Choroba ako príznak tehotenstva

21. mar 2023

Ahojte, chcem sa spýtať či má niektorá z vás skúsenosť s tým že sa cítila choro ešte pred pozitívnym testom. Čítala som už na viacerých stránkach že je to možné, ale či sa to ozaj niekomu stalo? Kedy ste sa začali cítiť zle koľko dpo ste približne boli ? Ja som aktuálne 7 Dpo ale už dva dni mám plný nos, som strašne slabá a mám pocit akoby som mala dostať teplotu nuž zatiaľ nedorazila. Nechcem si nahovárať že čo ak to možno konečne vyšlo len mi nejde do hlavy to že sa takto zle cítim keď som nič také nerobila z čoho by som ochorieť mala.

beata_k
21. mar 2023

To sa vajicko este ani neuhniezduje alebo akurat teraz. Takze mat plny nos uz 2 dni znamena, ze budes chora.

226lenka
21. mar 2023

Ahoj. Ja som to tiež mala. ešte som nevedela o tom že som tehotná. Mala som zvýšenú teplotu, bolesť hlavy, sopel, kašeľ. Brala som aj kvapky od kašľu. Asi týždeň na to ako som vyzdravela som zistila že som tehotná

x_mery_x
21. mar 2023

Ja som zacala mat chripku asi na 12den pri prvom

x_mery_x
21. mar 2023

Teraz sme sa snazili o druhe o tiez od 5dna mam bolest v krku a uz teraz aj nadchu dnes je 8den, tam uvidime co z toho nieco bude :D :D

jamidea
21. mar 2023

Dodnes si pamatam, ze pri 3.tehotenstve mi bolo akoby na mna sla zaludocna chripka. Zle od zaludka, ale bez vracania,cela zlomena som bola, slaba, vzala som si pol dna volno v robote. Takze ano, bola som akoby chora.

cecilia29
21. mar 2023

Pri prvom tehotenstve som to cítila už cca po 5-6 dnoch. Neskutočná únava, divne sny, priznaky začínajúcej choroby. Tak mimo som bola celý prvý trimester

autor
21. mar 2023

Toto ze mne sa to tiez nezda ze uz by som sa mala citit zle ved je to len 7DPO 😂 len chcem pocut realne skusenosti ci to niekto mal, ci je to skratka mozne. Tu na konovi skoro kazdy den citam tie zvlastne pribehy zien ako zistili ze su tehotne a pod. tak to uz clovek potom nad vsetkym rozmysla :D

autor
21. mar 2023

Ja aktualne mam ten plny nos, ale okrem toho sa mi aj toci hlava a som brutalne slaba a unavena. Rano ma aj prehnalo akoze moze to byt aj obycajna choroba jasne len ako som pisala vyssie uz sa clovek ozaj nad vsetkym zamysla

lvulik
21. mar 2023

Jedine, co moze súvisieť s tehotenstvom (oplodnením) je zvýšená telesná teplota, ostatné je podľa mna zhoda náhod...

snazilka_bio_mamka
21. mar 2023

ak si 7 dpo a 2 dni máš upchatý nos, tak z toho vyvodzujem len tolko, ze na teba niečo lezie. Choroba nie je žiadnym priznakom tehotenstva. Príznaky tehotenstva sú vymeškaná menštruácia, pozitívny test, potvrdenie z odberu krvi alebo potvrdením na sone. Choroba medzi ne nepatrí. Ak nevydržís, sprav si test ale minimálne 12 dpo. Okrem toho príznaky tehotenstva prichádzajú až po zvyšení HcG, teda ak nemás pozitívny test, príznaky by si nemala mať, resp. až by to boli príznaky niečoho uplne ineho. drzim palce

cookie29
21. mar 2023

vzdy najdes mamicky, kde suhra okolnosti sposobila, ze boli chore a boli tehu a beru to ako prvy priznak tehotenstva. Tak ako napriklad mamicky, ktore mali palenie zahy a mali vlasate deticky. Este raz suhra okolnosti.

bejka90
21. mar 2023

Ja mamv appke poznacenu chorobu 6dpo, 10a 11dpo :D ale nepamatam si uz ako som sa citila....ale potom neskor asi v 5tt som uz bola riadne nachladena to som isla uz aj pn kvoli chorobe

janetinka27
21. mar 2023

Ak si mala nechraneny styk v obdobi plodnych dni, tehotenstvo je mozne. Bez ohladu na pocit choroby.

anavixy
21. mar 2023

Tehotenstka nadcha je bezny a dost casty jav, casto dlhodoby problem, ale nie takto skoro. Zrejme to bude ak, tak nahoda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre