Na sone nebolo nič vidieť

ssimona30
18. jún 2013

ahojte zienky, tak dnes som bola u gynekologicky, robila mi sono, povedala som jej o pozitivnych testoch, ale na sone nebolo vidno nic,ani vacok. som v 5 tyzdni podla nej,ale podla mna som v niakom 3 tyzdni,lebo tyzden som mala menzes a 3-4 dni,ked sme mali pohlavny styk po menstruacii. bojim sa mimomaternicoveho tehotenstva,pretoze podla doktorov nemam priechodne vajcovody,posielali ma na umele,ale ja som navstivila medzitym ludovu liecitelku a teraz som tehotna,ale bojim sa aby to nebolo mimo. Myslite,ze je zavcasu vidiet to na sone? zdravotne sa citim fajn,bolia ma krize a sem tam ma pichne v podbrusku,ale inak fajn. dakujem za odpovede

ematko29
18. jún 2013

Ak si fakt v tom 3tom týždni tak to nieje ani na ultrazvuku vidno.nestresuj sa ,viem,že sa to ťažko prežíva ,ale kludne to môže byť tak ako píšeš 🙂

ssimona30
autor
18. jún 2013

dakujem za odpoved, potesi taka odpoved 🙂

avonka88
18. jún 2013

To este nie je nic vidiet, uvidis neskor ;)

mima86
18. jún 2013

Lekarka to vyratala spravne, pretoze tyzdne sa zacinaju ratat od prveho dna poslednej menstruacie, aj napriek tomu, ze vlastne cca dva tyzdne potom este nie si tehotna a nie od pohlavneho styku. pretoze k oplodneniu mohlo dojst pokojne aj par dni po nom a preto mozu byt potom udaje nepresne, kedze nikto vpodstate nevie presne urcit, kedy k pocatiu doslo.

cikyta
18. jún 2013

@ssimona30 gestačný vačok mohol byť vzadšie, sono menej kvalitné a dr. sa to možno len nechcelo velmi "prehrabávať". Držím palce 🙂 bude to ok.

ssimona30
autor
19. jún 2013

dakujem, to dufam aj ja,ze to bude v poriadku 🙂

aplless
19. jún 2013

ja riesim to iste testy pozitivne, sono nic v pondelok, ms mi skoncila 8.5 gcg zvysene v pondelok na 900 takze k oplodneniu doslo cca do 2 tyzdnov. buduci tyzden idem na sono uvidime. treba len cakat

dukokatka
19. jún 2013

preco podla doktorov nemas priechodne vajcovody.?robili ti vysetrenie?

dukokatka
19. jún 2013

aj ja mam uz nepriechodne vajcovody a uz nic ine ako umele nepomoze.

linda81
19. jún 2013

@dukokatka
@ssimona30 kocky vsetko je mozne....uz to asi neviem kolky krat pisem na MK 😀.....ale ...my sme nemohli otehotniet cca 3 roky....tak sme sli do centra...kopa vysetreni, trocha horsi SPG...tak ze IUI...ale povedala som , ze najprv idem na laparku , nech som si ista, ze to ma aspon sancu vyjst...a po laparke a chromopertubacii mi v celku surovo oznamili, ze obe strany su uplne nepriechodne a teda ziadna sanca prirodzene....to bolo revu....no nejako som sa zmierila z UO...tak sme tam sli...prvy , druhy , treti krat...a nikdy nic z toho....tak som si povedala , ze pauza a este jeden pokus a potom kaslem na to a neviem co bude dalej....a zrazu som mala pozitivny test( hned po tej MS po nevydarenom UO)....tak som sla k mojej dr, ze sice to nie je mozne, ale mam pozitivny test a 35 DC:..s tym, ze po tych terapiach mozem mat kadeco...cystu...atd...na sone nebolo nic vidno, ale HCG z krvi 1309 v ten den...ale tiez, ze to moze byt aj mimomaternicove a keby som mala bolesti alebo krvacanie , tak isto hned na sono.....potom som zacala krvacat o par dni, tak som letela do nemocnice...HCG 4400 a na sone v nemocnici skora intrauterinna gravidita...🙂 sice s hematomom, ale tam kde ma byt....potom opakovane kontroly...moja dr ma strasne stare sono , tak nikdy nic nevidela....ked uz v nemocke aj srdiecko bolo vidno, ona este stale nic 😀...nasa princezna cez vsetky tazkosti a moje nepriechodne vajovody ma v nedelu 5 mesiacov 🙂....a inak ...vela takych pribehov som na nete nasla 🙂....

ssimona30
autor
23. jún 2013

@dukokatka Ja som bola na operacii odstranovali mi vztasty a pri tom my aj urobili prefuk vajcovodov a vtedy to zistili a teraz som tehotna, a dufam,ze to bude normalne tehotenstvo. povedali,ze ja prirodzene neotehotniem a predsa sa podarilo, zazraky sa deju.

tilly
23. jún 2013

@linda81 ja som bola s jednou takou ako ty v porodnici 😀 5 krat IUI, potom si povedala, ze uz to teda nebude riesit, zobrala si uver na novu kuchynu a bac... teraz v auguste bude mat ten jej zazrak 8 rokov 😉 😵

ssimona30
autor
26. jún 2013

Ahojte baby, minulý utorok som bola na krvi, a včera som bola zas, doktorka chce zistiť, ako mi rastie hcg,kedze na sone nevidela nič. Keď som bola včera u nej, tak z predchadzajúcej krvi hcg bolo 2400, není to veľa na 5 tt???Mamina je z dvojičiek, tak nemôžem čakať 2 miminká??ďakujem za odpoveď

oskvarka
26. jún 2013

@ssimona30 moja nepanikar.. :P... mozne je vsetko aj dvojicky aj to ze vacok nevidno.. tt sa rata od prveho dna poslednej MS (ten den je nulty dalsi prvy atd.) takych tu uz bolo co mali ist na umele alebo lapalku a otehotneli mesiac pred tym .. alebo ako ja ja som chodila na folikulometriu a vraj som tam nemala ziadny novy folikul len stare mrtve neprasknute ... a som uz v 33tt... hlavne sa nestresuj papaj kyselinu listovu nepi nefajci a opatrne aj s kavou a cajmi ako zeleny a cierny a ine kofeinove bomby .. inak je vsetko v poriadku ... treba len cakat ;) HCG rastie kazdemu inak je to dost individualne

aplless
26. jún 2013

@ssimona30 ahoj ja som mala hcg cez 2000 a tiez nic nebolo vidno na sono podla ms to bol 6tt. o tyzden som isla zas podla ms 7tt+2 a uz bolo vidno bublinku tak asi som tehotnela neskor ako podla ms sa to neda pocitat uvidim na dalsom sone ako budem zodpovedat tym padom sa mi posuva aj termin porodu

ssimona30
autor
27. jún 2013

Baby, ďakujem za podporu. Dnes som bola u doktorky a robila mi sono. Bolo tam krásne vidieť vačok, takže predsa sa podarilo.A už mám doma tehotenskú knižku 🙂))) Veľmi sa teším..... 🙂

ifka17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikanika66
22. sep 2023

Dobrý deň dneska som išla k ginekologovi a na sono nebolo nič vidno testy pozitívne

martul
22. sep 2023

@nikanika66 prečítaj si od začiatku túto tému, zistíš čo všetko môže byť príčina.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre