Som tehotná? - príznaky už 2 dni po oplodnení?

18. júl 2020

Žienky. Pred dvoma dňami sme mali s manželom sex, urobil sa do mňa (mám plodné dni). Je možné, že mi je z toho na zvracanie a ako keby som bola slabá? Alebo si to len nahováram a zle mi je z niečoho iného. Ďakujem 🤩

lienocka4411
18. júl 2020

Ak mislys ze by to po 2 dnoch bol priznak tehu to je prilis skoro...toto bude skor z niecoho ineho..

autor
18. júl 2020

@lienocka4411 ďakujem, toto som chcela vediet 🙂

dollyzv
18. júl 2020

🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
To fakt sa jedna dospelá žena môže spytat či má tehotenské príznaky 2 dní po sexe??

barus26
18. júl 2020

ešte sa ani vajíčko nespojilo so spormiou za dva dni, takze je ti zle z niečoho iného

autor
18. júl 2020

@dollyzv prepáč, ja som sa opytala v dobrom, prečo hneď takáto reakcia?
@barus26 dakujem

veronikaszabova
18. júl 2020

Nie, tehotna 2 dni po sexe urcite nie si 🙈

veronikaszabova
18. júl 2020

Anonym - v skole si snad nechybala, nie?
Po oplodneni vajicka trva 5-10 dni, nez sa samotne vajicko uhniezdi --->> zacne stupat HCG a az potom mozes mat nejake priznaky.

montemotherone
18. júl 2020

Áno, zajtra rodíš

damtiporiti
18. júl 2020

Hej dva dni po sexe by si mala priznaky a o týždeň rovno aj porodíš
To fakt sa tu takéto prípady idú rozmnožovať 🤦‍♀️

dollyzv
18. júl 2020

Prepac,ja som sa tiež len normálne opýtala 🙈🙈 len do budúcnosti, väčšine ženám nastúpia tehotenské príznaky až po niekoľko týždňovom(vo výnimočných prípadoch niekoľko dnovom) meškaní menštruácie,nie pár dní po styku...a veľmi,naozaj veľmi odporúčam doštudovať ako funguje rozmnožovanie a rozmnožovacia sústava,je možné že si ušetríte kopec mesiacov/rokov snaženia ;) a keď si budeš robiť test,musia tam byť dve čiarky a rob si až po vynechaní menštruácie. To len ako odporúčanie...

sunny8
18. júl 2020

Zbožňujem keď niekto robí niečo o čom nevie nič. A potom je tu x diskusii o tabletke "po" x diskusii o ocikanom teste (v každej krabičke by mal byť návod a keď viete rozťahovať nohy tak asi viete aj čítať) a x diskusii o interrupciách. 🤦 Chápem že nie každá vieme všetko a chceme sa poradiť ale po dvoch dňoch naozaj nemôžeš mať príznaky tehotenstva ❗❗❗

smejko25
18. júl 2020

@sunny8 no hlavne ze som sa minule stazovala ze preco taketo temy nemazu a mi napisali spravu ze co mi akoze vadi 🙈🙈

smejko25
18. júl 2020

Co uz ti je dlho doma ??? Ano 2 dni po sexe si tehotna o tyzden rodis gratulujem 🙈🙈🙈

dejka77
18. júl 2020

Jasne, ze si 😉.

miskaamiska
18. júl 2020

Dva dni od sexu určite žiadne príznaky to ešte ani spermie nedorazili ku vajíčku a to sa musí potom uhniezdiť. Držím palce, nech sa zadarí a testu až bude meškať ms 🍀🍀🍀

autor
18. júl 2020

@miskaamiska dakujem ti veľmi pekne, si milá ❤️

miskamichalka
19. júl 2020

Vela robi psychika, ak sa velmi snazite, priznaky mozes citit aj teraz, ale tehotna isto este nie si. To robi psychika. Daj sa do vacsej pohody, takymto natlakom sa to bude len oddialovat 🙂

kvetinkaaknitevk
20. júl 2020

Mám podobný problem akurát, že dnes je pravdepodobne 7 DPO ... už 5 deň mávam počas dňa teplotu 37,1 .. pociťujem únavu a slabosť ale iné príznaky choroby nemám akurát jeden deň som sa zibudila so zapchatou jednou dierkou v nose a od vtedy už nie. Bolia má prsia ale to mávam skoro stále po ovulácii a hrozné má bolia kríže ale aj tie má bolievaju pred mrchou. Mrcha má prísť až o 12 dni. A ešte 6 DPO pri čurani má dva krát tak silno pichlo v podbrušku že som sa musela až skrčit od vtedy nič. Myslite, že to konečne vyšlo?

veronikaszabova
20. júl 2020

@kvetinkaaknitevk lutealnu fazu mas 19 dni?

kvetinkaaknitevk
20. júl 2020

@veronikaszabova je dosť možné že som mala všetko posunuté preto píšem pravdepodobne pretože posledné mesiace to mám nejako rozhádzané 🙂

dkethe
20. júl 2020

Ja som mala priznaky na 4 den :D oba dva razy, rovnake. aj ked by to mala blbost, moje telo si to vsimlo hned

veronikaszabova
21. júl 2020

@kvetinkaaknitevk len lutealnu fazu mas vzdy rovnaku - rovnako dlhu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre