Menštruačný cyklus po vysadení antikoncepcie

jaja8_9
3. nov 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať na radu, čo mam robiť ak mi vynechava stále menštruačný cyklus po vysadení antikoncepcie??? Prvú menštruáciu hneď po vysadení som dostala s 2tyzdnovym oneskorením, druhú som už nedostala a už to sú skoro 3tyzdne.... Rada by som sa vyhla vyvolavackam u gynekológa, tehotenske testy mi vyšli negatívne.. Nechcem sa ani vrátiť k antikoncepcii už nikdy viac, chcem plánovať bábätko, ďakujem za radu

hennyinnsbruck
3. nov 2018

Mozes pockat.. Ja ked som vysadila antikoncepciu cakala som 3 mesiace na prvu menstruaciu... Lekar mi nic nechcel dat, chcel aby sa telo same nastartovalo. .. Takze je to na tebe ako sa rozhodnes😊

sissahh
3. nov 2018

@jaja8_9 ja som mala non stop hnedý výtok tak mi dal na gynde najprv norethisteron a po ňom duphaston no uvidím čo to bude robiť zatiaľ som len po skončení norethisteronu 🙂

nellita
3. nov 2018

@jaja8_9 skus hormonalnu jogu ta ti pomoze a upravi cyklus

jaja8_9
autor
4. nov 2018

@sissahh ja nemám ani ten hnedý výtok, sem tam bolesti v podbrušku že už to asi dostanem a stále nič

jaja8_9
autor
4. nov 2018

@nellita co je to hormonalna joga?

jaja8_9
autor
4. nov 2018

@nellita nájdem aj cviky na internete alebo budem musieť absolvovať kurz?

nellita
4. nov 2018

@jaja8_9 www.hormonyjoga.sk presne nájdeš co je to,tu by som dlho pisala, nenajdes cviky na nete,musíš absolvovat aspon 1-dnovy kurz inak by si sama mohla ublížiť,potrebujes presné vysvetlenie co je na kurze ale odporucam vyskúšala som to na sebe

jaja8_9
autor
5. nov 2018

@nellita ďakujem vyskúšam to 🙂

rodinnahomeopatka
14. nov 2018

@jaja8_9 odporucam Vam detox antikoncepcie pomocou homeopatie pred samotnym otehotnenim. Vplyvy HAK ostavaju dlho v tele zeny, co ovplyvnuje aj pripadne tehotenstvo. Tento detox Vam zaroven upravi menzes. Je to vyborna metoda a uplatnujem ju casto pre zeny s hormonalnymi problemami a problemami s otehotnenim. Pokojne mi napiste, ak chcete viac info.