam veľká šanca, zopakuj o 2 dni a budeš vedieť 🙂

simonkazga
12. sep 2013

@mrkvicka12345 vyskúšaj digitálny clearblue, ten ti ukáže + alebo -

emilia25
12. sep 2013

my sme 8 dni po pohlavnom styku a 15dc rano som sa testovala ciarka taka ze som ju tam musela hladat a po obede dalsi test aa uz tam bola krasna ciarka sice slabunka ale uz volnym okom krasne viditelna.a je to test pepino 10.sama som tomu neverila ale je tam a krasne ju vidim aj bez toho aby som to kukala pod lanpou juj.

sissika
12. sep 2013

@mrkvicka12345 skus clearblue a mamatest, tieto dva testy sa mi zdaju najspolahlivejsie ... potom daj vediet

mrkvicka12345
autor
13. sep 2013

@emilia25 ja som dneska kupila pepino, ale dnes ho uz asi skusat nejdem, radsej zajtra rano....aj ked...su tam dva, tak neviem, ci ma to nezlaka a nepouzijem ten jeden aj pocas dna 😀

lzusak
5. nov 2015

@mrkvicka12345 ahoj, bola si nakoniec tehotna?

veronika426
11. apr 2019

Ahojte, kamoška mi dnes ráno poslala takyto výsledok testu, podľa mňa je neplatný, mate s tým niektorá skúsenosť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre