Výsledok digitálneho tehotenského testu

1lucinka123
15. jan 2021

Ahojte minuli týždeň v sobotu som si robila tehotensky test vyšlo mi +2-3. Teraz som si spravila ďalší a zase je tam 2-3 nemalo by tam už byť 3+? Mala by som byť v 5tt+4. Začínam sa báť ze to znamená niečo zle😭

lia_nka
15. jan 2021

Zbytočne sa stresuješ podľa mňa a načo dva digitálne testy ?

ol1234
15. jan 2021

Digi test ukazuje dátum od ovulacie. Čiže reálne si teraz cca 3 týždne tehotná. Ak nemáš úplne presne ovulaciu odsledovanu, tak sa mohla o deň dva posunúť a sedí to. Nerob si zbytočne testy. Len Ťa to vystresuje.

1lucinka123
autor
15. jan 2021

@ol1234 ja si myslím ze som mala ovulaciu posunutu lebo ovulacny hlien som mala neskôr ako by mala prebiehať ovulácia. Stále si myslím ze som otehotnela az okolo 25 decembra. A máš pravdu zbytočne som sa vystresovala😔 Budem veriť, že všetko je v poriadku 😉

ol1234
15. jan 2021

@1lucinka123 ak by si 25.12. Otehotnela, tak si ešte nepresiahla 3tyzdne odkedy si tehotná a tým pádom ti ukazuje správne. Budúci týždeň by ti už ukázalo 3+ nestresuj, všetko bude dobre. Držím palce 😊

danka808
15. jan 2021

Neboj sa vobec to nemusi znamenat nic zle. K lekarovi si sa uz objednala? Hlavne nestresuj to vam nepomoze

anjelicek26
15. jan 2021

Nestresuj fakt nicomu to nepomoze, tehotna si, nekrvacas, teraz je to uz na babu..zdrave sa udrzi, chore nie, vzdy si to takto opakuj.

es2021
15. jan 2021

@1lucinka123 Tiež som toto riešila, po vyše týždni bol stále ten istý výsledok ale potom dva dni na to už bol 3+. Možno sme neboli výškou hcg úplne v tabuľkách toho testu😊😊

1lucinka123
autor
15. jan 2021

Ďakujem dievčatá trošku ste ma ukludnili. A od rána ma napína na vracanie tak snáď bude všetko tak ako má byť keď už mám aj takéto priznaky❤️

elenita
15. jan 2021

@1lucinka123 Ja som robila presne toto iste 😀 Aby som si bola ista, ze hcg stupa...ak chces, o par dni skus este jeden, uvidis, ze tam bude 3+ 😉 Drzim palce 🙂

martinaju
17. jan 2021

@1lucinka123 pri digi teste mozno staci aj jeden deň a ukáže iné týždne stale to je ok ak ti ukazalo 2-3 a si cca 5+4 (to je zatial orientačné a každej raste hcg inak) ak si chceš ešte spraviť sprav ale počkaj aspoň 2 dni od posledneho testu. Neboj všetko bude ok držím palce 🍀🤞🏽

1lucinka123
autor
17. jan 2021

Tak test už nezosilnie vcara som začala spinit a dnes sa krvácanie rozbehlo naplno o bábätko sme prišli 😭😭😭😭😭😭😭

es2021
17. jan 2021

@1lucinka123 to ma mrzí, držala som palce, sama viem aký je to pocit, tiež sa nám dvakrát udialo to isté, ale priateľ ma vtedy ukludnoval tým, že zrejme niečo nebolo dobré, možno bolo vajíčko poškodené alebo sa zle uchytilo a lepšie keď odišlo na začiatku .. verím že ďalší pokus bude úspešný, držím silno palce ✊✊✊

stella2020
20. jan 2021

@1lucinka123 môžem sa ťa spítať aký test si kupovala?

1lucinka123
autor
21. jan 2021

@stella2020 tento som mala

stella2020
21. jan 2021

@1lucinka123 Ďakujem!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre