Som v 5. týždni + 3 dni a na sone nebolo nič vidno

rebeka3333
8. apr 2022

Ahojte chcela by som sa spýtať poslednú menštruáciu som mala 1marca meškajú mi 8 dni doktor povedal že by som mala byt 5tt ale na ultrazvuku nič nevidel ani váčok povedal že nemám stresovať že to nemusí byt vidieť keďže je starší a ma úplne stare sono …asi 100 ročne ach čo si o tom myslite 5 testov pozitívnych ďakujem

domka222
8. apr 2022

Myslím si, že si išla k Dr skoro a teraz máš zbytočne stres

rebeka3333
autor
8. apr 2022

@domka222 no ved to mám až za 2 týždne prísť

dencagee
8. apr 2022

Čo si máme myslieť? Doktor ti jasne povedal kedy máš prísť a aj to, že je to ešte skoro. Absolútne zbytočné vyšetrenia a stresy. Neovplyvníš výsledok tým, že to budeš preberať dokola a ani my našimi názormi. Do 12.týždňa to je v rukách prírody. Tak sa ukľudni a počkaj na riadne vyšetrenie.

julie19
8. apr 2022

Bola si veľmi skoro, mne bolo vidno plod už aj so srdiečkom až v 8tt 🤷‍♀️ Predtým som bola v 6tt a ešte nič nevidela doktorka len prázdny vacok

diamond007
8. apr 2022

@rebeka3333 kriste načo sa pchate k lekárom skôr ako 8tt ? Len tu píšete že plod je o týždeň menší, nic nevidno a pod. Sebe si robíte stresy 🤦
Chápem ženy s problémami po potratoch ak potrebujú lieky.
Nechajte plod vyvinúť a vyvíjať sa. Týmito stresmi škodíte len sebe a aj samotným vyšetrenim

evkamotka
8. apr 2022

Pri oboch detoch som bola na sone po 8tt, tak ma objednali ....a usetrila som sa nezmyselneho stresungu, lebo chces vidiet na sone "15 buniek" a ked tam logicky nie su, sa bojis. Tak klud. Pockaj niekolko tyzdnov ;)

lienka.7
8. apr 2022

@rebeka3333 pri prvej mne tehotenstvo potvrdzovali v nemocnici, nakoľko som sa vystrašila kvoli malemu krvacaniu. Moj gynekolog mal vtedy dovolenku, tak som sla klasicky do nemocnice. Vyšetrili ma a potvrdili mi tehotenstvo uz v 6tt. Ale inak by som tam nesla tak skoro...Pri druhej som bola v 7 tt a lekar nic nevidel. Mala som prísť o 2tt, poviem ti hrôza. Cize urcite čakať, ušetriť si kopu nervov a stresov a nic ty neovplyvnís. Drzim ti palce ✊🍀

danyelia
8. apr 2022

Ahoj, mne kázal prísť lekár až v 10- tom týždni, vtedy vraj už niečo bude vidieť naisto, skôr ma ani nevyšetril, aby som sa zbytočne nestresovala, ak by nič nevidel, tiež má starší ultrazvuk...

dadka128
8. apr 2022

@rebeka3333 zbytočne skoro si šla k lekárovi väčšinou sa chodí tak 7-8 TT aby bolo už niečo vidieť.

rebeka3333
autor
8. apr 2022

@dadka128 no aj on povedal že to je clkm skoro že nie každému to vidno v 5tt ale tak dúfam že všetko bude okey ❤️ Ďakujem

jaskolka
8. apr 2022

Je to skoro. Pri predošlom tehotenstve bolo srdiečko vidno v 8 tt a tetaz v 7 týždni.

lavinis
8. apr 2022

@rebeka3333 sla si strasne skoro jasne ze nic nevidel

macko1007
8. apr 2022

@rebeka3333 bola som natom rovnako..dnes to skoncilo kyretom(bolo to nakoniec MA)prajem vela stastia nech to dobre dopadne

rebeka3333
autor
8. apr 2022

@macko1007 no to dúfam že nebude môj prípad to mi je veľmi ľúto držte sa ❤️

bibg
10. apr 2022

@rebeka3333 Myslim, že je velmi skoro 🙂 ja som bola u dr 6+4 a videl iba gestačný vak bez embrya. Přišla som o týžden 7+4 a už bilo krásne srdieško. Mala som posunutu ovulaciu 🙂

ivkav5
11. sep 2023

@diamond007 pcháte? Mňa napr. dnes po tel. rozhovore lekárka objednala na deň kedy budem presne 6tt….tak hádam oni by mali vedieť a nie žena, ktorá je prvykrát tehotná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre