Pohlavný styk na 9. deň cyklu a ružový výtok

7. mar 2022

Chcela by som sa opýtať, čo môže znamenať, keď dva dni po nechránenom styku mám ružový výtok. Z čoho to môže byt ? Môžem byť tehotná ? Poslednú menštruáciu som mala 24.2
Cyklus mám dlhy cca 30-31 dni a menštruacia mi trvá 6 dni ale aj na ten 7. Mávam ešte špinenie ale slabé. Teda k pohlavnému styku došlo 9.deň cyklu. Ďakujem za seriózne odpovede.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. mar 2022

@bambulienka25 a názor na ten ružový výtok ? Z čoho to môže byt ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. mar 2022

@bambulienka25 ms to asi nebude keďže som ešte len 5-6 dni od tej poslednej. Ovulacia sa mi tiež nezda, nejak skoro. Každopádne ďakujem krásne za odpoveď 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
7. mar 2022

Nezdá sa ti, že by to bola ovulácia, že skoro. Ale pýtaš sa, či to môže byť tehotenstvo? 🤨

diamond007
7. mar 2022

Áno môžes byť tehotná.
Ja som tak otehotnela pri druhom 😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamond007
7. mar 2022

@bambulienka25 tak výtok neberiem ako príznak menštruácie.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamond007
7. mar 2022

@bambulienka25 myslela som že výtok neberiem ako priznať tehotenstva... Tak to malo byť správne.
A ja som odpovedala či môže byť tehotná, čo píšem že reálna šanca otehotniet je. Nie že výtok môže mať niečo s tehotenstvom

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamond007
7. mar 2022

@bambulienka25 gratulace 😀

svetlana16
7. mar 2022

Tehotná môžeš byť tiež, ale tak že už si tehotná a dostala si menštruáciu, stáva sa to často... Ale kľudne to môže byť iba prasknutá cievka, troška "tvrdší" sex, zápal (milión vecí to môže znamenať a aj nič 😉) .. Ale môže sa na základe dĺžky cyklu aj stať, že začína ovulácia, keďže vaječníky fungujú na striedačku (ale to sa vačšinou môže udiať u žien, ktoré majú 40 dňový cyklu) ..

autor
7. mar 2022

@svetlana16 tehotenstvo z minulého mesiaca alebo tak celkovo do minulosti skôr vylučujem určite na 99% 😊 skôr sa mi jedna o tento 1x nechránený pohlavný styk a hneď aj takýto výtok čudný ružový/až do hnedá.. snád to bolo len dnes chvíľkové. Každopádne, budem dúfať že aj keby to je ovulacia, čo sa mi zdá skoro po 5-6 dňoch od skončenia menštruácie, že to neskončí tehu 😅

doda1832
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doda1832
15. mar 2022

Dobrý deň ako ste dopadli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre