Môže dôjsť k oplodneniu?

27. nov 2023

Potrebujem poradiť,16.11. mi začala menštruácia,včera 26.11. sme s manželom mali prerušovaný pohlavný styk. Viem,že to nie je spoľahlivá antikoncepčná metóda,ale až po tom som si uvedomila,že mám tesne pred ovuláciou. Koľko dní môže ostať v tele ženy spermia čakajúca na vajíčko? Poprosím Vaše osobné skúsenosti

kacena4
27. nov 2023

do oplodnenia v tvojom pripade 🤪

basulaak
27. nov 2023

Ked bol prerusovany tak by som sa nebala

maryetta
27. nov 2023

U mna teraz pri stvrtom tehu 5dni pred ovu 😂 takze cca ako ty teraz.

autor
27. nov 2023

@maryetta s prerušovaným pohlavným stykom?

autor
27. nov 2023

@basulaak niektorí strašia,že žena aj tak môže otehotnieť,nejaké kvapôčky lásky ale veľmi neverím

michala_1990
27. nov 2023

Keď bola styk prerušovaný a nebol počas ovulácie ja by som sa vôbec nebala

domka222
27. nov 2023

Veru nestrašia a nie je to jeden prípad

uhnakova
27. nov 2023

Spermie prežijú 3-5 dní v maternici. Z prerušovaného styku je plno detí na svete. Samozrejme šanca je malá, ale je.

basulaak
27. nov 2023

Jasne ze ta budu stradit, budu ti spominat kolkym kamaratkam sa to stalo a pod. Tak ja ti neviem. 8 rokov pravidelneho prerusovaneho styku aj pocas ovulacie a bez deti. Asi zalezi aj od sikovnosti muza.

uhnakova
27. nov 2023

@basulaak alebo celkovej plodnosti páru.

autor
27. nov 2023

@uhnakova rozmýšľala som nad tabletkou po,neubehlo ešte ani 24 hod ale tam tiež sú všelijaké rizika, asi mam dve možnosti buď stresovať či nie som tehotná alebo dať si tabletku ale to je že vraj je to poriadny zásah do organizmu

pettom19
27. nov 2023

U mna si pockali takmer 7 dni, kym nastala ovulacia, ale nebol to prerusovany styk. Neviem, ako dlho fungujete tymto sposobom, ale pokial dlhodobejsie, tak by som sa nebala. Ano, moze sa stat, ale fakt je to nizke percento ak ste nesli naplno a chlap vie, co robi. My fungujeme na prerusovanom styku 10 rokov a nikdy som neriesila, ci to bolo okolo ovulacie alebo nie. Dieta bolo planovane.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre