Bolesti v podbrušku a v krížoch

tiffany18
31. máj 2015

Ahojte. Menzes mi meska uz 52 dni..predtym som ho nemala tiez pravidelny ale max. 35 dnovy cyklus. K tomu mam posledne 2 tyzdne bolesti v podbrusku a sem tam ma bolia aj krize 😒 A niektore dni mam k tomu aj priehladny riedky vytok a obcas zapacha. Co to moze byt? 😖

kakajkova
31. máj 2015

a test si si robila?

tiffany18
autor
31. máj 2015

Naposledy cca pred 2 tyzdnami a s / . A davame si pozor ( aj ked vsetko je mozne). Mohli by to byt priznaky? 😲

kakajkova
1. jún 2015

no mna na zacoatku bolievali krize tak, ze som pomali nebola schopna vstat z postele 🙂
priznaky to byt mozu, ale tiez aj x inych veci 🙂
skus este jeden test (mne prvy po vynechanej ms tiez ukazal / a ked som robila dalsi o desat dni, tak bol okamzite pozitivny). ak bude negativny, zbehni k lekarovi radsej kvoli dlhemu meskaniu

@tiffany18

lilimoni
1. jún 2015

@tiffany18 testni a ked nic, tak chod k lekarovi, tam moze byt nejaky zapal 🙂

dadulka256
1. jún 2015

porad sa s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk

tiffany18
autor
3. jún 2015

Tak baby...dnes sa mi pustili uplne silne kramy..a na moju smolu som pretiekla rovno v skole 🙄 tak nemusi byt ziaden doktorko...ale dik za rady 🙂

lilimoni
3. jún 2015

@tiffany18 keby boli silne niekolko dni, tak potom tam radsej chod 🙂

tiffany18
autor
3. jún 2015

Raz som ich mala take 9 dni 😀 len ja som v zahranici a nemam tu ziadneho este :-/

lilimoni
3. jún 2015

@tiffany18 tak ked si nejakeho najdes, tak mu spomen, ze mavas ms dlhsie a je silnejsia, ked ti spravi preventivku, nech sa na to kukne 🙂

tiffany18
autor
4. jún 2015

Pokusim sa 🙂 treba mat aj tu nejakeho keby nieco

luccinka23
7. jún 2015

mne mešká menzes 3 mesiace, tehotná nie som. Gynekologička mi povedala, že z gyn.hľadiska je všetko v poriadku ( aj napriek tomu, že mám cystu na vaječníku, bolia ma vaječníky a brucho-asi maternica, a to intenzívne 3 mesiace. gynekologička ma poslala na urológiu- tam je všetko ok, tiež ma poslala na chirurgiu- aj tam mám všetko ok.!
Bolesti mávam každý deň aj dosť silné, akoby ma bolela maternica a tiež mi to ide aj do chrbta. - trpím takto 3 mesiace a nevedia zistiť čo mi je.
Nemáte niektorá podobnú skúsenosť? ak hej, o čo šlo? ako sa to liečilo?
ďakujem

gunarovaveronika
16. feb 2022

Bolesť krížov a v podbrušku ?nechápem a bolia ma prsia