Problémy s menzesom po vysadení antikoncepcie. Poradíte?

02lienka02
21. mar 2014

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či má niektorá z Vás podobnú skúsenosť ako ja. Po vysadení antikoncepcie mi menštruácie meškala prvý aj druhý mesiac, druhý mesiac som išla na vyvolávačku a ďalšie mesiace (teda dva) mi už chodila skoro presne max 4 dní meškala. Teraz je to už ale 18 dní a dva testy mi vyšli negatívne. Ešte počkám týždeň a plánujem ist k dr len by som chcela vedieť, či ste mali už ako tak pravidelnú menštruáciu (alebo by som to ešte nemala pokladať za upravený cyklus tie dva mesiace) a potom to zase začalo haprovať. Ďakujem a prajem pekný slnkom zaliaty prvý jarný deň 🙂

drobcek26l
21. mar 2014

Mne haprovala 2 mesiace po vysadení Hak, potom bola 1 mesiac normálna a potom som zostala tehotná

hrjanka
21. mar 2014

ja som sa z toho dostávala asi pol roka, kým sa mi menzes upravila. A po vysadení mi prvýkrát prišla až po dvoch mesiacoch, potom som mávala po 6 týždňoch a asi tak po pol roku, možno aj čosi viac, mi prišla po 4 týždňoch, ono aj záleží, ako dlho si brala tabletky a aký si mala cyklus predtým, než si ich začala brať.

dadda
21. mar 2014

och, ja som po vysadeni mala uplne rozhadzany cyklus, meskala mi vacsinou cyklus som mala od 40-60dni, potom som konecne otehotnela, ale po porode to nie je o nic lepsie, stale mi meska, dostavam menzes az okolo 40teho dna, pochybujem, ze by sa to dalo nejak upravit.

moni244
21. mar 2014

Ja keď som vysadila, menštruáciu som mala pravidelnú každých 28 dní, po 4 mesiacoch zrazu nedošla, test negatívny, došla an 42 deň a takto som fungovala ďalšie 4 mesiace, potom som otehotnela. Po pôrode zase dostávam menštruáciu každých 42-43 dní

zdena12345
21. mar 2014

mne chodila ako chcela od zaciatku niekolko rokov od 25-40 dni, potom som brala HAK 1 rok a po vysadeni znova do starych kolaji. Potom som mala cysty na vajecnikoch a terapiu HAK som nechcela (predchadzajuce zle skusenosti) a brala som agnucaston- cysty zmizly a upravila sa aj menstruacia. potom som vysadila a casom sa to ustalilo na 31-34 dni. Pred tym nez som chcela otehotniet som zacala brat kys. listovu- samotnu (acidofolan 1 tab 1xd) a ta mi ju evidentne upravila, ale mala som z nej zas vyrazne bolesti prs, tak som dalej brala len 1/2 tabl kazdy den(nie uplne poctivo).
Na upravu cyklu je dobra aj alchemilka- odporucam kupit caj, pripadne mozno aj tu kys. listovu.
Ja osobne som na vyvolavacke nikdy nebola. Myslim, ze organizmus potrebuje skor jemnu podporu ako tvrde davky hormonov. a hlavne klud a nie stres

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre