Vychádzali vám pozitívne a zároveň aj negatívne testy?

zabiatko25
26. máj 2014

Baby, som 11dpo...dnes ranny test - ledva dusik...fakt som musela velmi hladat, aby som tam nieco videla...no nedalo mi to, o daku hodinku - dve som vyskusala este jeden - tam celkom pekna ruzova ciarocka...kedze to bol Via Med, ktory mi bezne zvykol "duchovat", tak som to brala s rezervou a vyskusala som pocas dna este woman secret - ten ukazal tiez ciarocku, sice slabucku, ale ruzovej farby....a pepino biely ako sneh.....
Tak som z toho zufala....stalo sa vam niektorej, ze by jedna znacka ukazovala pozitivne, aj ked slabo ale ostatne negativne?
prva fotka Via Med - prvy test ranny, pod nim robeny o hodinu alebo dve neskor...na druhej foto dalsi Via Med pod nim Woman Secret...Pepino som ani nefotila, kedze negativnejsie uz ani vyjst nemohol ☹

sono2
26. máj 2014

Veď to Je hrozne skoro. Mne gynekológ povedal že najskôr keď vynechané krámy. Alebo by som byť tebou minimálne na 14.15 deň...

kristinka28
26. máj 2014

@zabiatko25 ahoj ja si myslim ze je to tehu 🙂 ,,,skus este pockat a urob si zajtra a verim ,ze bude silnejsia ciarka,,,vsetky testy nemusia ukazat ,,jeden je menej citlivy ,ako druhy,,,kamoske ukazal ten kazetovy a ten tenky nic ,,bola 10 dni po ovulacii,na druuhy den boly ciarky este silnejie,,,ja ti potichu gratulujem 😉

adeala
26. máj 2014

@zabiatko25 stalo sa mi to, Dr. Max bol pozit. a Pepino biely, tiež bol rozdiel v odtieni medzi Dr. Max pod prúd moču a tým, čo sa namáča. Tehotná som bola. 😉 Držím palce. 🙂

zabiatko25
autor
26. máj 2014

@sono2 ano, viem, ze je to skoro....len vzdy ma to nejak par dni pred terminom ms zlaka na testovanie....

@kristinka28
@adeala najblizsie dni uz na testy kaslem, pockam, ci ms pride/nepride, lebo sa iba zbytocne stresujem...len som chcela vediet, ci sa to niektorej z vas uz stalo 🙂
dakujem za odpovede 🙂

kristinka28
27. máj 2014

@zabiatko25 ahoj ako skusala si dnes tetsik je silnejsi 😉

zabiatko25
autor
27. máj 2014

@kristinka28
spodny je dnes rano...mne tie ranne volako divne vychadzaju 😀

kristinka28
27. máj 2014

@zabiatko25 podla mna si tehu,mozno poobede budes mat silnejsiu,,niektore maju rano a niektore poobede visie hcg,,drzim palce

zabiatko25
autor
27. máj 2014

@kristinka28 ako ciarka tam je, ale silnejsiu som cakala akosi....

kristinka28
27. máj 2014

@zabiatko25 no vazne je ze mas a ver bude silniet

zuzkasu
5. jún 2014

@zabiatko25 ahoj ako si dopadla??? Ja som mala podobny problem women secret pozitivny, a mama test uplne biely ☹ mam 3 dni do ms tak cakam.

bedo3130
9. jún 2014

Dobry. Maala som slabu čiarku na testoch jednej značky este aj vcera a dnes som to dostala. Neudrzalo sa to? Alebo boli zle testy. Ďakujem za odpoveď. Som z toho smutna

bedo3130
10. jún 2014

@zabiatko25 ahoj. Ja som mala slabu ciarku ale iba jeden druh testu to bol. Gravitest. Raz ju ukazal ale postupne slabla a raz nie. Som sa ich nakupila. Ine nic. A dostala som to presne. Ale čítala som ze aj rakovinu ukáže test. Tak bola som a sa neudrzalo alebo sa mam bat ci nieco nemam. ?

rary
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre