Máte skúsenosť s tehotenským testom Women Secret Baby?

anlady
25. jan 2012

aké máte skúsenosti s týmto testom?

nikinka1111
25. jan 2012

ja len tie najlepšie. tehu mi ukázal 4 dni očakávanou ms

lucka1987
25. jan 2012

ked som bola tehu ukazal // , ale trosku slabsie ako test rapiclear ...

soldi
25. jan 2012

po dokladnom odskusani a porovnavani najznamejsich testov na nasom trhu na mne a niekolkych kamoskach,mozem zodpovedne vyhlasit, ze najcitlivejsi je mamatest(pripadne wonfo, ale ten u nas nepredavaju).
woman secret ukazuje velmi slabo a neskoro oproti nemu. rovnako aj pepino.
rapi clear je uplne najhorsi. robi falosne ciarky a ma nizku citivost. dobry je aj clear blue digitalny, ale ten s modryk krizikom naopak moc dobry nie je.

a moja osobna skusenost: na mamateste takmer rovnako silne obidve, na woman secrete slaby dusik.

natalia
25. jan 2012

tento test hodnotim ako za najhorší,ukazoval mi falošne pozitivny vysledok..a to dva krat za sebou...mamatest je na 100%

apolenka6
25. jan 2012

Ja ked som bola po IUI tehotná tak mi najskôr robili krvný tehotenský test a vyšiel pozitívne Hcg99 a následne v ten deň som si robila tento test a na ňom nič ani duch 😕 tak takú mám skúsenosť ja 😉

xenia23
25. jan 2012

ja som ho mala a mne ukazak v pohode ze som tehu

matildamt
19. okt 2012

tak ja mozem povedat ze som fakt bola na začiatku tehu a vysla mi druha čiarka priesvitna takze skoro mi zaznamenal graviditu a potom som si skusila tyčinkový a ten to iste,a to som sa netestovala rano ale cez obed a večer takze mne vysledok sedel.a čiarku vam ukazuje taku silnu kolko mate hormonu ,preto tie čiarku si silnejsie ked uz ste tehtona dlhsie ako ked na začiatku,mam to nastudovane..asi tak,velka spokojnost aj s ovulačnými testami 😉

buenko
3. nov 2014

no teraz ked čitam šla som do najbližšej lekarne pytala som si test dali mi tento .. urobila som si ho ráno a ostala tam jedna čiarka a teraz neviem či mu mam veriť alebo nie .. mrcha mešká už skoro 2 týždne tak neviem :/

misinka323
16. mar 2015

Ja som spokojná aj s tehotenskými aj ovulačnými testami tejto značky ;)

tusinka54321
21. jan 2016

Veľká spokojnosť nesklamali 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre