Od pohlavného styku mám bolesti podbruška

andula155
28. nov 2020

Ahojte mám 28 dnovy cyklus , posledny menzes som mala 16.11- 20.11 . A vcera mi zacali plodne dni takze na 12 den cyklu ... lenze vcera mi sexe ma bolelo ppdbrusko ... neviem co znamena bolest pri styku ale neni obravska len taka slaba ...nsom citala niekde ze to je dobre ked to boli pri plodnych dni . A mam taky lepkavy priesvitny vytok ... len pri sexe to nebolo pohodlne pretoze sa to velmi smykalo ... je to dobre ci nie

nika1930
28. nov 2020

@andula155 mala si ovulaciu ☺️ Je to v poriadku, ja mavam niekedy tak ovulciu ze sa ani vystriet neviem, takze bud rada ze len trosku 😊 vacsinou ked je ovu pobolieva bruchot tak 3 dni a potom prestane

andula155
autor
28. nov 2020

@nika1930 12,13,14 den cyklu by som mala mat vsak ? Tie plodne dni ... chceme velmi babo . Vsak vtedy je najlepsie splodit ked to najviac boli pri sexe aj ked to nie je nieco ruzovou zahradou

karinaaaa
28. nov 2020

@andula155 ta bolest neviem.preco pri plodnych dnoch možno za to ze sa ti tvoria vajíčka 🙂 co je dobre a keď máš taký výtok to by mala mať každá žena pri plodnych dnoch vraj ten vytok pomáha spermií ist výške a udržať sa v tele a prežiť aj 3 dni

andula155
autor
29. nov 2020

Baby dnes na 14 den cyklu mam taky priesvitny leplavy vytok ... dnes som zacitila take slabucke bolesti okolo vajecnikov ale taky lepkavy vytok neviem ci je plodny ... cez plodne dni moze byt aj lepkavy ? Farbu nema ziadnu len je lepkavy prosim poradte ... otehotneli ste stakym vytokom dakujem za rady

babovka2321
29. nov 2020

@andula155 ked zeny napisu ze s takym otehotneli tak skocis na chlapa a ked nie, tak nie? Preboha, ked mas priblizne plodne dni, tak sexuj a nesleduj sa ako sialena, presne pre toto sa ti nepodari otehotniet.

andula155
autor
30. nov 2020

@babovka2321 len som sa pytala ze ci ma niekto stym skusenosti , pretoze som sa este stymto nestretla alebo som to na sebe nezaznamenala ...

babovka2321
30. nov 2020

@andula155 ja si myslim, ze co sa tyka proznakov tehotenstva, ovulacie a kadecoho to zeny maju tak velmi rozlicne, u kazdej to je tak strasne individualne, a vsetky priznaky aj vzdy mozu znamenat nieco ine, ze to nema zmysel sa porovnavat s ostatnymi zenami (vlastne ani pozorovat) :(

andula155
autor
30. nov 2020

@babovka2321 tak ano kazda to mame ine 😊

babovka2321
30. nov 2020

@andula155 kazdopadne ti prajem, nech sa ti zadari po com tuzis co najskor

andula155
autor
30. nov 2020

@babovka2321 ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre