Je možné, že som tehotná?

Zodpovedané
6. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Menštruáciu som mala 12.10.2019 a trvala 6 dní. Počas plodných dní sme mali styk s kondómom. Manžel sa utrel a hneď sme išli bez kondómu.

Od tejto doby som začala mávať výtoky a strašne ma bolia prsia. Bolia ma aj na dotyk a neskôr mi začalo byť zle. Mám pocity na zvracanie a som unavená.

Už 4. deň mám bazalnú teplotu 37,6°C. Včera som bola na gynekológii a hCG bolo negatívne. Doktor povedal, že tehotná nie som. V sobotu mám dostať menštruáciu.

Je možné, že som tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak máte negatívny hcg, tak tehotná nie ste.

Ak nedostanete menštruáciu v termíne, urobte si tehotenský test.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com