Viete vypočítať dátum počatia?

20. sep 2022

Ahojte , 27.4 mi gynekológ podľa Crl vypočítal 8w3d a podla PM mi vyšlo 9w3d vedeli by ste mi povedať kedy je dátum počatia

anavixy
20. sep 2022

Nie, ak si nemala sex len jeden krat v obdobi cca 9-10 tyzdnov dozadu, tak nie. Presnejsi je vsak datum podla uzv.

babydesire
20. sep 2022

To sa neda, ak akp pise @anavixy si nemala sex v danom case len raz..a preco je pre teba dolezite vediet datum pocatia ?

veronikaszabova
21. sep 2022

A nevystelovala som ti to v tvojej dalsej diskusii vcera? Hmmm... Aj datumovo to sedi - riesila si styk koncom februara a zaciatkom marca.

christinka1
21. sep 2022

A ešte koľko tém tu založíš kvôli tomu??? Keď nohy rozťahuješ viacerým a potom nevieš kto je otcom,to už je potom tvoja chyba.... A nie tu potom riešiť kedy ťa oplodnil...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. sep 2022

@mamula20 ako posunuté?

autor
21. sep 2022

@veronikaszabova ved sa staraj o seba

autor
21. sep 2022

@christinka1 aj ty sa staraj o seba môžem založiť aj 20

veronikaszabova
21. sep 2022

Nie, nemozes zalozit aj 20 diskusii o tom istom - staci si precitat pravidla MK

veronikaszabova
21. sep 2022

Ved s ti to vysvetlila, ako sa to rata, z akeho sexu si otehotnela. Ty si ides furt svoje.

anavixy
21. sep 2022

Posunute tak ze tehotenstvo sa rata od prveho dna poslednej menstruacie ale realne “otehotnenie” nastava az pocas ovulacie, co je standardne okolo 14. dna cyklu, navyse spermie maju nejaku zivotnost, takze si napr. v stredu mohla otehotniet zo sexu co bol v nedelu… Ale to nema nic s tym ako vyjde termin podla ms a uzv, to je prisposobene, uzv urcuje termin podla velkosti plodu. Ale teda ano ak by u teba vsetko prebehlo podla ucebnice a teraz si v 8.tt tak si vlastne otehotnela pred 6 tyzdnami.
Nie kazda ma ovulaciu v polke cyklu, takze nie kazda to ma posunute o dva tyzdne… a tak isto tie merania su +/-, nie je to na den presne. Ak si mala sex s roznymi muzmi v priebehu tyzdna napr, tak to inak nez testom dna proste nezistis. Jedine ze by jeden bol cernoch, druhy cinan a treti beloch 🙃

autor
21. sep 2022

@anavixy ale keď som mala nepravidelnú menštruáciu tak aj ta ovulácia sa nedá presne vypočítať nie

maryetta
21. sep 2022

Ak poznas svoje telo tak vies presne kedy mas ovulaciu.
Mala som roky rokuce nepravidelnu ms. Ale presne som vedela kedy je ovulacia.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. sep 2022

@mamula20 a keď som mala ovulaciu a spali sme spolu deň po ovulacii

anavixy
21. sep 2022

No veď práve, preto je to nemožné určiť presne, ale teda gestacny vek podľa uzv je smerodatný, ak sa plod dobre vyvíja, tak bol počatý vtedy. Len teda ako pisem, presne na dni sa to nedá určiť ani z uzv, tiež je tam nejaká povolená odchýlka a záleží aj od lekára, ako plod zameria.
A ano ak si spala s niekym den po ovulacii, mohlo dojst k oplodneniu nim. Tak isto aj ak si spala s niekym inym dva dni pred ovulaciou napr.

autor
21. sep 2022

@anavixy ďakujem

christinka1
21. sep 2022

Ty si pekne uderená 🤦🤣 dúfam že sa dopatraš aspoň k tomu, kto je vlastne otcom 🤣🤣🤣🤣

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavixy
21. sep 2022

@bilberryday hahaha 😂👍🏻👍🏻

autor
22. sep 2022

@christinka1 jediný kto tu je pekne udereny si ty a keď nemáš čo napísať tak nepíš primitívne komentáre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre